Блокуючий дитячий замок

Діти часто повторюють всі ті дії, які здійснюють батька. Так малюки вчаться ходити, є, робити якусь роботу по дому. В силу свого віку, діти не завжди розуміють що робити можна, а чого немає. Бачачи, як мама або тато періодично відкривають і закривають вікно, малюкові неодмінно захочеться зробити те ж саме.

Блокуючий дитячий замок вбереже їх від такого вчинку.

Чому так важливо купити дитячий замок на вікно?

Вивчаючи світ, малюк обов’язково кинутися заглянути в вікно. Навіть якщо ви проживаєте на першому поверсі, це зовсім не безпечно. Ставши на стільчик і спостерігаючи крізь скло, дитині може бути цікаво, як відкривається ручка. Пояснити дитсадівському малюкові від 4 років, що робити так не можна можна. Але для крихт, які тільки навчилися ходити і стрімко вивчають світ навколо себе, втовкмачити цю істину не вийде. Краще підстрахуватися максимально і купити блокуючий дитячий замок, встановлюючи його на вікно або двері.

Захисні механізми на вікна: види

Вибір блокуючого замку на вікно залежить від індивідуальних переваг покупця. Умовно всі блокуючі системи для металопластикових вікон ділять на 3 види:

  1. Засувка-блокіратор. Монтується в нижній частині віконної стулки. Може бути на ключі або без нього.
  2. Замок на ключі. Акуратна замкова щілина на віконній стулці. Дозволяє мікропровітрювання при закриття вікна на ключ.
  3. Блокіратор на ключі. Звичайна пластикова ручка з серцевиною і замком. Допускає відкриття вікна виключно після повороту ключа.

Де замовити захисні замки на вікна?

Наша компанія пропонує купити блокуючі замки на вікна за вигідною ціною. Крім цього ми пропонуємо установку і гарантійне обслуговування віконних елементів.

Уберегти дитину від неприємностей – головне завдання будь-якого батька.

Захисні елементи для вікон є одним з важливих пунктів в її вирішенні.

наверх