Виклик майстра
Акція
ВЕСНЯНІ ЗНИЖКИ ДО -40%
ДЕТАЛЬНІШЕ

Алюмінієві розсувні системи

У сучасних квартирах і будинках на зміну звичним дерев’яним вікнам і дверям прийшли естетичні та довговічні металопластикові конструкції. Їх вартість визначається за характеристиками та особливостями внутрішньої будови профілю.

Для скління балконів, лоджій, різних видів житлових, комерційних і виробничих будівель все частіше застосовуються алюмінієві розсувні системи Alumil (Алюміл). Вони мають відмінні експлуатаційні властивості та надають стильного вигляду будь-якому інтер’єру. Розсувні алюмінієві двері та вікна допомагають підтримувати в приміщенні комфортний мікроклімат і відрізняються високою функціональністю.

Alumil S700

Alumil S650

Alumil S650 AUTO

Alumil S560

Alumil S440

Alumil S350

Alumil M23300

Alumil M14600

Alumil M14000

Alumil M12500

Alumil M900

Алюмінієва розсувна система Alumil: особливості конструкції

Що собою являє розсувна алюмінієва система? Такі вікна і двері мають особливий каркас, що складається з напрямних і стулок із вставленим в них склопакетом. Алюмінієві системи Alumil мають секції, оснащені спеціальними роликами, які забезпечують м’яке прямолінійне переміщення стулок уздовж напрямних.

У залах і приміщеннях з великою площею часто застосовуються алюмінієві розсувні вікна, що складаються з комбінації глухих і рухомих секцій. У невеликих кімнатах, де важливий кожен сантиметр вільного простору зазвичай встановлюють розсувні двері, що складаються з двох секцій. Розсувні алюмінієві двері найчастіше монтуються в отвір виходу на балкон.

Алюмінієві розсувні вікна і прозорі двері на роликовому механізмі можуть містити склопакет з однією або декількома камерами. Саме від кількості камер залежать експлуатаційні характеристики профілю, його загальна вага та ціна. Бренд Alumil пропонує купити розсувні алюмінієві системи різних типів.

Конструкції бренду Alumil виготовляються з використанням новітніх технологій. У них чудово поєднуються безпека, практичність і стильний дизайн. Виробник пропонує декілька серій розсувних систем, які призначені для використання в регіонах з суворим і м’яким кліматом. Вікна та двері Алюміл містять алюмінієві та дерев’яні елементи, в деяких серіях стулки вікна можуть з’єднуватися під кутом 45° і 90°. Металева рама прекрасно піддається порошковому фарбуванню, а надійний роликовий механізм забезпечує плавне ковзання полотна вікна без зайвого шуму.

Розсувна алюмінієва система: види профілів

У Києві можна купити всілякі типи алюмінієвих систем. Всі вікна та двері можуть відрізнятися один від одного за конструкцією, тому мають різні характеристики. Вибираючи вид системи, потрібно враховувати, в якому приміщенні вона буде встановлюватися. Так, для житлових кімнат та утеплених лоджій підійдуть теплі алюмінієві розсувні системи, що володіють високими показниками теплоізоляції. Для виробничих приміщень та офісів, а також при установці перегородок між кімнатами всередині будівлі можна замовляти дешевші та легші холодні алюмінієві розсувні системи.

Теплі алюмінієві розсувні системи

Такі вікна знайшли застосування при склінні опалювальних кімнат і залів та мають вищу ціну. Теплі системи мають склопакет, що складається з декількох камер. Такі вікна досить важкі, тому при їх встановленні може знадобитися посилення парапету балкона.

Основні переваги теплих розсувних систем Алюміл:

 • забезпечують високий рівень теплоізоляції;
 • не пропускають до кімнати шум з вулиці;
 • можуть служити десятки років, зберігаючи відмінні експлуатаційні характеристики;
 • вікна відрізняються високою міцністю і надійністю.

Холодні алюмінієві розсувні системи

Для естетичного оформлення неопалювального балкона або лоджії можна використовувати холодні алюмінієві розсувні вікна. Ці конструкції бренду Alumil мають склопакет з однією камерою, тому їх вартість набагато нижча. Замовляти холодні системи Алюміл вигідно з кількох причин:

 • вікна і двері мають невелику вагу;
 • такі профілі можна використовувати як перегородки всередині міської квартири, приватного будинку або офісу;
 • розсувні алюмінієві системи з однокамерним склопакетом можна встановити навіть на неукріплені парапети, вони не створюють значного навантаження на стіни будівлі;
 • вікна забезпечують надійний захист від вітру та атмосферних опадів на балконі.

Сфера застосування розсувних систем Alumil

Розсувні алюмінієві системи Alumil часто монтуються на балконі або лоджії у квартирі, приватному будинку. Їх зручно використовувати для поділу офісних приміщень на окремі кабінети з можливістю перегляду кожної секції. Такі двері можна купити в приватний будинок, встановивши їх на виході до басейну або на задній двір.

