Виклик майстра

Склопакети

Склопакет – конструкція з кількох стекол, яка займає до 90% корисної площі віконного отвору. Склопакети можуть бути встановлені у пластикових, дерев’яних або алюмінієвих вікнах, міжкімнатних та вхідних дверях, французьких балконах, лоджіях тощо. На відміну від звичайного, цільного скла, подібна конструкція утворює всередині кілька камер, наповнених повітрям або інертним газом, що гарантує безліч переваг:

 1. Гарна шумоізоляція. Навіть через бюджетний склопакет із низькою ціною в кімнату проникає мінімум сторонніх звуків із жвавої вулиці.
 2. Низька втрата тепла. Багатошарова конструкція якісного складання дозволяє не відчувати в квартирі холоду навіть у найсуворіші зимові дні.
 3. Великий вибір. Можна замовити склопакети без рами, ціна яких нижча, ніж готових до експлуатації виробів, зупинитися на стандартному, енергозберігаючому, матовому або мультифункціональному склопакеті тощо.
 4. Захист від утворення плісняви та конденсату. Завдяки особливому просоченню склопакетів домогосподарці більше не доведеться стикатися з тим, що двері вкрилися грибком або віконні рами «зацвіли».
 5. Висока міцність. Розбиті склопакети зустрічаються дуже рідко: щоб тріснула міцна багатошарова конструкція, потрібно хіба цілеспрямовано бити по ній важким предметом. Змінити скло також дуже легко.

Особливості склопакетів

Склопакет є цілісними листами, об’єднаними дистанційною рамкою. Кількість стекол починається від 2 і сягає 5-6. Між двома скляними листами утворюється камера, яка покривається герметичним матеріалом по периметру для 100% ізоляції. Вакуум, що утворюється всередині, заповнений повітрям або спеціальним газом, збільшує коефіцієнт енергозбереження в приміщенні, і зменшує рівень шуму. Усередині дистанційної рамки склопакета знаходиться вологопоглинаюча добавка, яка захищає конструкцію від промерзання та запітніння.

На будь-якому склопакеті можна побачити маркування, яке говорить про технічні характеристики конструкції. Розшифровка формули простіше, ніж здається: у ній вказано тип скла (наприклад – i), його товщина, ширина утвореної повітряної камери, далі – аналогічні характеристики наступного листа. Також у маркуванні можна побачити тип наповнювача – наприклад, інертний газ аргон (Ar). Опис завжди починається із зовнішнього боку склопакета. Розбираючись у розшифровці конструкції, можна легко розрахувати, наскільки теплий та надійний склопакет знаходиться перед вами.

У продажу можна знайти склопакети без рами, ціна яких нижча за готові конструкції. Зазвичай їх купують, якщо потрібно заміна розбитого пластикового вікна, балкона або двері, але сам профіль цілий і придатний для подальшого застосування. Якщо склопакет тріснув, його краще не ремонтувати, а міняти: експлуатаційні властивості пошкодженої поверхні погіршуються в рази.

Різновиди склопакетів

Можна купити склопакет різних видів за:

 • кількості камер;
 • додатковим особливостям.

За кількістю камер

Найчастіше на замовлення можна купити склопакети наступних варіантів:

 1. Однокамерні. Стандартна конструкція з двох стекол та однієї дистанційної планки між ними. Базові склопакети з найнижчою ціною, найпопулярніші на території України. Їх установка можлива будь-де, від балконів до міжкімнатних і вхідних дверей. Однокамерні склопакети підходять для утеплених квартир та будинків у регіонах із не надто холодними зимами.
 2. Двокамерні. Покращений варіант із трьох стекол та двох дистанційних планок. Установка двокамерних склопакетів актуальна для приміщень, в яких особливо важливо зберігати тепло навіть у сильні морози — наприклад, у дитячих садках та лікарнях. Наявність кількох відсіків забезпечує гарну шумоізоляцію та захист від холодних потоків повітря.
 3. Трикамерні. Дороге рішення з кількох секцій із спеціальними петлями. Особлива конструкція дозволяє рівномірно розподілити навантаження на фурнітуру, щоб склопакети не звалилися в процесі експлуатації або заміни. Трикамерні варіанти актуальні для регіонів із суворим кліматом, а також у випадку, якщо вікна або балкон виходять на жваву трасу, залізничний вокзал або інше місце з високим рівнем шуму.
 4. Трапляються і більш рідкісні варіанти склопакетів з великою кількістю камер – наприклад, чотирикамерні та п’ятикамерні. Чим більше відсіків усередині конструкції, тим вище теплозбереження та шумоізоляція. Разом з тим від збільшення кількості пакетів залежить, скільки коштує виріб, яка прохідність сонячних променів, загальна вага, розмір м2 і складність конструкції. Чотирикамерні та п’ятикамерні склопакети дуже рідко використовуються в житлових будинках: це особливі, дорогі варіанти, актуальні для північних регіонів.

