Виклик майстра
Акція
ВЕСНЯНІ ЗНИЖКИ ДО -40%
ДЕТАЛЬНІШЕ

Вікна REHAU

Rehau Geneo

6 камер та армований профіль із високотехнологічного матеріалу RAU-FIPRO.

Rehau Euro-design 70

Профільна система з конструктивною глибиною 70 мм та різними варіантами дизайну.

Rehau Euro-design 60

Оптимальна тепло- та звукоізоляція. Невисока ціна.

Rehau Brillant-design

Висока теплоізоляція та чудовий дизайн.

Rehau Synego

86-міліметровий профіль для максимально ефективного збереження тепла.

Наша компанія є постачальником одного з провідних виробників вікон – REHAU(Рехау). За час плідних робіт, пропоновану нами продукцію придбали тисячі користувачів. Завдяки співпраці з німецьким концерном REHAU, ми здатні запропонувати найсучасніші віконні конструкції та склопакети, виконані з урахуванням всіх новітніх технологій і норм.

Німецький бренд – висока якість

Продукція німецького концерну Rehau(Рехау) відома у всьому світі завдяки високій якості та відмінним експлуатаційним характеристикам вікон. Вироби Rehau(Рехау) отримали безліч позитивних відгуків. Вигідно купити вікна можна у постачальника конструкцій Rehau, який виконує монтаж виробів.

Вікно Рехау та його конструкція

Всі металопластикові вікна Rehau(Рехау) мають певну конструкцію. Під час їх виробництва використовуються сучасні технології, а вікно від Rehau відповідає високим стандартам якості. Вікно від Rehau(Рехау) складається з таких елементів:

 • рама з ПВХ — порожнистий виріб, всередині якого є перегородки для поділу вікна на повітряні камери;
 • армуючий профіль з металу — встановлюється у найбільшу камеру рами з ПВХ для додаткового посилення вікна, може мати форму прямокутника, Г-подібну або П-подібну форму;
 • склопакет — прозора частина вікна з декількох стекол з повітряними камерами між ними;
 • штапик — гнучка пластикова планка з ущільнювачем для фіксації склопакета Rehau(Рехау) всередині рами вікна;
 • підставочний профіль — розділяє нижню частину рами та стіну будівлі, дозволяючи рівно встановити вікно від Rehau;
 • ущільнювачі та фурнітура — забезпечують закривання та щільне прилягання віконниць до рами вікна Рехау.

Металопластикові вікна Rehau: критерії вибору

Вибираючи профільну систему Rehau(Рехау), необхідно враховувати кілька факторів. Для житлової кімнати не варто купувати вікно від Rehau за найнижчою ціною — такі вироби мають недостатні енергоощадні властивості.

Вибираючи вікно від виробника Rehau необхідно враховувати клімат регіону та розташування кімнати, в якій конструкцію буде встановлено. Якщо вікно виходить на проїжджу частину, то потрібен склопакет Rehau(Рехау) з високими звукоізоляційними показниками. Для областей з холодним кліматом компанія Rehau пропонує пластикові конструкції з підвищеними теплоізоляційними характеристиками. При виборі вікна від Rehau враховують і тип скла. Для кімнати на сонячній стороні більше підійде виріб Rehau(Рехау) з тонованими або відбивальними світло склами.

Кількість віконниць і тип їх відкривання

Перед покупкою вікна від Rehau необхідно визначити його розміри та кількість секцій. Завод виробника металопластикових вікон Rehau пропонує вироби з віконницями та без, які відрізняються між собою типом відкривання. Вікна Rehau(Рехау) можуть містити такі типи секцій:

 • глухі — являють собою стаціонарні пластикові рами зі склом і не відкриваються;
 • поворотно-відкидні — такі віконниці профілю Рехау можуть відкриватися горизонтально або вертикально, забезпечуючи різні види провітрювання приміщення;
 • розпашні — рухливі віконниці, що відкриваються горизонтально всередину кімнати;
 • розсувні — такі віконниці рухаються в одній площині з вікном і підходять для приміщень з мінімальною кількістю вільного простору.

