Вікна WDS

 

WDS 8S

 

WDS 7S

 

WDS 6S

 

WDS 5S

Металопластикові вікна WDS в Києві

Сучасні металопластикові вікна WDS прості в монтажі та обслуговуванні, мають відмінні теплоізоляційні властивості та презентабельний зовнішній вигляд. Саме тому вони змогли успішно потіснити колись актуальні дерев’яні склопакети в Києві та інших регіонах України.

WDS – пластиковий профіль, який зміг завоювати визнання будівельників як приватного житла, так і великих комерційних підприємств, громадських будівель та інших великих комплексів. Різноманітний дизайн, відмінна якість, приємна вартість: все це увібрали в себе вікна ВДС.

Пластиковий профіль WDS: переваги та особливості

Металопластикові вікна WDS виробляються в Україні, але постачаються не тільки в сусідні, а й інші європейські, азіатські країни. Створюються віконні системи і склопакети в рамках підприємства, обладнаного сучасним, технологічним обладнанням. В якості готового результату сумніватися не доводиться.

Переваги, якими володіють вікна ВДС в Києві очевидні, оскільки створені вони на базі армованого металевим підсилювачем профілю. Відповідно, плюсів у віконних систем подібного плану досить багато.

  • Чудова теплоізоляція. Сам по собі пластиковий профіль WDS має низьку теплопровідність. При підборі грамотного скління вікна і фурнітури, правильного і професійного монтажу, ви отримуєте ефективні енергозберігаючі склопакети.
  • Механічні характеристики профілю WDS. Вікно ВДС відмінно підійде для висоток. Воно чудово справляється не тільки з різними експлуатаційними, але також і вітровими навантаженнями.
  • Довговічність. WDS вікна вважаються одними з найнадійніших і довговічних. Профіль WDS не втрачає зовнішню привабливість під впливом негативних атмосферних факторів (ультрафіолетових променів, перепаду температур і вологи). Фізичні властивості та технічні характеристики склопакетів також залишаються на рівні заявлених спочатку.
  • Різноманітність асортименту. WDS вікна представлені в декількох різних лінійках, що дає досить великі можливості для різнопланового будівництва.

Варто відзначити, що в каталозі WDS завжди є як більш бюджетні варіанти пластикових вікон, так і профілі з вищою ціною.

Пластикові вікна WDS: сфера застосування в Києві

Пластикові WDS вікна універсальні та підходять для вирішення абсолютно будь-яких завдань. Завдяки поєднанню пластичності та міцності, профілі можуть мати не тільки конфігурацію прямокутника, але також бути круглими, трикутними, трапецієподібними, овальними і т.д.

Відзначимо також, що вікна ВДС сумісні з фурнітурою будь-якого типу. Для складання і створення складних віконних систем виробник також пропонує додаткові профілі.

Зокрема, в каталозі WDS можна купити до пластикових вікон:

  • кругові коннектори для з’єднання рам вікна WDS під кутом від 90° до 180°;
  • розширювачі рам WDS, призначені для нарощування висоти/ширини віконних і дверних блоків;
  • кутові з’єднувачі для стикування елементів вікна WDS складної конфігурації під прямим кутом;
  • підставочні профілі WDS;
  • з’єднувачі рам для герметичного стикування систем WDS.

Завдяки всьому вищепереліченому, пластикові вікна WDS є дійсно універсальним варіантом для скління навіть найскладніших проектів.

Пластикові профілі WDS: види і характеристики

На даний момент металопластикові профілі WDS представлені в декількох варіаціях виконання – WDS 300, WDS 400, WDS 5S, WDS 6S, WDS 7S, WDS 8S.

Модель вікон Монтажна глибина Склопакет Кількість камер Фурнітура Теплоізоляція Шумоізоляція Ціни
Вікна WDS 8s 82 мм 32, 44 мм 6 Протизломна ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ціна від 7000 грн
Вікна WDS 7s 70 мм 24, 32, 40 мм 6 Протизломна ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ⭐️⭐️⭐️⭐️ Ціна від 6000 грн
Вікна WDS 6s 70 мм 24, 32, 40 мм 6 Протизломна ⭐️⭐️⭐️⭐️ ⭐️⭐️⭐️⭐️ Ціна від 6000 грн
Вікна WDS 5s 60 мм 24, 32, скло 6 мм 5 Протизломна ⭐️⭐️⭐️ ⭐️⭐️⭐️ Ціна від 6000 грн

Пластиковий профіль WDS 300

Чудовий 3-х камерний металопластиковий профіль економ-класу за доступною ціною, з монтажною глибиною – 60 мм. Вікна добре підходять для неопалюваних приміщень, а також віддалених від міської метушні будівель. Обмежена товщина склопакета все-таки не дає ідеального рівня звукоізоляції, а тому для гучних районів система WDS 300 – не найкращий варіант.