За додатковими особливостями

На склопакет ціна залежить також від додаткових характеристик:

 1. Виготовлення енергозберігаючих склопакетів відбувається з особливих низькоемісійних i-скла, які покриті спеціальним сріблястим напиленням (твердим або м’яким). Енергозберігаючі вироби відображають до 90% тепла та дозволяють скоротити витрати на опалення, зберігши приємний клімат у кімнаті. При цьому енергозберігаюче покриття не заважає сонячним променям проникати у приміщення, сприяючи природному обігріву.
 2. Тоновані склопакети покриті дзеркальною або матовою плівкою, що відбиває світло, яка зменшує проникнення ультрафіолетових променів на 90%. Результати – низьке нагрівання приміщення в спекотні літні дні; захист предметів меблів та інтер’єру від вигоряння; візуальна естетичність; недоступність поглядам сторонніх на те, що відбувається в кімнаті.
 3. Рефлекторні склопакети – вид тонованих варіантів, з широкою гамою кольорів – від світло-зеленого до темно-сірого. Заглянути в такі вікна або двері з боку неможливо завдяки дзеркальній поверхні. Єдиний недолік – взимку може не вистачати природне освітлення в кімнаті.
 4. Шумоізоляційні склопакети мають кілька камер з великою товщиною листів, і в процесі виробництва можуть бути покриті полімерною або PVB плівкою. Конструкція не дає стороннім звукам з вулиці проникнути в приміщення, що особливо важливо для сімей з маленькими дітьми або при проживанні на місцевості.
 5. Виготовлення броньованих склопакетів (триплекс) відбувається з декількох листових шарів великої товщини з полімерним захисним прошарком. Броньовані вироби складно розбити, навіть якщо постаратися. Якщо скло таки тріснуло, уламки залишаються на плівці.
 6. Мультифункціональні склопакети мають складну будову з вибірковим перепусткою крізь листи хвиль різної довжини, що забезпечує відмінну підтримку оптимального мікроклімату в приміщенні. Такі вироби відповідають відразу за все – достатній рівень освітленості, шумоізоляції, теплозбереження, єдиний мінус – висока ціна.

Склопакети є одними з найбільш важливих комплектуючих для вікон. Багато людей називають склопакетами повністю всі пластикові вікна. Але це в корені невірно, тому як це тільки одна зі складових вікна. Крім того склопакети зустрічаються не тільки у вікнах ПВХ, але і в дерев’яних, алюмінієвих і інших конструкціях.

Вікна: склопакети

Склопакет – це єдина конструкція, яка може складатися з двох або трьох стекол. Між ретельно вимитими їх поверхнями створюються камери, після чого вся конструкція заливається герметиком. Після того як герметик висохне, в порожнинах між стеклами створюється вакуум, що дозволяє значно підвищити коефіцієнт енергозбереження в приміщенні, і запобігти попаданню конденсату. Розрізняють декілька основних типів пакетів, в залежності від кількості камер, відступів між стеклами і іншим. Найпоширеніші типи – однокамерні, двокамерні, енергозберігаючі та тоновані.

Однокамерні склопакети

Однокамерні пакети робляться з двох стекол і однієї дистанційній планки між ними. Ширина скла в однокамерним склопакетом – 4 мм, а дистанційній планки – 16мм. Загальна ширина склопакета – 24мм (4-16-4). Однокамерні склопакети є одними з найпоширеніших на території України і називаються базовими.

Досить часто однокамерні склопакети зустрічаються в балконних блоках, при склінні балконів і лоджій, у вікнах адміністративних будівель, і в будь-яких інших будівлях, де не пред’являються високі вимоги до енергозбереження і звукоізоляції.

Двокамерні склопакети

Двокамерні пакети складаються з трьох стекол і двох дистанційних планок між ними. Найпоширеніші двокамерні пакети мають товщину скла 4мм, а товщина дистанційній планки може бути 6мм і 10мм. Тому є два види найпоширеніших двокамерних склопакетів на території України – 24мм (4-6-4-6-4) і 32мм (4-10-4-10-4). Двокамерні склопакети рекомендується встановлювати в житлових приміщеннях, дитячих установах, лікарнях і будь-яких інших приміщеннях, які мають підвищені вимоги до енергозбереження і шумоізоляції.

Завдяки наявності двох герметичних камер, такі конструкції істотно підвищать коефіцієнт теплопередачі як у зимову пору, так і влітку (зберігаючи прохолодне повітря в приміщенні). Склопакети, купити в Києві які є у нас, захистять будь-яку квартиру або офіс від зайвого шуму (якщо вікна виходять на автотрасу або залізницю).

Енергозберігаючі вікна

Останні роки в нашій країні великими темпами почав набирати популярність ще один тип склопакетів, який прийшов з Європи і називається енергозберігаючим. У таких пакетах використовується Е-скло.

Виглядає воно як звичайне скло, але на нього наноситься спеціальне напилення, яке дозволяє значно знизити втрату тепла в приміщенні. Скло з таким покриттям відображають до 90% тепла.

Встановивши пластикові вікна з енергозберігаючими склопакетами, Ви значно заощадите кошти за опалювальний сезон.

Тоновані склопакети

Тоновані склопакети, ціна яких трохи вище стандартних, менш поширені, але також досить затребувані на ринку.

