Утеплення балкона

Лоджія і балкон є прекрасним місцем для розширення квартирної площі. Однак, далеко не всі використовують його максимально. А адже утеплення балконів дозволяє домогтися кращої тепло- і звукоізоляції. До того ж, здавалося б “нежитлове простір” дуже вдало може перетворитися в житлове. Потрібно тільки грамотно його утеплити.

Як утеплити балкон?

Якщо ви збираєтеся зробити з балкона або лоджії кабінет, спортивний куточок або зону відпочинку, то перше за що варто взятися – за його утеплення. І тільки після цього піде ремонт і декор приміщення.

Не можна не погодитися, що в холодному балконі не хочеться знаходиться довго, не те, щоб займатися роботою або відпочивати там з книжкою.

Але як утеплити балкон, щоб перебувати в приміщенні було тепло і затишно? Перше, що потрібно зробити – це поставити металопластикові вікна. Якщо скління не передбачає французький балкон або панорамні вікна, то нижню частину балконної плити необхідно буде утеплювати додатковими матеріалами.

Для кращої теплоізоляції балкон потребує зовнішньому і внутрішньому утепленні.

Матеріали для утеплення балкона

Утеплення балконів зсередини передбачає більший список використовуваних матеріалів, ніж перелік варіантів для зовнішньої його сторони.

Так, наприклад, звичайний гіпсокартон, плита-USB або фанерні листи будуть вбирати в себе вологу і зіпсуються дуже швидко після перших же опадів.

У той час, як довговічні пвх-панелі, пластикова вагонка і сендвіч-панелі прослужать довго, не боячись різних кліматичний змін.

Утеплення балконів передбачає врахування вищевказаних моментів. Крім цього, в процесі повинна дотримуватися точна технологія і норми. Недостатньо тільки обшити балкон одним з видів оздоблювальних матеріалів, необхідно грамотно підібрати різні утеплюючі шари (пінопласт, стіродур, мінвата, стеклохолст, коркове полотно та інше).

Де замовити утеплення балкона: ціна послуги

Фахівці нашої компанії виконають утеплення балконів в Києві (і інших містах України) в мінімальні терміни. Ціна на послуги оптимальна і залежить від різних чинників: застосовуваних матеріалів, розмірів балкона, поверховості, складності замовлення. Більш детально дізнатися про наш сервіс ви зможете, зателефонувавши до нас по телефону або залишити свою заявку на сайті.

наверх