Металопластикові двері

В останні роки металопластикові двері стали в Києві популярною альтернативою конструкцій з облицюванням МДФ і стільниковим заповненням, а також виробам з масиву. Вони використовуються в якості вхідних і міжкімнатних, встановлюються в приватних будинках, квартирах і в громадських місцях. Дверна коробка і глухе або засклене полотно виготовляються з ПВХ профілю, посиленого металевим каркасом. Профіль цього схожий з тим, що використовується для виготовлення ПВХ вікон, але більш жорсткий.

Переваги металопластикових дверей

Пластикові двері відрізняються:

 • демократичною ціною;
 • легким вагою, який обумовлює тривалу службу петель і запірних пристроїв, простоту монтажу. (Хоча установка таких дверей не вимагає значних фізичних зусиль, непрофесіонал може допустити ряд помилок, які приведуть до перекосу, деформації, втрати герметичності, так що доручати цю роботу потрібно фахівцям);
 • невибагливістю до відходу – ПВХ не потребує фарбування, стійкий до забруднень і легко миється;
 • довговічністю, солідним ресурсом і стабільністю геометрії – пластик не схильний до корозії, стійкий до впливу ультрафіолету, укріплений металом профіль не розсихається і не жолобиться при перепадах температури, в умовах високої вологості;
 • хорошими шумопоглинаючими і теплоізоляційними характеристиками, які забезпечують повітряні камери всередині профілю;
 • високою герметичністю, за рахунок двоконтурного ущільнення закриті двері забезпечують надійний захист від пилу, протягів;
 • відносно високою міцністю і жорсткістю, зовнішні вхідні металопластикові двері можна армувати, підвищуючи взломостойкость;
 • різноманітністю дизайнерських рішень, універсальністю і широкими можливостями застосування.

В офіційних установах доречні строгі лаконічні двері з білого ПВХ, в житлових приміщеннях можна використовувати конструкції з пофарбованого або ламінованого плівкою пластика, в тому числі під дерево. Естетичну привабливість засклених полотен можна підвищити, використовуючи тоноване, кольорове, матове, фактурне скло з різними варіантами обробки (вітраж, піскоструминний малюнок, травлення, ручна або штампована розпис). Також скла декорують шпросами – палітуркою гратчастої або більш химерної форми. ПВХ двері можуть бути не тільки прямокутними, але і арочними.

Різновиди металопластикових дверей

Металопластикові двері підрозділяються на різновиди за рядом ознак:

 • за призначенням, місцем установки – вхідні, міжкімнатні, для житлових приміщень, офісів та інших установ, магазинів;
 • за способом відкривання – орні, розсувні, складні;
 • за типом полотна – глухі, з частковим і суцільним склінням, з одинарним склом і склопакетом;
 • за кількістю стулок – одностулкові, двостулкові, що складаються з 3 і більше стулок;
 • за формою – звичайні (прямолінійні) і криволінійні, зазвичай арочні. 

Вхідні двері можна розділити на зовнішні (вуличні) і внутрішні (встановлюються всередині будинку, квартири і ведуть в підсобні приміщення – санвузол, комору. Найпоширеніша різновид внутрішніх вхідних ПВХ дверей – двері на балкон, лоджію. Зовнішні вхідні двері відрізняються посиленою конструкцією, до їх жорсткості, тепло- і звукоізоляційні властивості пред’являються підвищені вимоги. з міркувань безпеки вони зазвичай розчиняються на вулицю, а внутрішні – всередину основного приміщення, назовні з підсобного.

 

Для міжкімнатних дверей направлення відкривання байдуже, іноді вони мають маятникову конструкцію, тобто з однаковою легкістю відкриваються в обидві сторони. Розсувні двері зручні, якщо простору перед ними недостатньо для розорювання. Балконні часто оснащують механізмом відкривання, який дозволяє як розорювати їх, так і відкидати для провітрювання , також їх, подібно до металопластикових вікон, можна ставити на мікровентиляцію. Балконні двері склять склопакетами, вхідні зовнішні зазвичай теж, але можуть вони бути і глухими. Одинарное часткове скління краще підходить для міжкімнатних дверей. Суцільне, панорамне – для дверей, що ведуть з вулиці на веранду, а також для вхідних в громадських місцях, внутрішніх офісних, які добре поєднуються зі світлопрозорими перегородками.

 

Офісні двері відрізняються, як правило, не тільки площею скління, але і великою кількістю стулок або їх розмірами, посиленою конструкцією. Найзручніше оснащувати їх двосторонніми нажімнимі ручками. Можлива установка механізму автоматичного відкривання, фотоелементів. Розсувні двері з фотоелементами затребувані також у великих торгових, бізнес-центрах, на об’єктах з великою прохідністю.