Вікна з розсувною системою можна встановлювати в житлових кімнатах, в заміському будинку або офісі. Стулки легко пересуваються за допомогою роликів, дозволяючи економити дорогоцінний простір під час відкривання вікна для провітрювання.

Розсувні алюмінієві двері Алюміл відмінно підійдуть для естетичного оформлення тераси в котеджі, веранди та декоративних альтанок на присадибній ділянці. Їх часто встановлюють на вході в ресторани, магазини, офіси та інші приміщення комерційного призначення. Такі системи забезпечують хороший огляд і без перешкод пропускають всередину сонячне світло, тому ідеально підходять для затишного зимового саду.

Модель розсувної системи Alumil Ширина стулки Висота стулки Висота рами Ширина рами Вага стулки Товщина скла Ціни
1️⃣ Alumil S700 70 мм 84 мм 28 мм Уточнюйте у консультанта до 450 кг 50 мм Ціна від 8000 грн
2️⃣ Alumil S650 62 мм 22/32 мм 59 мм 164 мм до 600 кг 45 мм Ціна від 8000 грн
3️⃣ Alumil S650 Auto 67,4 мм 25/32 мм 45 мм 174 мм до 700 кг 50 мм Ціна від 8000 грн
4️⃣ Alumil S560 56 мм 86 мм 45 мм 128 мм 90, 200, 300 22-44 мм Ціна від 8000 грн
5️⃣ Alumil S440 44 мм 75 мм 45 мм 103 мм до 150 кг 32 мм Ціна від 8000 грн
6️⃣ Alumil S350 35 мм 85 мм 45 мм 92 мм до 200 кг 24 мм Ціна від 8000 грн
7️⃣ Alumil M23300 73,5 мм 106,5 мм 58 мм 177,5 мм до 300 кг 28 мм Ціна від 8000 грн
8️⃣ Alumil M14600 35 мм 67-79 мм 31,5-40 мм 92-143 мм до 180 кг 25 мм Ціна від 8000 грн
9️⃣ Alumil M14000 Уточнюйте у консультанта 120 кг до 26 мм Ціна від 8000 грн
🔟 Alumil M12500 Прихована 76 мм 30,5 мм 128-212,5 мм до 180 кг до 32 мм Ціна від 8000 грн

Алюмінієві розсувні вікна і двері Алюміл Україна: ціна розсувних систем

У Києві можна купити високоякісні системи Алюміл з різними характеристиками. Виробник здійснює виготовлення надійних конструкцій під замовлення, з урахуванням індивідуальних побажань клієнта. Ціна готової системи Alumil розраховується окремо для кожного клієнта. Загальна сума, необхідна для покупки конструкції, залежить від декількох параметрів:

 • габаритні розміри вікна або дверей;
 • кількість стулок та їх вид — глухі або з можливістю відкривання;
 • тепло- та звукоізоляційні характеристики профілю;
 • кількість камер в склопакеті вікна.

Алюмінієва розсувна система від Alumil: головні правила монтажу

Розсувні алюмінієві двері та вікна дуже прості та зручні в повсякденному використанні, але їх встановлення потрібно довіряти тільки висококваліфікованим професіоналам. Правильний монтаж дозволить надійно зафіксувати кожен елемент, уникаючи виникнення щілин. Це максимально збільшить термін служби конструкції, допоможе створити в житловій кімнаті або на балконі комфортний мікроклімат. У Києві можна купити такі вироби з установкою. Досвідчений майстер виконає монтаж конструкції в мінімальні терміни.

Розсувна алюмінієва система встановлюється в кілька етапів:

 1. Заміри отвору, в якому будуть встановлені вікна. Заміри виконуються майстром. На основі отриманих даних складається креслення, а потім виконується виготовлення вікна або дверей з роликовим механізмом.
 2. Монтаж рами. Профіль кріпиться до стелі та стін спеціальними кріпленнями, а для алюмінієвих систем розсувних дверей передбачено кріплення рами до підлоги. В першу чергу виконується встановлення напрямних для відкриття стулок вікна. Після цього переходять до монтажу стопорів та інших складових елементів рами.
 3. Встановлення стулок з роликовим механізмом. Рухливі ролики вікна розміщуються на напрямних. Обов’язково виконується перевірка руху стулок.
 4. Монтаж додаткової фурнітури. Алюмінієві розсувні вікна і роликові двері часто мають додаткові замки та фіксатори. Стулки, які будуть відкриватися, оснащуються зручними ручками.

Розсувні алюмінієві системи Alumil: переваги конструкцій

Будь-яка розсувна алюмінієва система має ряд конструктивних особливостей. Саме вони роблять її зручнішою в експлуатації, ніж стандартні профілі. Вікна торгової марки Алюміл завоювали популярність в Києві та інших містах, оскільки чудово поєднують в собі високу якість і прийнятну ціну.

