Виклик майстра
Акція
ВЕСНЯНІ ЗНИЖКИ ДО -40%
ДЕТАЛЬНІШЕ

Пластикові розсувні системи

Розсувні системи для дверей та вікон в Києві за доступними цінами

Правильна організація простору в домі – запорука вашого комфорту. Спеціально для цього були створені пластикові розсувні системи для дверей та вікон: це – корисне і продумане рішення, що дозволяє заощадити місце там, де його не так багато.

В рамках компанії ЄвроВІКНА в Києві можна купити розсувні системи для дверей та вікон від провідних світових виробників. Зокрема, ми пропонуємо передові німецькі рішення – Roto Patio Alversa і Roto Patio Inowa.

Розсувна система для дверей та її переваги перед розпашною

Класичні двері розпашного типу доречні далеко не в кожному інтер’єрі. Особливо, коли мова йде про невеликі студії та приміщення з мінімалістичним дизайном, де важливий кожен сантиметр. Та й ціни на них, як правило, високі. В цьому випадку є рішення – металопластикова розсувна система для міжкімнатних дверей і вікон.

Розсувні системи для міжкімнатних дверей мають кілька плюсів.

 1. Зручність і безпека. Розсувна система для дверей ніколи не закриється сама від протягу. Крім того, об торець дверей ви не будете натикатися в темряві, якщо раптом вони будуть відкриті.
 2. Комфорт. Ви можете без проблем відкривати навіть найважчі двері. Наприклад, розсувні системи Roto Patio з ПВХ працюють плавно: механізм без жодних складнощів піддається людям різного віку та комплекції.
 3. Економія простору. Таке рішення, як розсувна система для міжкімнатних дверей, дозволяє значно розширити можливості в облаштуванні інтер’єру: ви можете використовувати меблі там, де б це було нереально, якщо б ви хотіли систему розпашного типу.
 4. Універсальність. Система розсувних дверей може бути органічно вписана в інтер’єр не тільки на дверях, але й стати непоганим варіантом для створення зонування за допомогою перегородок.

Також варто відзначити, що купити розсувні системи для дверей можна за досить доступною ціною в Києві. Наприклад, в каталозі ЄвроВІКНА вже зараз можна знайти німецькі рішення від Roto Patio Alversa і Roto Patio Inowa.

Розсувні системи для міжкімнатних дверей і вікон: особливості та типи

Розсувна система для дверей передбачає різноманітність і великий вибір. Конструкції можуть різнитися типом механізму і зовні. Наприклад, сучасні системи роблять з дерева, ПВХ або МДФ-панелей. Також останнім часом популярні скляні, пластикові та комбіновані варіації.

Розсувна система для дверей, як і розсувні віконні системи, влаштована досить просто: зверху та знизу встановлюються полотна (напрямні), по яких за допомогою спеціальних роликів переміщаються стулки з ПВХ. Це – найпростіша та популярна варіація.

На ділі ж розсувні системи для міжкімнатних дверей і вікон можуть мати й більш складну конструкцію.

 • Касетні. При відкриванні розсувні вікна та стулки поміщаються в спеціально відведені для стін ніші.
 • Радіусні. Принцип відкривання схожий зі скляними розсувними душовими кабінами – півколом.
 • Каскадні. Система розсувних дверей і вікон такого типу має одну стаціонарну і кілька рухомих стулок.
 • Внутрішньоотворові. Присутні два рухомих розсувних полотна, а відкриватися може тільки половина отвору.

Відзначимо, що є також досить цікава і незвичайна система для розсувних дверей – складна. Рейка в ній встановлюється над дверима, а стулки в цьому випадку складаються гармошкою.

Зверніть увагу, перш ніж купити розсувні системи для дверей

Незважаючи на те, що розсувні системи для міжкімнатних дверей універсальні та функціональні, потенційному покупцеві важливо знати деякі нюанси. І якщо їх не врахувати, то рішення купити розсувну систему може принести досить багато складнощів і незручностей.

