Віконні ручки

Ручка віконна – важливий елемент для пластикового вікна. Але це не просто фурнітура, а важлива частина системи захисту від злому. Крім цього, віконні ручки виконують естетичну функцію. Так можна підібрати колір, форму і дизайн виробу, який максимально відповідає загальному інтер’єру приміщення.

Ручки віконна: важливі функції

Фурнітура для металопластикових вікон і дверей налічує кілька деталей. Найважливішою з них вважається саме ручка. А переваги у таких виробів такі:

  1. Гармонійно доповнюють вікно.
  2. Забезпечують захист.
  3. Сприяють шумо- і теплоізоляції або провітрювання.
  4. Забезпечують комфортну експлуатацію вікон.
  5. Довговічні і зносостійкі.

Ручка з замком для металопластикових вікон здатна забезпечити максимальний захист від злому. Також, такий елемент часто вибирають сім’ї з маленькими дітьми. Так, дитина не зможе самостійно відкрити вікно або двері, перебуваючи всередині приміщення. Закриваючи вікно на ключ, ви і ваші діти будуть в повній безпеці.

Ручки для металопластикових дверей: варіанти

Ручки для пластикових дверей складаються з надійного сталевого профілю, що кріпляться елементів і зносостійкого пластика.

Вибір ручки для вікна або двері в нашій компанії – простий і зрозумілий.

Ми пропонуємо купити якісні ручки для металопластикових дверей, вибираючи вироби по:

  • Кольором. У наявність є ручки чорного, коричневого, білого, срібного, бронзового і золотистого кольорів.
  • Формі. Форми ручок можуть бути виконані в класичному або сучасному дизайні. Це дає можливість зробити вибір в сторону того чи іншого інтер’єру.
  • Наявністю або відсутністю замку. Для вікон, розташованих на нижніх поверхах будинку, або в квартирах, де є маленькі діти – рекомендовано ставити ручки з додатковим замком. Це вбереже дитину від відкриття дверей або вікна, якщо він залишиться в кімнаті без нагляду. Також, ручка з замком для пластикових вікон надійно захистить квартиру від несанкціонованого проникнення в неї ззовні.

Де купити ручки для металопластикових вікон?

Наша компанія пропонує вам замовити високоякісні віконні та дверні ручки недорого. У нашому каталозі ви зможете вибрати найсучасніші і довговічні варіанти. Ціна на вироби – оптимальна в Києві і Україні.

Ви можете замовити ручку для вікна або двері з доставкою до вашого міста в самі мінімальні терміни.

наверх