Винос балкона

Виготовлення балконів з виносом – дуже популярна послуга, яка з кожним роком набирає все більше популярності серед замовників.

Наша компанія пропонує вам виконати винос балкона (Київ) недорого і в мінімальні терміни!

 

Виносної балкон: опис послуги

Сучасні багатоповерхівки славляться комфортними плануваннями: кухні-студіо, широкі кімнати, квадратні лоджії. Однак, часто як в новобудовах, так і в будинках вторинної нерухомості будівельник чомусь не передбачає широкі підвіконня або робить балкони вузькими. А адже це вкрай незручно.

Вирішити цю проблему може винос балкона за допомогою споруди спеціальної конструкції.

Такий винос балкона сприяє не тільки збільшенню простору, але і установці додаткових шафок і зручних полиць.

При цьому, важливо дотримуватися в роботі норм і правильної технології. Інакше постраждає тепло-, шумо- і гідроізоляція приміщення.

Балкони з виносом: зварна конструкція

Ми варимо посилений винос з профільної труби, 35-45 мм. з прокатного металу за допомогою зварювання. Як профілю використовують куточок від 35-45 мм.

З огляду на тип парапету, ширину каркаса і загальної ваги вікон і підбираються несучі гаки, що кріпляться на певній відстані один від одного. Кожен такий гак з конструкції повинен витримувати до 450 кг. Тобто – що отримується виносна конструкція балкона матиме великий запас посиленою міцності.

Для рівномірного навантаження на всі вузли по периметру вироби приварюються куточки або пластини, на які в подальшому стануть вікна.

Винос балкона в Києві

Виносні балкони в Україні пропонують багато організацій. Але зробити роботу ефективно і продуктивно – здатні одиниці.

Ми належимо до числа професіоналів по установці і виносу віконних конструкцій. Винос балкона по підвіконню або повне його збільшення ви можете замовити прямо зараз. Попередню консультацію щодо послуги та її вартості кожен клієнт може отримати в телефонному режимі.

Зробіть своє життя комфортніше – розширте межі свого будинку за допомогою виносу балкона!

 

 

наверх