Вікна WDS

 

WDS 8S

 

WDS 7S

 

WDS 6S

 

WDS 5S

Металопластикові вікна WDS в Києві

Сучасні металопластикові вікна WDS прості в монтажі та обслуговуванні, мають відмінні теплоізоляційні властивості та презентабельний зовнішній вигляд. Саме тому вони змогли успішно потіснити колись актуальні дерев’яні склопакети в Києві та інших регіонах України.

WDS – пластиковий профіль, який зміг завоювати визнання будівельників як приватного житла, так і великих комерційних підприємств, громадських будівель та інших великих комплексів. Різноманітний дизайн, відмінна якість, приємна вартість: все це увібрали в себе вікна ВДС.

Пластиковий профіль WDS: переваги та особливості

Металопластикові вікна WDS виробляються в Україні, але постачаються не тільки в сусідні, а й інші європейські, азіатські країни. Створюються віконні системи і склопакети в рамках підприємства, обладнаного сучасним, технологічним обладнанням. В якості готового результату сумніватися не доводиться.

Переваги, якими володіють вікна ВДС в Києві очевидні, оскільки створені вони на базі армованого металевим підсилювачем профілю. Відповідно, плюсів у віконних систем подібного плану досить багато.

  • Чудова теплоізоляція. Сам по собі пластиковий профіль WDS має низьку теплопровідність. При підборі грамотного скління вікна і фурнітури, правильного і професійного монтажу, ви отримуєте ефективні енергозберігаючі склопакети.
  • Механічні характеристики профілю WDS. Вікно ВДС відмінно підійде для висоток. Воно чудово справляється не тільки з різними експлуатаційними, але також і вітровими навантаженнями.
  • Довговічність. WDS вікна вважаються одними з найнадійніших і довговічних. Профіль WDS не втрачає зовнішню привабливість під впливом негативних атмосферних факторів (ультрафіолетових променів, перепаду температур і вологи). Фізичні властивості та технічні характеристики склопакетів також залишаються на рівні заявлених спочатку.
  • Різноманітність асортименту. WDS вікна представлені в декількох різних лінійках, що дає досить великі можливості для різнопланового будівництва.

Варто відзначити, що в каталозі WDS завжди є як більш бюджетні варіанти пластикових вікон, так і профілі з вищою ціною.

Пластикові вікна WDS: сфера застосування в Києві

Пластикові WDS вікна універсальні та підходять для вирішення абсолютно будь-яких завдань. Завдяки поєднанню пластичності та міцності, профілі можуть мати не тільки конфігурацію прямокутника, але також бути круглими, трикутними, трапецієподібними, овальними і т.д.

Відзначимо також, що вікна ВДС сумісні з фурнітурою будь-якого типу. Для складання і створення складних віконних систем виробник також пропонує додаткові профілі.

Зокрема, в каталозі WDS можна купити до пластикових вікон:

  • кругові коннектори для з’єднання рам вікна WDS під кутом від 90° до 180°;
  • розширювачі рам WDS, призначені для нарощування висоти/ширини віконних і дверних блоків;
  • кутові з’єднувачі для стикування елементів вікна WDS складної конфігурації під прямим кутом;
  • підставочні профілі WDS;
  • з’єднувачі рам для герметичного стикування систем WDS.

Завдяки всьому вищепереліченому, пластикові вікна WDS є дійсно універсальним варіантом для скління навіть найскладніших проектів.

Пластикові профілі WDS: види і характеристики

На даний момент металопластикові профілі WDS представлені в декількох варіаціях виконання – WDS 300, WDS 400, WDS 5S, WDS 6S, WDS 7S, WDS 8S.

Пластиковий профіль WDS 300

Чудовий 3-х камерний металопластиковий профіль економ-класу за доступною ціною. з монтажною глибиною – 60 мм. Вікна добре підходять для неопалюваних приміщень, а також віддалених від міської метушні будівель. Обмежена товщина склопакета все-таки не дає ідеального рівня звукоізоляції, а тому для гучних районів система WDS 300 – не найкращий варіант.