Тонувальна плівка має ряд переваг:

 • Значно зменшує інтенсивність попадання світлового потоку в приміщення, що дозволяє зробити перегляд телевізора або роботу за монітором набагато комфортніше.
 • Знижуючи проникнення, ультрафіолет приблизно на 90%, захищає меблі і все, що знаходиться в приміщенні від вигорання.
 • Плівка, яка виробляє дзеркальний ефект, захищає Ваше житло від непотрібних сторонніх поглядів.

Тонувальна плівка має масу відтінків, які дозволять прикрасити Ваше приміщення, надати естетику Вашій оселі.

Де краще купити склопакет (Київ)?

Пропонуємо великий вибір склопакетів високої якості. Ми можемо виготовити необхідні конструкції в мінімальні терміни!

  ПОТРІБНА ДОПОМОГА СПЕЦІАЛІСТА?

  Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

  Варто замовити склопакет, ціна якого розраховується залежно від розмірів, кількості камер, наявності енергозберігаючого напилення, а також тонировочной плівки. Замовляйте в нашому інтернет-магазині недорого склопакети від провідних виробників.

  Glas trösch і Єврогласс виготовляють і продають всі перераховані вище склопакети для покупців з усього світу. Якщо у Вас виникли будь-які труднощі при виборі, зателефонуйте до відділу продажу за телефонами, вказаними на нашому сайті. Наші менеджера розкажуть все плюси і мінуси тих чи інших видів, розрахують ціну і в найкоротші терміни виконають ваше замовлення.

  Найкращі склопакети — у магазині Євровікна

  У магазині Євровікна ви можете купити склопакет без рам якісного збирання від найкращих українських фірм за вигідною вартістю. У продажу представлена продукція власного виробництва фірми ClimaGuard, яка славиться інноваційним склом високої міцності з сертифікатами якості та унікальними технологіями. Експерти компанії допоможуть розрахувати відповідний розмір м2 склопакета без рам за товщиною та шириною, і дадуть відповідь на будь-які питання (наприклад, скільки коштує потрібна конструкція) по телефону або онлайн.

  Відгуки від наших клієнтів

  Компанія якій можна довіряти, зробили все як хотілось, швидко чітко, приємно спілкуватися. Рекомендую

  Олександр

  Швидка та якісна установка вікон, балконів. Професійний підхід до кожного клієнта. Гарантія на довгі роки.

  Вікторія

  Замовляв лоджію. Зробили у домовлені терміни, якісно. Приємно вразила професійність менеджера і особливо майстрів на монтажі. Рекомендую звертатися.

  Віктор

  Ставив вікна в цій компанії багато разів, і щоразу задоволений. Повернуся ще…

  Давид

  Хочу залишити відгук ще раз – перевірена компанія, фахівці досвідчені. Ставив у них вікна, балкони – собі та родичам. Все чесно, щиро, якісно. Роботою та вікнами задоволений, цінами теж.

  Данило

  Кваліфіковані, приємні в спілкуванні менеджери. Професійний монтаж. Виконали замовлення швидко і охайно. Можна рекомендувати всім!

  Олександр

  Дуже Вам вдячні за вінка, швидку доставку та Ваш професіалізм.

  Віктор

  Дякую за чесну та швидку роботу !
  Задоволена роботою менеджера та працівників компанії 👍👍

  Юлія

  Встановлювали балкон, дуже задоволені якістю робіт. Все виконали швидко. Буду надалі звертатися в цю компанію. А саме головне, ціни дуже прийнятні!)))

  Тетяна

  Дуже вдячний evrookna-kiev.com.ua за роботу! Засклив балкон i тепер тепло i тихо! Цiни доступнi! Якiсть на рiвнi!

  Володимир

  Дуже вдячна компанії! Навіть не вірила, що залишились компанії, яким важливо ім’я та совість. Спокійно довіряйте свої гроші їм!

  Cвітлана

  Потрібно викликати спеціаліста?

  Заміна стекол – процес, який необхідно здійснювати професіоналам. Тут важливо все до дрібниць. Встановити нові склопакети повинен майстер з багаторічним досвідом. Саме такими професіоналами своєї справи є наші фахівці.

  Ціна на послугу при оформленні монтажу вікон – відсутня. Тому скористайтеся грамотної допомогою фахівця ще до установки їм вікна. Викликати замірника вікон є онлайн або в телефонному режимі. Чекаємо на ваші заявки!

   Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

   ЗАКРИТИ

    БАЖАЄТЕ ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА?

    Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

    ЗАКРИТИ

     замовити зворотній зв’язок?

     Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

     ЗАКРИТИ

      замовити зворотній зв’язок?

      Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

      ЗАКРИТИ

       замовити зворотній зв’язок?

       Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

       ЗАКРИТИ

        БАЖАЄТЕ ПРИДБАТИ ВІКНА?

        Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

        ЗАКРИТИ

         БАЖАЄТЕ ПРИДБАТИ ВІКНА?

         Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компанії

         ЗАКРИТИ
         ДЯКУЄМО
         Ваш запит успішно надіслано. Ми передзвонимо вам на протязі 15-ти хвилин