Главное менюЗакрыть меню

Фурнітура MACO

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Віконна фурнітура дуже важлива. Саме вона впливає на якісну роботу металоконструкцій. Наприклад, якщо ручка перестане відкриватися або зламається замок – провітрити приміщення не вийде. Якщо говорити про високу якість фурнітури, то варто звернути увагу на австрійського виробника – MACO.

Якісна віконна фурнітура Мако – запорука комфорту.

Компанія Mayer & Co була заснована Лоренцом Майєром в 1947 році. А в 1986 році засновник розробляє механізм поворотно-відкидного вікна. Це і визначило розвиток організації на всі наступні роки. У 1994 році продукція MACO отримала сертифікат якості. З тих пір ім’я компанії зв’язується з високою якістю фурнітури.

Ми пропонуємо фурнітуру MACO, що складається з:

  1. Поворотно-відкидна фурнітура. У своєму нинішньому вигляді maco фурнітура – це відмова від зайвого. Там немає непотрібних і випирають елементів. А сучасні витончені рами вимагають якраз цього. До того ж, ще одним важливим фактором таких механізмів є – захист від зломів. Не секрет, що низькоякісні віконні елементи дозволяють відкривати вікна зовні за допомогою підручних інструментів. З фурнітурою Мако зробити це неможливо. Тому ми використовуємо в своїх віконних системах перевірені часом віконні елементи.
  2. Дверні замки. Віконна фурнітура maco – це також дверні замки. Вони вдосконалюють вхідні та міжкімнатні двері. А також надають їм надійного захисту.
  3. Фурнітура Мако для розсувних дверей. Спеціальні механізми забезпечують комфортне керування високими зсувними стулками з великим світловим прорізом. Завдяки конструкції стає можливим легке керування дверима.
  4. Клапан провітрювання. У зв’язку з високою щільністю захисних шарів фасадів будівель, всередині приміщень утворюється відносна вологість, яка не може виходити назовні без спеціальних прийомів легкого провітрювання. Інтелектуальна саморегульована система припливу повітря, встановлена в клапані, стежить за оптимальним повітрообміном і захистом від вологості відповідно до вимог норм.
  5. MACO ущільнювачі. Навіть саме енергоефективне вікно продуватиме, якщо в ньому не передбачений якісний ущільнювач. Це технологічне ланка в ланцюжку всієї концепції вікна і важливий елемент звукоізоляції, енергоефективності та комфорту.

   

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
наверх