Ціна на типові пластикові вікна Рехау

Вікна Рехау з двох частин 1100*1300

Профільна система Однокамерний склопакет Двокамерний склопакет
1️⃣ Rehau Euro-design 70 💵 Ціна від 3500 грн 💵 Ціни від 4000 грн
2️⃣ Rehau Euro-design 60 💵 Ціна від 3000 грн 💵 Ціни від 3500 грн
3️⃣ Rehau Brillant-design 💵 Ціна від 4000 грн 💵 Ціни від 4500 грн
4️⃣ Rehau Geneo 💵 Ціна від 5000 грн 💵 Ціни від 5500 грн
5️⃣ Rehau Synego 💵 Ціна від 4500 грн 💵 Ціни від 5000 грн

Вікна Рехау з трьох частин 1700*1300

Профільна система Однокамерний склопакет Двокамерний склопакет
1️⃣ Rehau Euro-design 70 💵 Ціна від 5000 грн 💵 Ціни від 5500 грн
2️⃣ Rehau Euro-design 60 💵 Ціна від 4500 грн 💵 Ціни від 5000 грн
3️⃣ Rehau Brillant-design 💵 Ціна від 5500 грн 💵 Ціни від 6000 грн
4️⃣ Rehau Geneo 💵 Ціна від 6500 грн 💵 Ціни від 7000 грн
5️⃣ Rehau Synego 💵 Ціна від 6000 грн 💵 Ціни від 6500 грн

Склопакет і фурнітура на вікна Рехау

У приватних будинках і квартирах встановлюють двокамерні металопластикові вікна Rehau(Рехау). Вони мають високу енергоефективність, надійно захищають кімнату від протягів і перешкоджають проникненню шуму зовні. Однокамерні вікна від Rehau(Рехау) встановлюються в офісних і промислових приміщеннях. Компанія Rehau здійснює виробництво п’ятикамерних профільних систем. Такі конструкції від Rehau мають значну вагу та високу ціну, але відрізняються високою енергоефективністю.

Склопакет вікна від Rehau може містити звичайне або армоване скло. У другому випадку під час виробництва в скло упаюється спеціальна металева сітка, Такі вікна компанії Rehau(Рехау) забезпечують високий захист приміщення від злому, але мають специфічний зовнішній вигляд і гірше пропускають сонячне світло. Металопластикові вікна Rehau також виробляються з використанням загартованого скла, яке складно розбити.

Загальний термін експлуатації вікна Рехау залежить від фурнітури. Продукція компанії Rehau(Рехау) виробляється із застосуванням сталевої фурнітури та якісних ущільнювачів, які забезпечують щільне прилягання віконниць до рами.

Профільна система Rehau: основні види

Виробник металопластикових вікон Rehau(Рехау) пропонує кілька видів профільних систем, які відрізняються одна від одної характеристиками. Основні види вікон від компанії Rehau:

 1. Rehau Geneo. Виготовлений з високоякісного зносостійкого фіброволокна. Таке вікно від Rehau здатне протистояти високим навантаженням, відрізняється високою міцністю і має порівняно невелику вагу, значно скорочуючи тепловтрати.
 2. Rehau Euro-design 70. Вікно забезпечує відмінну шумоізоляцію, запобігає тепловтратам. Такий виріб від Rehau часто встановлюється в приватних будинках і квартирах, поєднуючи в собі відмінну якість і прийнятну ціну.
 3. Rehau Euro-design 60. Вікно має порівняно невисоку вартість, але володіє хорошими показниками теплоізоляції. Така конструкція від компанії Rehau часто встановлюється на балконах і в приміщеннях без опалення.
 4. Rehau Brillant-design. Вікно від Rehau з категорії преміум-класу. Ці енергоощадні конструкції мають ідеально гладку поверхню та отримали безліч позитивних відгуків, забезпечуючи високий рівень шумоізоляції.
 5. Rehau Synego. Вікно має захист від злому та відрізняється підвищеною міцністю. Такий виріб компанії Rehau дозволяє на 50% знизити витрати на опалення, захищає від шуму та забезпечує максимальний рівень комфорту в будь-якому приміщенні.

 

 

 

  ПОТРІБНА ДОПОМОГА СПЕЦІАЛІСТА?

  Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

  Металопластикові вікна Rehau: переваги

  У компанії Rehau(Рехау) можна купити якісні вікна, які виробляються з натуральних матеріалів і абсолютно безпечні для здоров’я людини. Всі вироби Рехау довговічні, мають привабливий зовнішній вигляд і захист від злому, забезпечують хороший рівень тепло- і шумоізоляції. При гуртових покупках продукції Rehau(Рехау) можливі додаткові акції та знижки.

  Пластикові вікна Rehau в Києві: де замовити?

  Замовити якісні вікна від Rehau(Рехау) в Києві можна на сайті Євро вікна. Фахівці фірми допоможуть вибрати Rehau вікна ціна яких відповідає запитам клієнта, а також виконають розрахунок вартості виготовлення конструкції Rehau(Рехау) по зазначених розмірах. Фахівці компанії виконують монтаж кожного вікна Рехау з чітким дотриманням усіх стандартів якості, здійснюють гарантійне обслуговування конструкцій Rehau(Рехау). Періодично в компанії проводяться вигідні акції, а при великих покупках можливі додаткові знижки на продукцію Rehau(Рехау).

  Відгуки від наших клієнтів

  Компанія якій можна довіряти, зробили все як хотілось, швидко чітко, приємно спілкуватися. Рекомендую

  Олександр

  Швидка та якісна установка вікон, балконів. Професійний підхід до кожного клієнта. Гарантія на довгі роки.

  Вікторія

  Замовляв лоджію. Зробили у домовлені терміни, якісно. Приємно вразила професійність менеджера і особливо майстрів на монтажі. Рекомендую звертатися.

  Віктор

  Ставив вікна в цій компанії багато разів, і щоразу задоволений. Повернуся ще…

  Давид

  Хочу залишити відгук ще раз – перевірена компанія, фахівці досвідчені. Ставив у них вікна, балкони – собі та родичам. Все чесно, щиро, якісно. Роботою та вікнами задоволений, цінами теж.

  Данило

  Кваліфіковані, приємні в спілкуванні менеджери. Професійний монтаж. Виконали замовлення швидко і охайно. Можна рекомендувати всім!

  Олександр

  Дуже Вам вдячні за вінка, швидку доставку та Ваш професіалізм.

  Віктор

  Дякую за чесну та швидку роботу !
  Задоволена роботою менеджера та працівників компанії 👍👍

  Юлія

  Встановлювали балкон, дуже задоволені якістю робіт. Все виконали швидко. Буду надалі звертатися в цю компанію. А саме головне, ціни дуже прийнятні!)))

  Тетяна

  Дуже вдячний evrookna-kiev.com.ua за роботу! Засклив балкон i тепер тепло i тихо! Цiни доступнi! Якiсть на рiвнi!

  Володимир

  Дуже вдячна компанії! Навіть не вірила, що залишились компанії, яким важливо ім’я та совість. Спокійно довіряйте свої гроші їм!

  Cвітлана

  Потрібно викликати спеціаліста?

  Заміна стекол – процес, який необхідно здійснювати професіоналам. Тут важливо все до дрібниць. Встановити нові склопакети повинен майстер з багаторічним досвідом. Саме такими професіоналами своєї справи є наші фахівці.

  Ціна на послугу при оформленні монтажу вікон – відсутня. Тому скористайтеся грамотної допомогою фахівця ще до установки їм вікна. Викликати замірника вікон є онлайн або в телефонному режимі. Чекаємо на ваші заявки!

   Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

   ЗАКРИТИ

    БАЖАЄТЕ ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА?

    Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

    ЗАКРИТИ

     замовити зворотній зв’язок?

     Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

     ЗАКРИТИ

      замовити зворотній зв’язок?

      Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

      ЗАКРИТИ

       замовити зворотній зв’язок?

       Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

       ЗАКРИТИ

        БАЖАЄТЕ ПРИДБАТИ ВІКНА?

        Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

        ЗАКРИТИ

         БАЖАЄТЕ ПРИДБАТИ ВІКНА?

         Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

         ЗАКРИТИ
         ДЯКУЄМО
         Ваш запит успішно надіслано. Ми передзвонимо вам на протязі 15-ти хвилин