Вікна REHAU

geneo-rehau

Geneo rehau

 

6 камер і армований профіль з високотехнологічного матеріалу RAU-FIPRO.

euro-design-70

Euro-design 70

 

Профільна система з конструктивною глибиною 70 мм і різними варіантами дизайну.

rehau-60

Euro-design 60

 

Оптимальна темло – і звукоізоляція. Невисока вартість.

Brillant-design

 

Висока теплоізоляція і чудовий дизайн.

Rehau Synego

 

86-міліметровий профіль для максимально ефективного збереження тепла.

Наша компанія є постачальником одного з провідних виробників вікон – REHAU. За час плідної робіт, пропоновану нами продукцію придбали тисячі користувачів. Завдяки співпраці з німецьким концерном REHAU, ми здатні запропонувати найсучасніші віконні конструкції та склопакети, виконані з урахуванням всіх новітніх технологій і норм.

Німецький бренд – висока якість

Продукція німецького концерну Rehau відома у всьому світі завдяки високій якості та відмінним експлуатаційним характеристикам вікон. Вироби Rehau отримали безліч позитивних відгуків. Вигідно купити вікна можна у постачальника конструкцій Rehau, який виконує монтаж виробів.

Вікно Рехау та його конструкція

Всі металопластикові вікна Rehau мають певну конструкцію. Під час їх виробництва використовуються сучасні технології, а вікно від Rehau відповідає високим стандартам якості. Вікно від Rehau складається з таких елементів:

 • рама з ПВХ — порожнистий виріб, всередині якого є перегородки для поділу вікна на повітряні камери;
 • армуючий профіль з металу — встановлюється у найбільшу камеру рами з ПВХ для додаткового посилення вікна, може мати форму прямокутника, Г-подібну або П-подібну форму;
 • склопакет — прозора частина вікна з декількох скел з повітряними камерами між ними;
 • штапик — гнучка пластикова планка з ущільнювачем для фіксації склопакета Rehau всередині рами вікна;
 • підставочний профіль — розділяє нижню частину рами та стіну будівлі, дозволяючи рівно встановити вікно від Rehau;
 • ущільнювачі та фурнітура — забезпечують закривання та щільне прилягання віконниць до рами вікна.

Металопластикові вікна Rehau: критерії вибору

Вибираючи профільну систему Rehau, необхідно враховувати кілька факторів. Для житлової кімнати не варто купувати вікно від Rehau за найнижчою ціною — такі вироби мають недостатні енергоощадні властивості.

Вибираючи вікно від виробника Rehau необхідно враховувати клімат регіону та розташування кімнати, в якій конструкцію буде встановлено. Якщо вікно виходить на проїжджу частину, то потрібен склопакет Rehau з високими звукоізоляційними показниками. Для областей з холодним кліматом компанія Rehau пропонує пластикові конструкції з підвищеними теплоізоляційними характеристиками. При виборі вікна від Rehau враховують і тип скла. Для кімнати на сонячній стороні більше підійде виріб Rehau з тонованими або відбивальними світло склами.

Кількість віконниць і тип їх відкривання

Перед покупкою вікна від Rehau необхідно визначити його розміри та кількість секцій. Завод виробника металопластикових вікон Rehau пропонує вироби з віконницями та без, які відрізняються між собою типом відкривання. Вікна Rehau можуть містити такі типи секцій:

 • глухі — являють собою стаціонарні пластикові рами зі склом і не відкриваються;
 • поворотно-відкидні — такі віконниці профілю Рехау можуть відкриватися горизонтально або вертикально, забезпечуючи різні види провітрювання приміщення;
 • розпашні — рухливі віконниці, що відкриваються горизонтально всередину кімнати;
 • розсувні — такі віконниці рухаються в одній площині з вікном і підходять для приміщень з мінімальною кількістю вільного простору.

Склопакет і фурнітура

У приватних будинках і квартирах встановлюють двокамерні металопластикові вікна Rehau. Вони мають високу енергоефективність, надійно захищають кімнату від протягів і перешкоджають проникненню шуму зовні. Однокамерні вікна від Rehau встановлюються в офісних і промислових приміщеннях. Компанія Rehau здійснює виробництво п’ятикамерних профільних систем. Такі конструкції від Rehau мають значну вагу та високу ціну, але відрізняються високою енергоефективністю.

Склопакет вікна від Rehau може містити звичайне або армоване скло. У другому випадку під час виробництва в скло упаюється спеціальна металева сітка, Такі вікна компанії Rehau забезпечують високий захист приміщення від злому, але мають специфічний зовнішній вигляд і гірше пропускають сонячне світло. Металопластикові вікна Rehau також виробляються з використанням загартованого скла, яке складно розбити.

Загальний термін експлуатації вікна залежить від фурнітури. Продукція компанії Rehau виробляється із застосуванням сталевої фурнітури та якісних ущільнювачів, які забезпечують щільне прилягання віконниць до рами.

Профільна система Rehau: основні види

Виробник металопластикових вікон Rehau пропонує кілька видів профільних систем, які відрізняються одна від одної характеристиками. Основні види вікон від компанії Rehau:

 1. Rehau Geneo. Виготовлений з високоякісного зносостійкого фіброволокна. Таке вікно від Rehau здатне протистояти високим навантаженням, відрізняється високою міцністю і має порівняно невелику вагу, значно скорочуючи тепловтрати.
 2. Rehau Euro-design 70. Вікно забезпечує відмінну шумоізоляцію, запобігає тепловтратам. Такий виріб від Rehau часто встановлюється в приватних будинках і квартирах, поєднуючи в собі відмінну якість і прийнятну ціну.
 3. Rehau Euro-design 60. Вікно має порівняно невисоку вартість, але володіє хорошими показниками теплоізоляції. Така конструкція від компанії Rehau часто встановлюється на балконах і в приміщеннях без опалення.
 4. Rehau Brillant-design. Вікно від Rehau з категорії преміум-класу. Ці енергоощадні конструкції мають ідеально гладку поверхню та отримали безліч позитивних відгуків, забезпечуючи високий рівень шумоізоляції.
 5. Rehau Synego. Вікно має захист від злому та відрізняється підвищеною міцністю. Такий виріб компанії Rehau дозволяє на 50% знизити витрати на опалення, захищає від шуму та забезпечує максимальний рівень комфорту в будь-якому приміщенні.

Металопластикові вікна Rehau: переваги

У компанії Rehau можна купити якісні вікна, які виробляються з натуральних матеріалів і абсолютно безпечні для здоров’я людини. Всі вироби Рехау довговічні, мають привабливий зовнішній вигляд і захист від злому, забезпечують хороший рівень тепло- і шумоізоляції. При гуртових покупках продукції Rehau можливі додаткові акції та знижки.

Пластикові вікна Rehau в Києві: де замовити?

Замовити якісні вікна від Rehau в Києві можна на сайті Євро вікна. Фахівці фірми допоможуть вибрати Rehau вікна ціна яких відповідає запитам клієнта, а також виконають розрахунок вартості виготовлення конструкції Rehau по зазначених розмірах. Фахівці компанії виконують монтаж кожного вікна Рехау з чітким дотриманням усіх стандартів якості, здійснюють гарантійне обслуговування конструкцій Rehau. Періодично в компанії проводяться вигідні акції, а при великих покупках можливі додаткові знижки на продукцію Rehau.

наверх