Якщо дверний отвір невеликий, можна купити одностулкові двері, на вході з вулиці, а також всередині приміщень, де рухається великий потік людей, частіше встановлюють двостулкові. Обидві стулки можуть мати однакові розміри, або одна більше, інша менше. Досить популярна Штульпова конструкція, коли одна зі стулок фіксується в закритому положенні, а якщо необхідно розширити дверний проріз, засувка відкривається. У багатостулкових дверях зазвичай рухливі тільки 1-2 стулки, решта зафіксовані і виконують функцію перегородки. Але можуть такі двері робитися і складними, типу гармошки.

Вартість пластикових ПВХ дверей

Ціна на ПВХ дверей залежить від безлічі факторів. Важливе значення має походження (бренд) профілю, фурнітури і склопакета (при наявності). Також важливі розміри. Крім того, мають значення:

 • кількість стулок;
 • спосіб відкривання (розсувні двері з рейковими системами дорожче орних з поворотними петлями);
 • ступінь жорсткості профілю, наявність додаткового армування;
 • глухе полотно або скління, для засклених – характеристики скла (звичайне, триплекс, загартоване, тоноване), склопакета (кількість камер, енергоефективність);
 • форма (криволінійні вироби дорожче прямолінійних);
 • дизайн;
 • набір фурнітури і механізмів, що обумовлює функціональні можливості дверей.

Металопластикові двері WDS в Києві

Сьогодні в Україні металопластикові конструкції значно потіснили дерев’яні: замовити і купити металопластикові двері може кожен завдяки їх високій якості при демократичній вартості. Попит на металопластикові двері ВДС стабільно зростає не тільки в Києві, а й по всій Україні. Не останню роль в цьому відіграє різноманіття дизайнерських і монтажних рішень, які пластикові двері отримують завдяки цьому профілю ПВХ. Дверний профіль WDS представлений двома модифікаціями: 60 мм і 70 мм з різними габаритами, механічними властивостями і ступенем захисту від тепловтрат.

Вибір модифікації системи залежить від призначення і місця, де будуть встановлюватися двері WDS. Так, металопластикові двері для балконних блоків і внутрішніх приміщень можуть бути виконані з віконного профілю з монтажною шириною 60 мм. На вхідні пластикові двері ВДС підійде модифікація 70 мм. Тільки в цьому випадку WDS двері будуть відчинятися в будь-яку сторону, і в них можна буде врізати надійний замок.

                                                                                     

Інші переваги, якими можуть похвалитися WDS двері:

 1. Пластикові двері можуть виготовлятися з різними варіантами відкривання/закривання – назовні і всередину. В обмеженому просторі будуть доречні похило-зсувні двері з пластику, які можна замовити або купити готові в комплекті з додатковою фурнітурою.
 2. Можливість випускати WDS двері різних розмірів і форми. Пластикові двері WDS можуть випускатися без скла і зі склом, комплектуватися сендвіч-панелями.
 3. Комплектація компонентами, що поліпшують теплоізоляційні характеристики дверей ПВХ. Пластикові WDS двері до приватного будинку, офісного або комерційного приміщення оснащують теплим порогом з еластичним ущільнювачем, який дозволяє герметично закривати стулку, вкладкою Windstop з полімеру для виключення протягів і продування сильними вітрами.
 4. Привабливий зовнішній вигляд. Двері WDS підійдуть під різноманітні інтер’єри приміщень і будуть гармоніювати з обробкою фасаду будинку завдяки різнокольоровому ламінуванню систем. Міжкімнатні ПВХ двері зі склом, рельєфним або тонованим, – це стильний і сучасний елемент внутрішнього декору.

Металопластикові двері Aluplast

Конструкції Алюпласт визнані і популярні не тільки в Україні, а й в усьому світі. Їх відмінна риса – інноваційні технології енергозбереження, бездоганна німецька якість фурнітури і розумна ціна. Чи варто купити двері Aluplast? Однозначно, так, тому що вони

 • мають тривалий термін служби – до 30 років при належному користуванні;
 • відрізняються високими теплоізоляційними якостями і шумозахистом;
 • не схильні до корозії;
 • витримують різкі температурні перепади, стійкі до несприятливих погодних умов;
 • мають ексклюзивний дизайн, можуть похвалитися розмаїттям колірних рішень.

Вхідні дверні системи Aluplast представлені моделями з монтажною глибиною 60, 70 і 85 мм. Коробка зі спеціальної сталі має терморозриви і тому забезпечує чудову теплоізоляцію. Поріг з термічним поділом також дозволяє мінімізувати втрати тепла. Ці пвх двері виконані з надійним захистом від злому, (клас взломостійкості RC-2), оснащені зламостійкою фурнітурою.

                                                                                        

Естетичну привабливість цим дверним системам забезпечують облицювальні панелі, декоративні плівки, алюмінієві накладки різних кольорів.

Ціна вхідної групи залежить від габаритів дверного полотна, обраних оздоблювальних матеріалів, дизайну виробу. Тому розрахунок вартості системи Aluplast проводиться в кожному випадку індивідуально, після того, як ви вирішите, яку модель купити.

