Які металопластикові вікна кращі

Продукція німецького концерну REHAU незмінно потрапляє в ТОП рейтингів металопластикових вікон. Вона відрізняється оптимальним співвідношенням ціни та якості. Віконні конструкції виготовляються із суворим дотриманням технологічних норм, тому відсоток браку мінімальний. Вікна володіють чудовими теплоізоляційними характеристиками, дизайн часто оновлюється. Крім віконного під цим брендом випускається дверний профіль, з якого виготовляються вхідні двері.

Як підібрати правильний профіль REHAU (Рехау)

Асортимент у виробника багатий, у кожної системи свої особливості, переваги, цінова категорія. Так що постарайтеся сформулювати, які вимоги ви ставите до скління.

Бюджетне рішення

Якщо потрібно без зайвих витрат засклити віконний проріз великої площі, балкон під ключ, варто зупинити вибір на системі Euro-Design 60:

  • конструкції відрізняються невеликою монтажною глибиною (60 мм) і досить легкою вагою;
  • 3 повітряних камери забезпечують хорошу теплоізоляцію (опір теплопередачі від 0,62 м2 К/Вт);
  • шумоізоляція – 41 Дб;
  • в систему може встановлюватися однокамерний склопакет товщиною 24 мм або двокамерний 32 мм. Перший варіант підійде для нежитлового приміщення, балкону, лоджії, при більш високих вимогах до теплошумоізоляції краще двокамерне заповнення.

Золота середина

Якщо вам потрібна добротна, надійна система з хорошими теплозберігаючими та шумоїзоляційними характеристиками для скління ккакое окно выбратьвартири, офісу, приватного будинку, зверніть увагу на Euro-Design 70.

Монтажна ширина збільшена до 70 мм, можлива установка склопакета товщиною до 40 мм. 5 повітряних камер забезпечують опір теплопередачі 0,77 м2 К/Вт, а шумоізоляція зросла до 43 Дб.

Оригінальний дизайн

Тим, хто крім експлуатаційних характеристик цінує естетичну складову, припаде до душі продукція преміум-класу Brillant-de

 

sign. Товщина зовнішніх стінок профілю трохи більша, ніж у попередньої моделі, інші характеристики збігаються, за ступенем акустичного комфорту та енергозбереження вони співвідносяться. Але вікна, балконні двері Діамант виглядають більш презентабельно, розкішно. Стулки і рами з боку вулиці закруглені, скоси лицьової поверхні більш виражені (кут 20°).

Підвищена енергоефективність

Якщо ви зацікавлені в скороченні витрат на опалення, будуєте енергоефективний будинок з пасивним, нульовим енергоспоживанням або хочете, щоб в квартирі було по-справжньому тепло навіть у сильні морози, концерн Рехау і його офіційний імпортер в Україні компанія ЄвроВІКНА пропонують 2 рішення на вибір.

  1. Synego – вікна з системною глибиною 80 мм, 6-камерними стулками і 7-камерною рамою. У такий профіль можна вставити склопакет значної товщини, 51 мм, система відмінно зберігає тепло (1-1,06 м2 К/Вт, залежно від кількості контурів ущільнення) і забезпечує надійний захист від вуличного шуму (47 дБ).
  2. Geneo – інноваційна розробка Рехау. Сталеві вставки замінені фіброволокнистим армуванням Rau-Fipro. Ця технологія дозволяє полегшити систему на 40%, зберігши міцність, що робить її ідеальним рішенням для французького балкона, панорамного скління. Вікна Geneo краще утримують тепло, ніж класичні металопластикові вікна (опір теплопередачі 1,16 м2 К/Вт). Конструктивна глибина максимальна, 86 мм, підходить під склопакет 56 мм. 6 повітряних камер і 3 контури ущільнення забезпечують максимально надійний захист від витоків тепла, протягів, запотівання. Але це найдорожча система.

Вікна та двері на будь-який смак

Асортимент продукції REHAU дозволяє підібрати рішення для скління житлових і нежитлових приміщень, лоджії, традиційного і французького балкона. Щоб повною мірою відчути переваги якісних і надійних віконних, дверних, балконних систем, їх монтаж повинні здійснювати професіонали. Компанія ЄвроВІКНА допоможе підібрати найкращу систему для ваших цілей, з гарантією встановить вікна, вхідні та міжкімнатні двері, засклить балкон під ключ.

наверх