Зовнішня обшивка балкону

обшивка балконуТенденція утеплення балконів у багатоквартирних будинках з’явилася не так давно, але вже завоювала лідируючі позиції в області ремонтних робіт.

Питання максимального утеплення приміщення сьогодні вкрай актуальним. Як заощадити в опалювальний сезон, але при цьому не мерзнути в квартирі?

Зовнішня обшивка балкона (утеплення) допоможе вирішити цю задачу!

Ми пропонуємо якісну обробку лоджій і балконів якісно і в мінімальні терміни!

Зовнішня обшивка балкона (Київ)

Ми пропонуємо цілий список послуг з виносу, монтажу та утеплення лоджій і балконів. Останній пункт сприяє не тільки енергоефективності та утеплення приміщень, але забезпечує шумо- і гідроізоляцію в будинку.

Від якості виконаних робіт безпосередньо залежить вологість на балконі. Так, звичний для багатьох конденсат, що збирається по кутах приміщення, може зникнути назавжди. Або навпаки – постійно бути присутнім на стінах в разі неправильного утеплення балкона зовні.

Ми гарантуємо якісну обшивку лоджій і балконів з урахуванням дотримання всіх правил і застосуванням нових методів.

Всі роботи виконуються, виходячи з індивідуальних переваг замовника, дизайну приміщення, екстер’єру будівлі та інше. Крім цього також враховуються фінансові можливості замовника і терміни, відведені на роботу по обробці.

Зовнішнє утеплення балкона: матеріали

Найчастіше при утепленні внутрішньої частини балкона можуть застосовуватися такі матеріали:

  1. Сендвіч панелі.
  2. Панелі ПВХ.
  3. Вологостійкий гіпсокартон.
  4. OSB – панелі.
  5. Стиродур.
  6. Пластикова вагонка.

Обшивка балкона вагонкою, ціна якої найдешевша, здійснюється в стислі терміни. Також швидко встановлюються сучасні та енергоефективні сендвіч-панелі.

Обшивка балкона в Києві

Утеплення зовнішньої частини балкона – кропіткий процес, що вимагає потрібної кваліфікації. Тому не варто витрачати свій час даремно, відразу звертайтеся до наших фахівців!

Ціна утеплення і обшивки балкона буде залежати від обраних матеріалів розмірів приміщення, терміновості замовлення. Уточнити всі деталі і ціну можна, зателефонувавши до нас по телефону або залишивши заявку на нашому сайті.

наверх