Металопластикові двері

В останні роки металопластикові двері стали в Києві популярною альтернативою конструкцій з облицюванням МДФ і стільниковим заповненням, а також виробам з масиву. Вони використовуються в якості вхідних і міжкімнатних, встановлюються в приватних будинках, квартирах і в громадських місцях. Дверна коробка і глухе або засклене полотно виготовляються з ПВХ профілю, посиленого металевим каркасом. Профіль цього схожий з тим, що використовується для виготовлення ПВХ вікон, але більш жорсткий.

Переваги металопластикових дверей

Пластикові двері відрізняються:

 • демократичною ціною;
 • легким вагою, який обумовлює тривалу службу петель і запірних пристроїв, простоту монтажу. (Хоча установка таких дверей не вимагає значних фізичних зусиль, непрофесіонал може допустити ряд помилок, які приведуть до перекосу, деформації, втрати герметичності, так що доручати цю роботу потрібно фахівцям);
 • невибагливістю до відходу – ПВХ не потребує фарбування, стійкий до забруднень і легко миється;
 • довговічністю, солідним ресурсом і стабільністю геометрії – пластик не схильний до корозії, стійкий до впливу ультрафіолету, укріплений металом профіль не розсихається і не жолобиться при перепадах температури, в умовах високої вологості;
 • хорошими шумопоглинаючими і теплоізоляційними характеристиками, які забезпечують повітряні камери всередині профілю;
 • високою герметичністю, за рахунок двоконтурного ущільнення закриті двері забезпечують надійний захист від пилу, протягів;
 • відносно високою міцністю і жорсткістю, зовнішні вхідні металопластикові двері можна армувати, підвищуючи взломостойкость;
 • різноманітністю дизайнерських рішень, універсальністю і широкими можливостями застосування.

В офіційних установах доречні строгі лаконічні двері з білого ПВХ, в житлових приміщеннях можна використовувати конструкції з пофарбованого або ламінованого плівкою пластика, в тому числі під дерево. Естетичну привабливість засклених полотен можна підвищити, використовуючи тоноване, кольорове, матове, фактурне скло з різними варіантами обробки (вітраж, піскоструминний малюнок, травлення, ручна або штампована розпис). Також скла декорують шпросами – палітуркою гратчастої або більш химерної форми. ПВХ двері можуть бути не тільки прямокутними, але і арочними.

Різновиди металопластикових дверей

Металопластикові двері підрозділяються на різновиди за рядом ознак:

 • за призначенням, місцем установки – вхідні, міжкімнатні, для житлових приміщень, офісів та інших установ, магазинів;
 • за способом відкривання – орні, розсувні, складні;
 • за типом полотна – глухі, з частковим і суцільним склінням, з одинарним склом і склопакетом;
 • за кількістю стулок – одностулкові, двостулкові, що складаються з 3 і більше стулок;
 • за формою – звичайні (прямолінійні) і криволінійні, зазвичай арочні.

пластикові двері вхідніВхідні двері можна розділити на зовнішні (вуличні) і внутрішні (встановлюються всередині будинку, квартири і ведуть в підсобні приміщення – санвузол, комору. Найпоширеніша різновид внутрішніх вхідних ПВХ дверей – двері на балкон, лоджію. Зовнішні вхідні двері відрізняються посиленою конструкцією, до їх жорсткості, тепло- і звукоізоляційні властивості пред’являються підвищені вимоги. з міркувань безпеки вони зазвичай розчиняються на вулицю, а внутрішні – всередину основного приміщення, назовні з підсобного. Для міжкімнатних дверей направлення відкривання байдуже, іноді вони мають маятникову конструкцію, тобто з однаковою легкістю відкриваються в обидві сторони. Розсувні двері зручні, якщо простору перед ними недостатньо для розорювання. Балконні часто оснащують механізмом відкривання, який дозволяє як розорювати їх, так і відкидати для провітрювання , також їх, подібно до металопластикових вікон, можна ставити на мікровентиляцію.

Балконні двері склять склопакетами, вхідні зовнішні зазвичай теж, але можуть вони бути і глухими. Одинарное часткове скління краще підходить для міжкімнатних дверей. Суцільне, панорамне – для дверей, що ведуть з вулиці на веранду, а також для вхідних в громадських місцях, внутрішніх офісних, які добре поєднуються зі світлопрозорими перегородками. Офісні двері відрізняються, як правило, не тільки площею скління, але і великою кількістю стулок або їх розмірами, посиленою конструкцією. Найзручніше оснащувати їх двосторонніми нажімнимі ручками. Можлива установка механізму автоматичного відкривання, фотоелементів. Розсувні двері з фотоелементами затребувані також у великих торгових, бізнес-центрах, на об’єктах з великою прохідністю.

Якщо дверний отвір невеликий, можна купити одностулкові двері, на вході з вулиці, а також всередині приміщень, де рухається великий потік людей, частіше встановлюють двостулкові. Обидві стулки можуть мати однакові розміри, або одна більше, інша менше. Досить популярна Штульпова конструкція, коли одна зі стулок фіксується в закритому положенні, а якщо необхідно розширити дверний проріз, засувка відкривається. У багатостулкових дверях зазвичай рухливі тільки 1-2 стулки, решта зафіксовані і виконують функцію перегородки. Але можуть такі двері робитися і складними, типу гармошки.

Вартість пластикових ПВХ дверей

Ціна на ПВХ дверей залежить від безлічі факторів. Важливе значення має походження (бренд) профілю, фурнітури і склопакета (при наявності). Також важливі розміри. Крім того, мають значення:

 • кількість стулок;
 • спосіб відкривання (розсувні двері з рейковими системами дорожче орних з поворотними петлями);
 • ступінь жорсткості профілю, наявність додаткового армування;
 • глухе полотно або скління, для засклених – характеристики скла (звичайне, триплекс, загартоване, тоноване), склопакета (кількість камер, енергоефективність);
 • форма (криволінійні вироби дорожче прямолінійних);
 • дизайн;
 • набір фурнітури і механізмів, що обумовлює функціональні можливості дверей.

Замовити металопластикові двері в Києві

Для стандартного дверного отвору можна купити готові пластикові двері. Але краще замовити їх виготовлення за індивідуальними вимірами. Такий підхід гарантує:

 • точна відповідність розмірів;
 • комплектацію, відповідну потребам замовника, призначенням дверей, особливостям місця, де вони будуть встановлені;
 • вибір дизайну на свій смак.

Ми пропонуємо двері для дому та офісу, вхідні і міжкімнатні, різної конфігурації і дизайну. Використовуємо профіль REHAU, одного з провідних виробників в даній сфері, а також надійну і функціональну фурнітуру. Гарантуємо високу якість виробів і кваліфіковану установку.

Наша продукція відрізняється доступною ціною при гідній якості. Зателефонуйте нам або заповніть заявку на сайті, і фахівці допоможуть розрахувати вартість виробу. Професійні заміри – одне з головних умов виготовлення якісної продукції з потрібними параметрами. Тому виготовлення дверей починається з виклику замірника, який виїжджає в будь-який район Києва.

наверх