Алюмінієві розсувні системи Alumil варто купити з кількох причин:

 • вікна і двері мають високу міцність і тривалий термін служби;
 • всі елементи алюмінієвої конструкції виготовлені з екологічно чистих матеріалів, тому вікна Алюміл безпечні для здоров’я людини, не забруднюють навколишнє середовище;
 • конструкція стійка до корозії, не вимагає специфічного догляду;
 • системи Alumil стійко переносять вплив несприятливих погодних умов, перепади температур і пориви вітру;
 • вікна та двері з роликовим механізмом зручні в експлуатації, не захаращують простір у невеликих кімнатах;
 • профілі з алюмінієвою системою забезпечують вільний доступ сонячного світла, але блокують потрапляння пилу і вологи всередину приміщення;
 • конструкції мають естетичний зовнішній вигляд;
 • колір рами та кількість стулок в профілі можна підібрати індивідуально під будь-який інтер’єр;
 • вікна мають гарний рівень звукоізоляції, а профілі з декількома камерами прекрасно зберігають тепло всередині кімнати.

 

  ПОТРІБНА ДОПОМОГА СПЕЦІАЛІСТА?

  Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

  Де купити розсувні алюмінієві системи Алюміл в Києві?

  Купити алюмінієві розсувні вікна стандартних розмірів або замовити унікальні вироби за індивідуальними параметрами ви можете на нашому сайті. Наші майстри здійснюють виїзд додому, швидко та якісно виконують монтаж. Якщо мова йде про скління балконів і будівель зі специфічним дизайном, ми можемо виготовити розсувні алюмінієві двері та вікна під замовлення.

  Ми використовуємо якісні вікна, надійність яких неодноразово підтверджена позитивними відгуками наших покупців. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання, допоможуть підібрати алюмінієві системи з потрібними характеристиками та розрахувати підсумкову ціну скління.

  Вікна та двері з алюмінієвою системою Alumil — це зручно, практично і недорого. Щоб купити такі конструкції в Києві з установкою, достатньо зателефонувати нашим фахівцям. Ми пропонуємо сертифіковані вироби, які будуть служити вам довгі роки, надаючи вишуканого та стильного вигляду будь-якому інтер’єру.

  Відгуки від наших клієнтів

  Компанія якій можна довіряти, зробили все як хотілось, швидко чітко, приємно спілкуватися. Рекомендую

  Олександр

  Швидка та якісна установка вікон, балконів. Професійний підхід до кожного клієнта. Гарантія на довгі роки.

  Вікторія

  Замовляв лоджію. Зробили у домовлені терміни, якісно. Приємно вразила професійність менеджера і особливо майстрів на монтажі. Рекомендую звертатися.

  Віктор

  Ставив вікна в цій компанії багато разів, і щоразу задоволений. Повернуся ще…

  Давид

  Хочу залишити відгук ще раз – перевірена компанія, фахівці досвідчені. Ставив у них вікна, балкони – собі та родичам. Все чесно, щиро, якісно. Роботою та вікнами задоволений, цінами теж.

  Данило

  Кваліфіковані, приємні в спілкуванні менеджери. Професійний монтаж. Виконали замовлення швидко і охайно. Можна рекомендувати всім!

  Олександр

  Дуже Вам вдячні за вінка, швидку доставку та Ваш професіалізм.

  Віктор

  Дякую за чесну та швидку роботу !
  Задоволена роботою менеджера та працівників компанії 👍👍

  Юлія

  Встановлювали балкон, дуже задоволені якістю робіт. Все виконали швидко. Буду надалі звертатися в цю компанію. А саме головне, ціни дуже прийнятні!)))

  Тетяна

  Дуже вдячний evrookna-kiev.com.ua за роботу! Засклив балкон i тепер тепло i тихо! Цiни доступнi! Якiсть на рiвнi!

  Володимир

  Дуже вдячна компанії! Навіть не вірила, що залишились компанії, яким важливо ім’я та совість. Спокійно довіряйте свої гроші їм!

  Cвітлана

  Потрібно викликати спеціаліста?

  Заміна стекол – процес, який необхідно здійснювати професіоналам. Тут важливо все до дрібниць. Встановити нові склопакети повинен майстер з багаторічним досвідом. Саме такими професіоналами своєї справи є наші фахівці.

  Ціна на послугу при оформленні монтажу вікон – відсутня. Тому скористайтеся грамотної допомогою фахівця ще до установки їм вікна. Викликати замірника вікон є онлайн або в телефонному режимі. Чекаємо на ваші заявки!

   Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

   ЗАКРИТИ

    БАЖАЄТЕ ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА?

    Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

    ЗАКРИТИ

     замовити зворотній зв’язок?

     Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

     ЗАКРИТИ

      замовити зворотній зв’язок?

      Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

      ЗАКРИТИ

       замовити зворотній зв’язок?

       Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

       ЗАКРИТИ

        БАЖАЄТЕ ПРИДБАТИ ВІКНА?

        Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

        ЗАКРИТИ

         БАЖАЄТЕ ПРИДБАТИ ВІКНА?

         Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

         ЗАКРИТИ
         ДЯКУЄМО
         Ваш запит успішно надіслано. Ми передзвонимо вам на протязі 15-ти хвилин