Балкон під ключ

Балкон під ключ – дуже вигідна і актуальна послуга. Замовити її є в нашій компанії. Переваг у послуги багато: отримання всіх робіт від однієї бригади, швидкість, вигідна ціна в результаті. Крім цього, ми пропонуємо побудувати, утеплити, засклити або відремонтувати балкон під ключ на професійному рівні!

Балкон під ключ: швидко і якісно

Ви хочете, щоб Ваш балкон став теплим, комфортним і функціональним? Ми допоможемо здійснити це побажання. Ми готові перетворити Ваш балкончик в робочий кабінет, затишну дитячу або в продовження вже наявної кімнати.

Етапи робіт починаються з оцінки балкона інженерами-консультантами. Потім розробляється індивідуальний проект “під клієнта”. Після узгоджень всіх нюансів, він запускається в роботу.

У нас постійно замовляють:

Балкон під ключ – Київ і його регіони

Послуга «Балкон під ключ», яка надається нашою компанією, діє не тільки для жителів столиці, а й для жителів Київської області.

Вона складається з декількох етапів робіт. Перший починається з оцінки перил. Оскільки на них, власне і будуть встановлюватися обрані замовником вікна ПВХ. У разі потреби перила можуть бути відремонтовані і правильно закріплені.

Потім виконується винос балкона (якщо це було задумано за проектом), який може бути зроблений або по підвіконню, або по підлозі. Після цього, настає черга монтажу вікон і їх комплектуючих.

Якщо виконується винос з вулиці, тоді балкон в обов’язковому порядку додатково обшивається утеплювачем, який полягає в спеціально зроблений короб.

Скільки часу займе ремонт балкона під ключ?

Точні терміни виконання підготовчих і ремонтних робіт майстра зможуть сказати тільки після огляду балкона і складання кошторису.

На тривалість виконання ремонту балкона можуть впливати багато факторів. Наприклад: затримки в доставці будівельних матеріалів, час, відведений на можливість проведення “гучних робіт” та інше. Але ми завжди робимо все можливе, щоб замовлення балкона під ключ в нашій компанії був виконаний вчасно!

Наші проекти відрізняються надійністю і міцністю конструкцій, довгим терміном експлуатації, теплоізоляцією і красивим зовнішнім виглядом з будь-якого боку. Обшивка може бути зроблена за вибором клієнта з сендвіч-панелей, дерев’яної або пластикової вагонки.

Балкон під ключ (Київ): ціна на послугу

Наші фахівці в зручне для вас час зможуть виконати виміри, які будуть потрібні для складання кошторису. Також вони дадуть професійні поради щодо можливих варіантів скління, обшивки і багатьох інших робіт для досягнення кращого результату.

Система виконання робіт під ключ – виробилася у нас роками. Кожен працівник з бригади добре знає свою справу. Весь процес частково автоматизований і повністю налагоджений.

Це дає можливість впевнено гарантувати швидке виконання замовлення на всіх етапах. І найважливіше – замовлення робіт в комплексі обходиться набагато дешевше, ніж замовляти у нас вид робіт окремо.

Тому телефонуйте – про ціну на балкон “під ключ” домовимося!

Послуга під ключ

Розмір

Ціни

Зовнішня і зовнішня обробка, зміцнення парапету; винос парапету, винос по підлозі; м/п, м/кв ціна от 750грн
Утеплення підлоги балкона, стелі, стін, можливе укладання теплої підлоги; м/кв ціна от 500грн
Внутрішнє оздоблення, великий вибір матеріалів, також працюємо з матеріалами замовника; м/кв ціна от 500грн
Розводка електрики, підключення світильників, вивід розетки на балкон; м/п ціна от 100грн
Установка/заміна балконного блоку, об’єднання балкона і кімнати; по размерам
Ремонт/установка даху на балкон; м/кв ціна от 800грн

 

наверх