Виклик майстра
Акція
ВЕСНЯНІ ЗНИЖКИ ДО -40%
ДЕТАЛЬНІШЕ

Винос балкона

У Києві вже не перший рік користується попитом послуга виносу балкона або лоджії. Деякі мешканці вважають ціну цієї послуги занадто високою та намагаються виконати роботи самостійно, але це досить необачне рішення. Розширення балкона або лоджії повинні виконувати професіонали після розрахунків несучої здатності стіни, плити основи, парапету, максимально допустимого навантаження. Від цього залежить безпека експлуатації виносного балкона. Фахівці підберуть оптимальний варіант балкона з виносом – винос балкона по підлозі або винос балкона по підвіконню, подбають про оформлення всіх дозвільних документів. А для початку слід оцінити та зважити, які вигоди обіцяє балкон з виносом, і наскільки виправдано таке рішення.

У багатьох будинках Києва, особливо старого квартирного фонду, балкони дуже вузькі, маломісткі. Виносний балкон відрізняється збільшеною площею, об’ємом внутрішнього простору:

 • розширення балкона дозволить використовувати його як досить комфортабельне місце відпочинку, малогабаритні балкони занадто тісні;
 • винос балкона по підлозі відкриває можливість його меблювання легкими, не дуже габаритними меблями;
 • балкон з виносом по підвіконню часто обладнують додатковими поличками для зберігання речей, вирощування квітів;
 • збільшення площі скління надає балкону більш затишний і привабливий вигляд;
 • якщо роботи виконувалися за офіційним дозволом і балкон з виносом був зареєстрований в БТІ, підвищиться оціночна вартість квартири за рахунок збільшення корисної площі.

Обмеження на винос балкона

Але винос балкона в Києві не завжди можливий і виправданий. Так, якщо стіна, яка примикає до балкону, лоджії, в аварійному стані, вона не витримає виносний балкон. Якщо плита основи тріскається, кришиться, а металевий парапет піддався корозії, винос балкона в Києві та будь-яких інших містах можливий тільки після посилення або заміни цих конструкцій, а це додаткові витрати. Деякі будівлі Києва являють собою культурно-історичну цінність, а балкон з виносом по підвіконню або підлозі порушить архітектурний вигляд. Нарешті, балкон з виносом може заподіяти незручності сусідам і викликати їх невдоволення.

Перед тим, як облаштовувати виносний балкон або виконувати розширення лоджії, потрібно переконатися в наявності технічної можливості, відсутності заборони з боку комітету архітектури, заручитися письмовою згодою сусідів. Слід врахувати, що балкон з виносом може розширюватися максимум на 50 см в будь-яку сторону, причому розширення балкона до 30 см не вимагає узгодження, а понад 30 см є переплануванням. У цьому випадку потрібне отримання дозволу, розробка та узгодження проекту, подальше введення в експлуатацію.

Способи виносу балконів і лоджій

Найпоширеніші способи розширення балкона:

 • винос балкона по підлозі – відбувається розширення основи, що забезпечує більш відчутний приріст площі (до 50 см на всі боки);
 • винос балкона по підвіконню – розширення верхньої частини над парапетом максимум на 30 см.

Фото наших робіт допоможуть зрозуміти, що являють собою обидва способи. У рідкісних випадках спочатку виконують розширення основи, а потім винос балкона по підвіконню. Але комбіноване розширення веде до значного збільшення навантаження та вимагає ґрунтовного посилення несучих конструкцій, що відбивається на ціні.

Розширення лоджії зазвичай виконують по підлозі (основі) та тільки вперед. Розширення балкона можливо з 3 сторін, тільки з боків, тільки вперед. Рідше при виносі балкона переміщують передню та одну з бічних сторін. Оптимальний варіант підбирають з урахуванням того, де знаходиться балкон з виносом – по центру фасаду або на розі будівлі, на якій відстані від нього розташовані сусідні балкони. Також варто врахувати, що спосіб виносу впливає на ціну робіт.

