Склопакети

Склопакети є одними з найбільш важливих комплектуючих для вікон. Багато людей називають склопакетами повністю всі пластикові вікна. Але це в корені невірно, тому як це тільки одна зі складових вікна. Крім того склопакети зустрічаються не тільки у вікнах ПВХ, але і в дерев’яних, алюмінієвих і інших конструкціях.

Вікна: склопакети

Склопакет – це єдина конструкція, яка може складатися з двох або трьох стекол. Між ретельно вимитими їх поверхнями створюються камери, після чого вся конструкція заливається герметиком. Після того як герметик висохне, в порожнинах між стеклами створюється вакуум, що дозволяє значно підвищити коефіцієнт енергозбереження в приміщенні, і запобігти попаданню конденсату. Розрізняють декілька основних типів пакетів, в залежності від кількості камер, відступів між стеклами і іншим. Найпоширеніші типи – однокамерні, двокамерні, енергозберігаючі та тоновані.

Однокамерні склопакети

Однокамерні пакети робляться з двох стекол і однієї дистанційній планки між ними. Ширина скла в однокамерним склопакетом – 4 мм, а дистанційній планки – 16мм. Загальна ширина склопакета – 24мм (4-16-4). Однокамерні склопакети є одними з найпоширеніших на території України і називаються базовими.

Досить часто однокамерні склопакети зустрічаються в балконних блоках, при склінні балконів і лоджій, у вікнах адміністративних будівель, і в будь-яких інших будівлях, де не пред’являються високі вимоги до енергозбереження і звукоізоляції.

Двокамерні склопакети

Двокамерні пакети складаються з трьох стекол і двох дистанційних планок між ними. Найпоширеніші двокамерні пакети мають товщину скла 4мм, а товщина дистанційній планки може бути 6мм і 10мм. Тому є два види найпоширеніших двокамерних склопакетів на території України – 24мм (4-6-4-6-4) і 32мм (4-10-4-10-4). Двокамерні склопакети рекомендується встановлювати в житлових приміщеннях, дитячих установах, лікарнях і будь-яких інших приміщеннях, які мають підвищені вимоги до енергозбереження і шумоізоляції.

Завдяки наявності двох герметичних камер, такі конструкції істотно підвищать коефіцієнт теплопередачі як у зимову пору, так і влітку (зберігаючи прохолодне повітря в приміщенні). Склопакети, купити в Києві які є у нас, захистять будь-яку квартиру або офіс від зайвого шуму (якщо вікна виходять на автотрасу або залізницю).

Енергозберігаючі вікна

Останні роки в нашій країні великими темпами почав набирати популярність ще один тип склопакетів, який прийшов з Європи і називається енергозберігаючим. У таких пакетах використовується Е-скло.

Виглядає воно як звичайне скло, але на нього наноситься спеціальне напилення, яке дозволяє значно знизити втрату тепла в приміщенні. Скло з таким покриттям відображають до 90% тепла.

Встановивши пластикові вікна з енергозберігаючими склопакетами, Ви значно заощадите кошти за опалювальний сезон.

Тоновані склопакети

Тоновані склопакети, ціна яких трохи вище стандартних, менш поширені, але також досить затребувані на ринку.

Тонувальна плівка має ряд переваг:

  • Значно зменшує інтенсивність попадання світлового потоку в приміщення, що дозволяє зробити перегляд телевізора або роботу за монітором набагато комфортніше.
  • Знижуючи проникнення, ультрафіолет приблизно на 90%, захищає меблі і все, що знаходиться в приміщенні від вигорання.
  • Плівка, яка виробляє дзеркальний ефект, захищає Ваше житло від непотрібних сторонніх поглядів.

Тонувальна плівка має масу відтінків, які дозволять прикрасити Ваше приміщення, надати естетику Вашій оселі.

Де краще купити склопакет (Київ)?

Пропонуємо великий вибір склопакетів високої якості. Ми можемо виготовити необхідні конструкції в мінімальні терміни!

Варто замовити склопакет, ціна якого розраховується залежно від розмірів, кількості камер, наявності енергозберігаючого напилення, а також тонировочной плівки. Замовляйте в нашому інтернет-магазині недорого склопакети від провідних виробників.

Glas trösch і Єврогласс виготовляють і продають всі перераховані вище склопакети для покупців з усього світу. Якщо у Вас виникли будь-які труднощі при виборі, зателефонуйте до відділу продажу за телефонами, вказаними на нашому сайті. Наші менеджера розкажуть все плюси і мінуси тих чи інших видів, розрахують ціну і в найкоротші терміни виконають ваше замовлення.

наверх