 • Профіль для розсувних систем встановлюється трохи складніше: для монтажу таких ПВХ конструкцій краще користуватися послугами професіоналів.
 • Будь-яка металопластикова розсувна система для дверей – це завжди знижений рівень тепло- і звукоізоляції. Відповідно, такий варіант не зовсім підходить в якості варіанту в ванну кімнату. Якщо все-таки вирішено встановлювати, рекомендуємо купити розсувну систему касетного типу: вона набагато краще блокує проникнення холодного повітря всередину приміщення.
 • Шум. І похило зсувна система, і підйомно розсувна система, і паралельно зсувні системи – всі вони відносно шумні. Однак при покупці якісного механізму (наприклад, Roto Patio Alversa або Roto Patio Inowa), обробці його хорошим мастилом і якісних прокладках, рівень звуку знижується практично до повної тиші.
 • Догляд. Щоб система для розсувних дверей і з ПВХ, і зі скла, працювала добре і без нарікань, необхідний постійний догляд за полозками: від їх чистоти залежить наскільки довговічним і справним буде механізм.

Якщо враховувати вищенаведені пункти, рішення купити розсувні системи для дверей принесе виключно плюси в ваш дім. Крім того, компанія ЄвроВІКНА пропонує цікаві варіанти від провідних європейських виробників за доступною ціною. Відкривайте каталог і вибирайте те, з чим ваш простір набуде нового змісту.

Німецький профіль для розсувних систем від Roto Patio Alversa і Roto Patio Inowa

Якщо ви шукаєте розсувні системи для міжкімнатних дверей і вікон, зверніть увагу на німецький профіль для розсувних систем від Roto Inowa і Alversa. Це – кардинально нова технологія для сучасних архітектурних рішень як в приватному, так і громадському будівництві, що дозволяє створювати дійсно унікальні об’єкти з оптимізованим по максимуму простором.

Roto Patio Alversa

Розсувні віконні системи від Roto Patio Alversa – поєднання доступної вартості, висококласної фурнітури, надійності та зовнішньої привабливості. Ідеальні для дерева, ПВХ, алюмінію. Перш за все в лінійці Alversa представлені більш класичні паралельно зсувні системи, де під кутом 90° стулка висувається і її можна зрушити простим рухом руки. При 180° (ручка вгору) забезпечується функція вентиляції.

Roto Patio Alversa   Похило-зсувна система Паралельно-зсувна система
З відкидним провітрюванням Без провітрювання З щілинним провітрюванням З відкидним провітрюванням
Макс. вага стулки 100 кг / 160 кг Макс. вага стулки 160 кг / 200 кг Макс. вага стулки 100 кг / 160 кг Макс. вага стулки 160 кг
Ножиці
Похило-зсувна система ✔️
Паралельно-зсувна система, щілинне провітрювання ✔️ ✔️
Паралельно-зсувна система, відкидне провітрювання ✔️
Керуючий верхній упор
Фіксований ✔️ ✔️
Відкидний ✔️

Також в каталозі є й металопластикова похило зсувна система, що дозволяє перевести стулку в відкинутий стан, коли важіль знаходиться на 90°.

Профіль для розсувних систем Alversa підходить для:

 • Системи на основі дерева, ПВХ та алюмінію;
 • Стулок, вагою до 200 кг;
 • Стулок, з шириною фальцю від 600 до 2000 мм і висотою 600 до 2700 мм.
Roto Patio Alversa   Похило-зсувна система Паралельно-зсувна система
З відкидним провітрюванням Без провітрювання З щілинним провітрюванням З відкидним провітрюванням
Макс. вага стулки 100 кг / 160 кг Макс. вага стулки 160 кг / 200 кг Макс. вага стулки 100 кг / 160 кг Макс. вага стулки 160 кг
Середній запор внизу
З засувкою ✔️
Без засувки ✔️ ✔️ ✔️
З блокувальником
Середній запор вгорі
Без засувки ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
З ножицями «Комфорт»
Поворотно-відкидний запор
Стандартний варіант ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
Посилений ✔️ ✔️ ✔️ ✔️

Roto Patio Inowa

Незважаючи на зовнішню схожість з багатьма системами, включаючи знамениту Соло, розсувна система Рото Патіо не має аналогів. Багато в чому завдяки своєму незвичайному механізму: при повороті ручки стулка висувається буквально на кілька сантиметрів і дуже легко зсувається в бік.

