Балкон під ключ

Сьогодні зашитим балконом в Україні здивувати важко. Головне, як ви використовуєте цей простір балкону: для зберігання непотрібних речей і матеріалів, які залишилися від останнього ремонту або намагаєтеся перетворити свій балкон і лоджію в комфортну для роботи і відпочинку зону, захищену від пилу та бруду. Облаштований балкон під ключ з якісним ремонтом лоджії дозволяє мінімізувати втрати тепла, збільшити корисну площу житла, надати йому естетичного вигляду.

Балкон під ключ Київ від ЄвроВікон – зручно, тепло, сучасно

балкон под ключ

Компанія «ЄвроВікна» пропонує жителям столиці та регіонів широкий спектр послуг, серед яких найбільш затребувані балкон під ключ і ремонт лоджій з встановленням металопластикових вікон. День у день ми удосконалюємо якість своєї роботи, орієнтуючись на відгуки наших клієнтів. Прагнучи максимально задовольнити запити замовників, ми пропонуємо:

 • наш 15-річний досвід роботи на ринку України по ремонту балконів;
 • 11 філій компанії, де працюють фахівці високого класу;
 • висока якість кінцевого продукту, підтверджена численними сертифікатами;
 • 10-річну гарантію на наші вироби, включаючи лоджії та балкони під ключ;
 • кращі віконні системи від європейських лідерів Rehau, Glastrosch, Maco, які не вимагають ремонту десятиліттями;
 • європейську фурнітуру на вікна та балкони, яка забезпечує безпроблемну роботу металоконструкцій.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на увагу до всіх ваших побажань з благоустрою балкона, професійні поради, якісний ремонт і монтаж балкона під ключ, а також адекватні ціни на вироби, гнучку цінову політику.

Види робіт Розмірність Вартість, грн
Зовнішні роботи по балкону під ключ
1️⃣ Обшивка пластиковою вагонкою м.кв. 💵 Ціна від 200 грн
2️⃣ Обшивка профнастилом м.п. 💵 Ціна від 400 грн
3️⃣ Обшивка сайдингом м.п. 💵 Ціна від 500 грн
Внутрішні роботи по балкону під ключ
1️⃣ Обшивка дерев’яною вагонкою м.кв. 💵 Ціна від 500 грн
2️⃣ Обшивка пластиковою вагонкою м.кв. 💵 Ціна від 300грн
3️⃣ Обшивка гіпсокартоном м.кв. 💵 Ціна від 300 грн
4️⃣ Додаткові каркаси для вагонки, підлоги, сайдингу, гіпсокартону (брус 40 * 40) м.п. 💵 Ціна від 300 грн

Балкон під ключ: функціональне перетворення

Лоджії і балкони під ключ в Києві – одна з найбільш затребуваних послуг в столиці, актуальна в будь-яку пору року. Якщо ви плануєте робити ремонт у новій квартирі, зібралися поміняти вікна і засклити лоджію, оформити балкон під ключ в заміському будинку, збільшити за рахунок балкона житлову площу в хрущовці, звертайтеся в компанію ЄвроВікна Київ.

             

Ми пропонуємо своїм клієнтам весь комплекс робіт, починаючи з оцінки конструкції і консультацій з інженером компанії і закінчуючи монтажем даху на готовий балкон під ключ Київ. Виходячи з особливостей вашого житла, стану будинку, нюансів планування, наші фахівці розробляють індивідуальні проекти ремонту балкона або лоджії під ключ для кожного замовника з урахуванням його побажань. Багато клієнтів замовляють не просто ремонт і утеплення лоджії або французький балкон, вони хочуть:

 • недорого засклити балкон і лоджію;
 • збільшити площу маленького балкона в хрущовці з установкою радіаторів опалення та організацією на балконі вбудованих шаф;
 • зробити комплексний або косметичний ремонт лоджії і балкону з обробкою якісними матеріалами за доступною ціною;
 • провести утеплення з подальшою обшивкою лоджії або балкона.