Міжкімнатні двері Алюпласт, одно- і двостулкові, встановлюють в приватний будинок, квартири, офіси. Системи можуть відрізнятися варіантами наповнення, серед яких:

 • панорамні моделі із суцільним склопакетом;
 • з перемичкою-імпостом між склопакетами;
 • з непрозорою нижньою частиною з сендвіч-панелі;
 • непрозорі без скла, які частіше встановлюють в цокольних поверхах заміських будинків.

На замовлення можливе виготовлення нестандартних дверних систем, вартість яких, природно, буде вища варіантів зі стандартною комплектацією. Так, вишукані розсувні і підйомно-розсувні моделі впишуться в будь-який дизайн приміщення. Вони відрізняються високою функціональністю, енергоефективністю і герметичністю.

Фурнітура для металопластикових дверей

Петлі

SIMONSWERK (накладна)

FAPIM

ROTO SOLID

 

Ручки та натискні гарнітури

HOPPE NEW YORK

                        

ОФІСНІ

    

MEDOS PR, MEDOS SS

                                     

MEDOS DUBLIN

Кольори

Золотий

 

Базальт

 

Горіх

 

Монтана

 

Антик

 

Антрацит

 

Кварц

 

Пластикові двері: розрахунок вартості

Більшість з тих, хто вже вирішив купити пластикові двері в Києві, хотіли б прикинути заздалегідь, скільки коштує та чи інша модель. Слід враховувати, що вартість визначають такі чинники як:

 • розмір;
 • тип профілю, який буде використовуватися для виготовлення дверної коробки і стулок;
 • види наповнення: сендвіч-панель, зі склом або без скла;
 • доступні варіанти відкривання/закривання;
 • комплектація додатковими елементами, які роблять виріб більш функціональним і підвищують захист від протягів (windstops, теплий поріг зі вставками і еластичними ущільнювачами);
 • зовнішній вигляд: на білі металопластикові двері ціна буде нижчою, але пластикові двері з ламінуванням краще впишуться в інтер’єр.

Перш ніж замовити виріб в Києві, перегляньте електронний каталог на сайті, де представлені пвх двері в широкому асортименті. У нашому магазині ви зможете купити за найкращою ціною, як стандартні дешеві моделі, так і більш дорогі варіанти з поліпшеною комплектацією. Але який би варіант ви не вибрали, на будь-які пластикові двері ціна вас влаштує, а якість ми гарантуємо.

Модель дверей Тип і ширина дверей Кольори Петлі Нажимі гарнітури Замок Ручка Ціни
Двері WDS 70 Вхідні 77 мм
 • Золотий дуб
 • БаЗальт
 • Горіх
 • Темний дуб
 • Антік
 • Антрацит
 • Кварц
SIMONSWERK накладна

SIMONSWERK циліндрична

HOPPE NEW YORK,

MEDOS DUBLIN

Рейка ROTO,

Автоматичний ROTO Tandeo

Декоративні ручки

MEDOS PR и MEDOS SS

Ціна від 8000 грн
Двері Aluplast 4000 Вхідні 70 мм Ціна від 10000 грн
Двері Aluplast 8000 Вхідні 85 мм Ціна від 12000 грн
Двері WDS 60 Вхідні офисні 66 мм
 • Золотий дуб
 • Горіх
 • Темний дуб
 • Антрацит
Для профілю 60 мм: FAPIM, ROTO

Для профілю 70 мм: ROTO, SIMONSWERK

HERMES,

VICTORY,

HOPPE NEW YORK

Рейка ROTO,

Рейка AXOR

Класичні + труби Ціна від 7000 грн
Двері WDS 70 Вхідні офісні 77 мм Ціна від 8000 грн
Двері Aluplast 4000 Вхідні офисні 70 мм Ціна від 8000 грн
Двері WDS 60 Міжкімнатні
 • Золотий дуб
 • Горіх
 • Темний дуб
 • Антрацит
FAPIM HERMES,

VICTORY

Короткий AXOR,

Рейка AXOR

Класичні Ціна від 8000 грн

Замовити металопластикові двері в Києві

Для стандартного дверного отвору можна купити готові пластикові двері. Але краще замовити їх виготовлення за індивідуальними вимірами. Такий підхід гарантує:

 • точна відповідність розмірів;
 • комплектацію, відповідну потребам замовника, призначенням дверей, особливостям місця, де вони будуть встановлені;
 • вибір дизайну на свій смак.

Ми пропонуємо двері для дому та офісу, вхідні і міжкімнатні, різної конфігурації і дизайну. Використовуємо профіль REHAU, одного з провідних виробників в даній сфері, а також надійну і функціональну фурнітуру. Гарантуємо високу якість виробів і кваліфіковану установку.

Наша продукція відрізняється доступною ціною при гідній якості. Зателефонуйте нам або заповніть заявку на сайті, і фахівці допоможуть розрахувати вартість виробу. Професійні заміри – одне з головних умов виготовлення якісної продукції з потрібними параметрами. Тому виготовлення дверей починається з виклику замірника, який виїжджає в будь-який район Києва.

наверх