В цілому ж вікна WDS 300 підійдуть для нежитлових та складських приміщень в Києві, де не так важливий рівень шуму і теплоізоляція.

Металопластикові профілі WDS 400

Система вікон WDS 400 добре взаємодіє з протизламною фурнітурою, а також підходить для опалювальних приміщень. Незважаючи на те, що монтажна глибина залишилася такою ж (60 мм), наявність 4-х камер робить профіль ВДС 400 набагато енергоефективнішим.

Ціна таких пластикових вікон також невисока. І ви дійсно можете встановлювати їх в опалювальних зонах, однак будьте готові до невеликої втрати тепла: все-таки при розробці WDS 400 застосовувалися старі стандарти, а тому не варто покладати на профіль ВДС таких же надій, як на класичне енергоефективне вікно ВДС.

Пластикові профілі WDS 5S

Як і попередні марки, WDS 5S має монтажну глибину 60 мм, однак такі пластикові вікна можуть бути встановлені в житлових та інших опалювальних приміщеннях, де важливий комфорт. Все тому, що система 5S 5-камерна.

Відзначимо, що профіль ВДС S5 добре взаємодіє з протизламною фурнітурою. Крім того, він сумісний з численними додатковими деталями і підходить для створення більш складних віконних систем.

ВДС S5 – найбільш енергоефективна система склопакетів в Києві з бюджетної лінійки. За відносно невелику ціну ви отримуєте досить міцні та теплі вікна, які ідеально підходять для скління офісів і торгових приміщень.

Пластиковий профіль WDS S6

Металопластикові склопакети типу WDS S6 відносяться до лінійки Стандарт, мають монтажну глибину 70 мм і 6 камер. Чудово зберігають тепло в негоду. Однак для суворих кліматичних умов краще віддавати перевагу більш посиленій конструкції.

Відзначимо, що пластикові вікна ВДС S6 мають не тільки гарну звуко- і теплоізоляцію, але також відрізняються високою світлопропускною здатністю за рахунок зменшеної висоти рами і скошених граней на внутрішніх ребрах.

Пластиковий профіль ВДС S7

Як і ВДС S6, має 6 камер і таку ж монтажну глибину. Однак завдяки більш продуманому розташуванню камер всередині склопакета, система S7 тепліша. Її технічні характеристики ідеальні для будівництва багатоповерхових і житлових будівель. Вікна добре зберігають тепло і надійно захищені від промерзання.

Також варто відзначити продуманий дизайн металопластикових вікон ВДС S7: за рахунок закруглених штапиків і скосів вони виглядають презентабельно і виграшно. Причому з обох сторін.

Металопластикові профілі ВДС S8

ВДС S8 – справжній преміум-клас від виробника. Так, вартість відповідна, однак за неї ви отримуєте дійсно надійні та універсальні пластикові вікна, які можна встановлювати в найсуворіших кліматичних умовах. Теплі, герметичні, зламостійкі: саме такі відгуки отримують профілі даного типу.

Монтажна глибина вікна ВДС становить 82 мм, при цьому тут передбачено три контури ущільнення. Завдяки цій особливості профіль отримав не тільки чудову енергоефективність, а й хороший захист фурнітури від конденсату.

Вікна на основі ВДС S8 рекомендовані для монтажу габаритних конструкцій, де одночасно важливі енергоефективність, міцність і стильний дизайн.

Замовити металопластикові профілі WDS на сайті ЄвроВІКНА в Києві

Якщо ви плануєте купити пластиковий профіль для вікна від WDS в Києві, ознайомтеся з каталогом на сайті ЄвроВІКНА. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальні за характеристиками склопакети, за запитом нададуть відгуки реальних покупців, проконсультують з усіх актуальних питань.

Щоб замовити пластикові вікна ВДС без допомоги фахівця, залиште електронну заявку в спеціальній формі на сайті. Незабаром з вами зв’яжеться менеджер для уточнення деталей замовлення.

наверх