В цілому ж вікна WDS 300 підійдуть для нежитлових та складських приміщень в Києві, де не так важливий рівень шуму і теплоізоляція.

Металопластикові профілі WDS 400

Система вікон WDS 400 добре взаємодіє з протизламною фурнітурою, а також підходить для опалювальних приміщень. Незважаючи на те, що монтажна глибина залишилася такою ж (60 мм), наявність 4-х камер робить профіль ВДС 400 набагато енергоефективнішим.

Ціна таких пластикових вікон також невисока. І ви дійсно можете встановлювати їх в опалювальних зонах, однак будьте готові до невеликої втрати тепла: все-таки при розробці WDS 400 застосовувалися старі стандарти, а тому не варто покладати на профіль ВДС таких же надій, як на класичне енергоефективне вікно ВДС.

Пластикові профілі WDS 5S

Як і попередні марки, WDS 5S має монтажну глибину 60 мм, однак такі пластикові вікна можуть бути встановлені в житлових та інших опалювальних приміщеннях, де важливий комфорт. Все тому, що система 5S 5-камерна.

Відзначимо, що профіль ВДС S5 добре взаємодіє з протизламною фурнітурою. Крім того, він сумісний з численними додатковими деталями і підходить для створення більш складних віконних систем.

ВДС S5 – найбільш енергоефективна система склопакетів в Києві з бюджетної лінійки. За відносно невелику ціну ви отримуєте досить міцні та теплі вікна, які ідеально підходять для скління офісів і торгових приміщень.

Пластиковий профіль WDS S6

Металопластикові склопакети типу WDS S6 відносяться до лінійки Стандарт, мають монтажну глибину 70 мм і 6 камер. Чудово зберігають тепло в негоду. Однак для суворих кліматичних умов краще віддавати перевагу більш посиленій конструкції.

Відзначимо, що пластикові вікна ВДС S6 мають не тільки гарну звуко- і теплоізоляцію, але також відрізняються високою світлопропускною здатністю за рахунок зменшеної висоти рами і скошених граней на внутрішніх ребрах.

Пластиковий профіль ВДС S7

Як і ВДС S6, має 6 камер і таку ж монтажну глибину. Однак завдяки більш продуманому розташуванню камер всередині склопакета, система S7 тепліша. Її технічні характеристики ідеальні для будівництва багатоповерхових і житлових будівель. Вікна добре зберігають тепло і надійно захищені від промерзання.

Також варто відзначити продуманий дизайн металопластикових вікон ВДС S7: за рахунок закруглених штапиків і скосів вони виглядають презентабельно і виграшно. Причому з обох сторін.

Металопластикові профілі ВДС S8

ВДС S8 – справжній преміум-клас від виробника. Так, вартість відповідна, однак за неї ви отримуєте дійсно надійні та універсальні пластикові вікна, які можна встановлювати в найсуворіших кліматичних умовах. Теплі, герметичні, зламостійкі: саме такі відгуки отримують профілі даного типу.

Монтажна глибина вікна ВДС становить 82 мм, при цьому тут передбачено три контури ущільнення. Завдяки цій особливості профіль отримав не тільки чудову енергоефективність, а й хороший захист фурнітури від конденсату.

Вікна на основі ВДС S8 рекомендовані для монтажу габаритних конструкцій, де одночасно важливі енергоефективність, міцність і стильний дизайн.

Замовити металопластикові профілі WDS на сайті ЄвроВІКНА в Києві

Якщо ви плануєте купити пластиковий профіль для вікна від WDS в Києві, ознайомтеся з каталогом на сайті ЄвроВІКНА. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальні за характеристиками склопакети, за запитом нададуть відгуки реальних покупців, проконсультують з усіх актуальних питань.

Щоб замовити пластикові вікна ВДС без допомоги фахівця, залиште електронну заявку в спеціальній формі на сайті. Незабаром з вами зв’яжеться менеджер для уточнення деталей замовлення.

наверх