Винос по підлозі

Винос балкона по підлозі – більш складний, трудомісткий спосіб, ціна вище, ніж на винос балкона по підвіконню, але такий виносний балкон більш просторий. Роботи проводяться в кілька етапів.

 1. Демонтаж старого парапету.
 2. Розширення каркаса основи з наскрізним монтажем закладних, зварювання швелерів і куточків.
 3. Підшивка каркаса знизу листовим металом.
 4. Монтаж по периметру нового парапету з обшивкою.
 5. Скління, часто тепле.
 6. Внутрішнє оздоблення стін, стелі, настил підлоги.

Якщо балкон з виносом утеплюють, роботи з теплоізоляції передують внутрішнім оздоблювальним роботам. Якщо винос балкона по підлозі здійснюється на нижньому поверсі, розширена основа може спиратися на фундамент або палі. Така технологія збільшує обсяг робіт і їх вартість, але значно підвищує надійність виносного балкона. Огороджений простір під таким балконом з виносом може використовуватися як комора, міні-гараж для вело-, мототранспорту.

Винос по підвіконню

Винос балкона по підвіконню значно простіше та доступніше за ціною, оскільки не вимагає демонтажу старого парапету. Балкон з виносом по підвіконню має попередню площу основи, але збільшується площа скління, ширина підвіконня, корисний об’єм. Додатковий простір використовують для сушіння дрібної білизни, облаштування міні-оранжереї. Винос балкона по підвіконню починається з кріплення до парапету кронштейнів з кроком 0,5-0,7 м. До металевого парапету їх кріплять за допомогою зварювання, до бетонного, цегляного – на анкерах. До зовнішніх країв кронштейнів приварюється рама з куточка, профілю, яка буде служити основою для виносного скління. Потім балкон з виносом обшивається зовні, зазвичай обшивка йде під кутом від рами виносного парапету до плити основи. Вона надає виносному балкону завершеності та привабливого вигляду.

Винос балкона по підвіконню також включає в себе:

 • скління, зазвичай холодне, більш легке;
 • монтаж підвіконня, яке спирається на кронштейни та перекриває просвіт між старим і новим, виносним парапетом;
 • простір між внутрішньою та зовнішньою обшивкою можна утеплити, але це не обов’язковий етап робіт;
 • монтаж або реконструкція даху необхідні в більшості випадків.

Скільки коштує балкон з виносом

Ціна на винос балкона залежить від безлічі факторів:

 • який об’єкт реконструюється – балкон або лоджія;
 • здійснюється винос по основі або на рівні підвіконня;
 • виконується розширення в одну, дві або три сторони;
 • чи потрібні попередні роботи по посиленню плити основи, парапету, та який їх обсяг;
 • який варіант скління обраний і які ще супутні роботи виконуються.

Також слід враховувати вартість матеріалів, витрати на розробку проекту та оформлення всієї дозвільної документації (якщо вони потрібні). Дуже важливий момент – рівень кваліфікації виконавців.

Вартість послуг по виносу балкону

  ПОТРІБНА ДОПОМОГА СПЕЦІАЛІСТА?

  Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

  Етапи виконання робіт Розмірність Вартість робіт для виносного балкона
  Винос балкона по підлозі м² Ціна від 1000 грн
  Винос балкона по підлозі + Ціна від підлоги + перила м² Ціна від 1500 грн
  Винос балкона Ціна від підлоги (каркас) м.п. Ціна від 1000 грн
  Винос балкона короткий “косинка” м.п. Ціна від 500 грн
  Збивання порога (цегла) см. Ціна від 200 грн
  Збивання порога (бетон) см. Ціна від 400 грн
  Зріз металевих перил балкона м.п. Ціна від 100 грн
  Демонтаж “броварського” балкона м.п. Ціна від 300 грн
  Електрика (робота) точка Ціна від 50 грн
  Герметизація козирка пенофолом м.п. Ціна від 200 грн
  Посилення перил м.п. Ціна від 200 грн
  Нові перила м.п. Ціна від 300 грн

  Де в Києві замовити винос балконів

  Розширення балкона – відповідальне завдання, виконання якого вимагає ретельних грамотних розрахунків і суворого дотримання технології. На жаль, сьогодні в Києві зустрічаються пропозиції від виконавців, які не знають нормативних вимог, працюють з їх грубим порушенням. Вони приваблюють низькими цінами, але така економія може в майбутньому обернутися загрозою здоров’ю та життю замовників, їх сусідів, випадкових перехожих.