Зрозуміло, що вартість балкона під ключ в Києві буде залежати від складності проекту, матеріалів, що використовувалися для утеплення та оздоблення, необхідності в ремонті, терміновості виконання робіт. Найчастіше нам замовляють такі конструкції як лоджії під ключ з двома розпашними вікнами, Г-подібний балкон під ключ з 2-ма відкриваннями або закритий з обох боків балкон під ключ з двома вікнами, що відкриваються. Судячи з відгуків наших клієнтів, великою популярністю користується і французький балкон під ключ з панорамними вікнами.

Бригада наших майстрів з 15-річним досвідом виконує всі операції по ремонту та монтажу балконів і лоджій швидко і професійно, про що свідчать відгуки вдячних замовників у нас на сайті.

             

Балкон під ключ в Києві та обласних районах

Наша компанія “ЄвроВікна” надає послугу “балкон під ключ” будь-якої складності не тільки жителям столичного мегаполісу – ми працюємо по всій Київській області в новобудовах і хрущовках. 11 філій повністю охоплюють територію прилеглих до столиці районів, пропонуючи проекти “балкон під ключ” і “лоджії під ключ” з гарантією 10 років.

Реалізація узгодженого з замовником проекту балкона або лоджії під ключ проходить в кілька етапів.

На першому етапі проводиться оцінка стану балкона і лоджії, а також перил, з опорою на які будуть встановлюватися вікна. При необхідності виконується зварювання нового огородження балкона або ремонт-відновлення старої плити та парапету, повний або частковий ремонт лоджії під ключ.

У невеликих хрущовках проект балкон під ключ Київ, найчастіше передбачає збільшення площі балкона або лоджії за рахунок нарощування плити або з виносом по підвіконню. Для металевого парапету, без шумо- і теплоізоляційних властивостей, потрібне утеплення конструкції балкона та його захист зовнішньою обшивкою.

             

Балкон під ключ: терміни виконання робіт

вариант работы балкона под ключ

Точні дати початку і закінчення робіт по ремонту і реконструкції лоджії та балкона під ключ в Києві можна повідомити замовнику тільки після розробки проекту та узгодження кошторису на нього. Слід враховувати, що на швидкість роботи фахівців, що встановлюють балкон під ключ в Києві, впливають багато чинників: обсяги реконструкції в рамках виготовлення лоджії або балкона під ключ, потреба в ремонті, а також наявність обраних будматеріалів, терміни їх доставки на об’єкт. Свої корективи вносить і Закон про тишу. У столиці діють Правила благоустрою, за якими галасливі будівельно-ремонтні роботи не можна проводити з 19-00 до 8-00. Але навіть з урахуванням всіх цих нюансів наші бригади працюють швидко, намагаючись відремонтувати балкон під ключ в обумовлені терміни.

Професіоналізм і досвід наших майстрів дозволяють виконати роботи з оформлення лоджії під ключ або ремонту балкона вчасно з незмінною якістю і дотриманням всіх будівельних технологій. Ми втілюємо в життя найсміливіші ідеї наших замовників – створюємо міцні та довговічні конструкції, не забуваючи про зовнішню і внутрішню естетику оформлення лоджій і балконів під ключ з таких матеріалів, як сендвіч-панелі, пластикова або дерев’яна дошка вагонка.

Балкон під ключ ціна послуги

Одне з головних питань, яке в першу чергу цікавить всіх замовників, – скільки коштує балкон під ключ і чи можна недорого виконати ремонт лоджії. Ціна на балкон під ключ в Києві та його ремонт, благоустрій лоджії складається з декількох складових і залежить від обраної конструкції балкона, вартості будматеріалів, варіантів скління. Перед складанням кошторису на балкон під ключ ми самі приїжджаємо на заміри, пропонуємо професійно обгрунтовані індивідуальні рішення для оформлення балкона під ключ і ремонту лоджії в хрущовках і висотних будинках, щоб це обійшлося максимально дешево.

