Дах для балкона

Дах для балкона повинна виконувати одну єдину функцію – бути міцною в забезпеченні хорошого захисту, а також витяги перепадів температур і атмосферних опадів. Сучасний дах виготовляється з самих різних матеріалів. До них відносять: оцинковану сталь, ондулін, полікарбонат, металочерепицю та інше.

Установка даху на балкон

Будь-який дах завжди повинна встановлюватися під кутом 30 градусів. Це сприяє природному видалення опадів. Виготовлення даху починається з установки металевого каркаса. Така конструкція фіксується до стіни. А вже після цього, на дах укладають покрівельні матеріали.

Установча дах може знадобитися навіть для тих балконів, де вона не була передбачена, і де сам балкон не засклений. Навіть відкритий простір дах зможе захистити від опадів. Це буде сприяти більш тривалій службі балконних плит.

Дах на балкон: види

Дахи бувають каркасні і рамкові. Перша встановлюється над скляною конструкцією і як би лягає на неї. Це найдешевший варіант даху для балкона. Також каркасна дах може виконуватися з полікарбонату. Вона не утеплюється зсередини. Матеріал естетично приємний і поглинає сонячне світло.

Рамкову дах фіксують на опорні стійки, які можуть упиратися в балконну плиту, або в парапет.

Установка даху для балкона в Києві

Установка даху – процес, який необхідно здійснювати професіоналам. Тут важливо все до дрібниць. Здійснювати подібні монтажні роботи повинні майстра з багаторічним досвідом. Саме такими фахівці працюють в нашій компанії.

Ціна на установку даху для балкона буде залежати від використовуваних матеріалів і розмірів приміщення.

наверх