  Компанія «Євровікна» надає таку послугу як винос балкона в Києві вже 15 років. Кваліфіковані фахівці працюють із суворим дотриманням технології та надають гарантію на винос балкона або лоджії. У відповідних розділах сайту є фото балконів, які ми розширювали, а також наведені орієнтовні ціни на основні види робіт, які виконуються при виносі балкона. Для оформлення замовлення або отримання консультації з нами можна зв’язатися за телефоном або іншим зручним способом.

  Відгуки від наших клієнтів

  Компанія якій можна довіряти, зробили все як хотілось, швидко чітко, приємно спілкуватися. Рекомендую

  Олександр

  Швидка та якісна установка вікон, балконів. Професійний підхід до кожного клієнта. Гарантія на довгі роки.

  Вікторія

  Замовляв лоджію. Зробили у домовлені терміни, якісно. Приємно вразила професійність менеджера і особливо майстрів на монтажі. Рекомендую звертатися.

  Віктор

  Ставив вікна в цій компанії багато разів, і щоразу задоволений. Повернуся ще…

  Давид

  Хочу залишити відгук ще раз – перевірена компанія, фахівці досвідчені. Ставив у них вікна, балкони – собі та родичам. Все чесно, щиро, якісно. Роботою та вікнами задоволений, цінами теж.

  Данило

  Кваліфіковані, приємні в спілкуванні менеджери. Професійний монтаж. Виконали замовлення швидко і охайно. Можна рекомендувати всім!

  Олександр

  Дуже Вам вдячні за вінка, швидку доставку та Ваш професіалізм.

  Віктор

  Дякую за чесну та швидку роботу !
  Задоволена роботою менеджера та працівників компанії 👍👍

  Юлія

  Встановлювали балкон, дуже задоволені якістю робіт. Все виконали швидко. Буду надалі звертатися в цю компанію. А саме головне, ціни дуже прийнятні!)))

  Тетяна

  Дуже вдячний evrookna-kiev.com.ua за роботу! Засклив балкон i тепер тепло i тихо! Цiни доступнi! Якiсть на рiвнi!

  Володимир

  Дуже вдячна компанії! Навіть не вірила, що залишились компанії, яким важливо ім’я та совість. Спокійно довіряйте свої гроші їм!

  Cвітлана

  Потрібно викликати спеціаліста?

  Заміна стекол – процес, який необхідно здійснювати професіоналам. Тут важливо все до дрібниць. Встановити нові склопакети повинен майстер з багаторічним досвідом. Саме такими професіоналами своєї справи є наші фахівці.

  Ціна на послугу при оформленні монтажу вікон – відсутня. Тому скористайтеся грамотної допомогою фахівця ще до установки їм вікна. Викликати замірника вікон є онлайн або в телефонному режимі. Чекаємо на ваші заявки!

   Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

   ЗАКРИТИ

    БАЖАЄТЕ ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА?

    Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

    ЗАКРИТИ

     замовити зворотній зв’язок?

     Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

     ЗАКРИТИ

      замовити зворотній зв’язок?

      Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

      ЗАКРИТИ

       замовити зворотній зв’язок?

       Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

       ЗАКРИТИ

        БАЖАЄТЕ ПРИДБАТИ ВІКНА?

        Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

        ЗАКРИТИ

         БАЖАЄТЕ ПРИДБАТИ ВІКНА?

         Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

         ЗАКРИТИ
         ДЯКУЄМО
         Ваш запит успішно надіслано. Ми передзвонимо вам на протязі 15-ти хвилин