Система Roto Patio Inowa володіє величезною кількістю переваг.

 • Фурнітура Inowa міцна і надійна. Виробник передбачив можливість експлуатації навіть в найбільш несприятливих і агресивних умовах: додатковий захист забезпечується за рахунок спеціального тришарового покриття.
 • Навіть найважчі розсувні системи для міжкімнатних дверей і вікон від Roto Patio Inowa рухаються легко і без зусиль.
 • Видимі частини пластикової та металевої фурнітури приховані: абсолютно нічого не псує дизайн.
 • Розсувні віконні системи можуть виглядати так, як необхідно вам: до 200 різних відтінків в каталозі, включаючи можливість вибрати колір і фактуру під натуральне дерево.
 • Системи без проблем можуть служити до 60 років. Гарантія від виробника дається на цілих 10 років або 15 000 циклів відкриттів/закриттів.

Відзначимо, що розсувні віконні системи від Рото Патіо теплі. Найчастіше скляні перегородки на їх основі використовують для облаштування балконів, лоджій, терас, зимових садів, вхідних груп і т.д.

Вибирайте те, що потрібно вам в Києві – похило зсувна система Alversa або розсувні віконні системи Inowa. А ми відзначимо, що за допомогою і консультацією ви завжди можете звернутися до співробітників компанії ЄвроВІКНА. Ми на зв’язку і готові допомогти.

Ціна на розсувні віконні рішення

Якщо ви хочете розсувні перегородки всередині дому або вікна, компанії ЄвроВІКНА є що запропонувати. У нашому каталозі ви знайдете цікаві готові рішення від європейських виробників за доступною ціною.

Також ми пропонуємо створення індивідуальних розсувних проектів для вашого дому. Ціна в цьому випадку залежить від зазначених вами параметрів, вибору колірних рішень та інших конфігурацій.

Варто відзначити, що ціна на монтаж розсувних механізмів також вигідна, якщо ви користуєтеся послугами наших майстрів. Виїзд замірника на об’єкт в такому випадку буде абсолютно безкоштовним.

Розсувні системи вікон і на двері від ЄвроВІКНА в Києві

У каталозі компанії ЄвроВІКНА представлені кращі пластикові опорні розсувні системи, а також відкидні, паралельні та інші популярні модифікації для встановлення міжкімнатних перегородок і вікон.

Опорні розсувні системи вікон та інші сучасні рішення клієнти замовляють у нас з кількох причин.

 • Можливість виготовити профіль для розсувних систем під замовлення. Ви повідомляєте нам параметри пластикового вікна, ми протягом 3-5 днів виготовляємо ваше індивідуальне замовлення.
 • Всі замовлення, на розсувні пластикові системи, в тому числі, приймаються швидко і без зволікань. Продаж виконується в безперервному режимі: щоб купити системи міжкімнатних перегородок у нас, досить одного дзвінка.
 • Будь-яка зсувна система монтується швидко і професійно: в нашому штаті працюють монтажники з великим досвідом роботи і відповідним рівнем кваліфікації.
 • Надаємо можливість купити розсувні вікна та теплі системи перегородок для дому в будь-яких колірних рішеннях. Виконуємо кешування, ламінування, лакування.
 • І опорні розсувні віконні системи, й інші види фурнітури з ПВХ, завжди доступні до покупки в нашому каталозі. Ми стежимо, щоб пропоновані нами товари були в наявності.
 • Всі системи, запропоновані нами на продаж, високої європейської якості. Мають спеціальні сертифікати, що підтверджують це. Їх використання абсолютно безпечне і нешкідливе для навколишнього середовища.
 • За необхідності ми готові виконати обслуговування металопластикових розсувних віконних і дверних систем – внести зміну в саму конструкцію або підкоригувати роботу системи в цілому.
 • Пропонуємо виключно вигідні ціни на всі розсувні рішення.

