Фурнітура MACO

Віконна фурнітура дуже важлива. Саме вона впливає на якісну роботу металоконструкцій. Наприклад, якщо ручка перестане відкриватися або зламається замок – провітрити приміщення не вийде. Якщо говорити про високу якість фурнітури, то варто звернути увагу на австрійського виробника – MACO.

Якісна віконна фурнітура Мако – запорука комфорту.

Компанія Mayer & Co була заснована Лоренцом Майєром в 1947 році. А в 1986 році засновник розробляє механізм поворотно-відкидного вікна. Це і визначило розвиток організації на всі наступні роки. У 1994 році продукція MACO отримала сертифікат якості. З тих пір ім’я компанії зв’язується з високою якістю фурнітури.

Ми пропонуємо фурнітуру MACO, що складається з:

  1. Поворотно-відкидна фурнітура. У своєму нинішньому вигляді maco фурнітура – це відмова від зайвого. Там немає непотрібних і випирають елементів. А сучасні витончені рами вимагають якраз цього. До того ж, ще одним важливим фактором таких механізмів є – захист від зломів. Не секрет, що низькоякісні віконні елементи дозволяють відкривати вікна зовні за допомогою підручних інструментів. З фурнітурою Мако зробити це неможливо. Тому ми використовуємо в своїх віконних системах перевірені часом віконні елементи.
  2. Дверні замки. Віконна фурнітура maco – це також дверні замки. Вони вдосконалюють вхідні та міжкімнатні двері. А також надають їм надійного захисту.
  3. Фурнітура Мако для розсувних дверей. Спеціальні механізми забезпечують комфортне керування високими зсувними стулками з великим світловим прорізом. Завдяки конструкції стає можливим легке керування дверима.
  4. Клапан провітрювання. У зв’язку з високою щільністю захисних шарів фасадів будівель, всередині приміщень утворюється відносна вологість, яка не може виходити назовні без спеціальних прийомів легкого провітрювання. Інтелектуальна саморегульована система припливу повітря, встановлена в клапані, стежить за оптимальним повітрообміном і захистом від вологості відповідно до вимог норм.
  5. MACO ущільнювачі. Навіть саме енергоефективне вікно продуватиме, якщо в ньому не передбачений якісний ущільнювач. Це технологічне ланка в ланцюжку всієї концепції вікна і важливий елемент звукоізоляції, енергоефективності та комфорту.

   

наверх