Ми довели, що сучасні розсувні рішення для дому та організації громадських просторів можуть бути доступними широкому колу покупців.

 

  ПОТРІБНА ДОПОМОГА СПЕЦІАЛІСТА?

  Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

  Залишилися питання? Зателефонуйте нам за номером, вказаним на сайті. Наші співробітники завжди на зв’язку і готові надати більше інформації по вашому запиту.

  Відгуки від наших клієнтів

  Компанія якій можна довіряти, зробили все як хотілось, швидко чітко, приємно спілкуватися. Рекомендую

  Олександр

  Швидка та якісна установка вікон, балконів. Професійний підхід до кожного клієнта. Гарантія на довгі роки.

  Вікторія

  Замовляв лоджію. Зробили у домовлені терміни, якісно. Приємно вразила професійність менеджера і особливо майстрів на монтажі. Рекомендую звертатися.

  Віктор

  Ставив вікна в цій компанії багато разів, і щоразу задоволений. Повернуся ще…

  Давид

  Хочу залишити відгук ще раз – перевірена компанія, фахівці досвідчені. Ставив у них вікна, балкони – собі та родичам. Все чесно, щиро, якісно. Роботою та вікнами задоволений, цінами теж.

  Данило

  Кваліфіковані, приємні в спілкуванні менеджери. Професійний монтаж. Виконали замовлення швидко і охайно. Можна рекомендувати всім!

  Олександр

  Дуже Вам вдячні за вінка, швидку доставку та Ваш професіалізм.

  Віктор

  Дякую за чесну та швидку роботу !
  Задоволена роботою менеджера та працівників компанії 👍👍

  Юлія

  Встановлювали балкон, дуже задоволені якістю робіт. Все виконали швидко. Буду надалі звертатися в цю компанію. А саме головне, ціни дуже прийнятні!)))

  Тетяна

  Дуже вдячний evrookna-kiev.com.ua за роботу! Засклив балкон i тепер тепло i тихо! Цiни доступнi! Якiсть на рiвнi!

  Володимир

  Дуже вдячна компанії! Навіть не вірила, що залишились компанії, яким важливо ім’я та совість. Спокійно довіряйте свої гроші їм!

  Cвітлана

  Потрібно викликати спеціаліста?

  Заміна стекол – процес, який необхідно здійснювати професіоналам. Тут важливо все до дрібниць. Встановити нові склопакети повинен майстер з багаторічним досвідом. Саме такими професіоналами своєї справи є наші фахівці.

  Ціна на послугу при оформленні монтажу вікон – відсутня. Тому скористайтеся грамотної допомогою фахівця ще до установки їм вікна. Викликати замірника вікон є онлайн або в телефонному режимі. Чекаємо на ваші заявки!

   Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

   ЗАКРИТИ

    БАЖАЄТЕ ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА?

    Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

    ЗАКРИТИ

     замовити зворотній зв’язок?

     Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

     ЗАКРИТИ

      замовити зворотній зв’язок?

      Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

      ЗАКРИТИ

       замовити зворотній зв’язок?

       Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

       ЗАКРИТИ

        БАЖАЄТЕ ПРИДБАТИ ВІКНА?

        Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

        ЗАКРИТИ

         БАЖАЄТЕ ПРИДБАТИ ВІКНА?

         Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

         ЗАКРИТИ
         ДЯКУЄМО
         Ваш запит успішно надіслано. Ми передзвонимо вам на протязі 15-ти хвилин