Всім, хто бажає недорого упорядкувати лоджії під ключ або відремонтувати балкон під ключ, нагадуємо, що виконання всього комплексу робіт однією бригадою завжди обходиться недорого. Крім того, ми працюємо швидко, злагоджено і відповідаємо за якість послуги “балкон під ключ” на кожному етапі проведення ремонту. Якщо замовляти окремі види робіт в різних фірмах, то гарантій на кінцеву якість лоджії під ключ або ремонту балкона ніхто не дасть, та й терміни виконання замовлення будуть набагато більші.

Підрахувати приблизну вартість робіт по ремонту лоджії та дізнатися, скільки коштує балкон під ключ, вам допоможе таблиця, в якій вказана актуальна ціна на різні операції проекту “балкон під ключ”:

Вартість балкона під ключ в Києві

Види робіт Розмірність Вартість, грн
Облицювальні роботи по балкону
1️⃣ Облицювання для балкона м.п. Ціна від 300 грн
2️⃣ Обробка укосів (з боку балкона) м.п. Ціна від 200 грн
3️⃣ Обробка укосів сендвіч панелями (з боку квартири) м.п. Ціна від 300 грн
4️⃣ Підвіконня для балкона DANKE м.п. Ціна від 200 грн
5️⃣ Підвіконня для балкона пластиковий OpenTeck м.п. Ціна від 100 грн
6️⃣ Підвіконня для балкона пластиковий Kraft м.п. Ціна від 200 грн
7️⃣ Підвіконня для балкона SAUBERG м.п. Ціна від 100 грн
8️⃣ Електропроводка на балкон (розетки і вимикач наші) 1 шт Ціна від 100 грн
Шафи і тумби для балкона
1️⃣ Виготовлення шафи для балкона на всю висоту з дерев’яної вагонки 1 шт Ціна від 1000 грн
2️⃣ Виготовлення шафи для балкона на всю висоту з пластикової вагонки 1 шт Ціна від 800 грн
3️⃣ Виготовлення тумби для балкона з дерев’яної вагонки 1 шт Ціна від 800 грн
4️⃣ Виготовлення тумби для балкона з пластикової вагонки 1 шт Ціна від 600 грн

 

           

Регулярно читаючи відгуки наших замовників, ми розуміємо, що для більшості людей, які хотіли б встановити балкон під ключ ціна має вирішальне значення. Ми йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи виконання проекту «лоджії під ключ» і реконструкцію балконів у трьох фінансових варіантах: економ, стандарт і преміум-якість. Ще більше заощадити ви зможете, якщо зателефонуєте нам прямо зараз за вказаними на сайті телефонами, поки діє знижка на балкон під ключ (Київ) – ціна при цьому буде на 40% нижче!

Якщо ви сумніваєтеся, що зможете правильно визначити вартість балкона під ключ, ціну допоможуть розрахувати наші консультанти. Для цього достатньо залишити заявку онлайн на сайті компанії, вказавши ім’я та контактний телефон.

Вибираючи балкон під ключ в Києві, звертайтеся в “ЄвроВікна”! Позитивні відгуки наших клієнтів – найкраща рекомендація, підтвердження надійності та професіоналізму. Ми гарантуємо, що після нас вам не доведеться нічого переробляти, тому що ви отримаєте балкон або лоджію своєї мрії – функціональні, сучасні та комфортні.

❗️ Часті запитання при замовленні балкона під ключ в Києві

 • ✅ Зовнішня обробка балкона, зміцнення парапету; винос по парапету, винос по підлозі
 • ✅Утеплення підлоги, стелі, стін, можливе укладання теплої підлоги;
 • ✅Внутрішня обробка балкона, великий вибір матеріалів, також працюємо з матеріалами замовника;
 • ✅Проведення електрики, підключення світильників, виведення розетки на балкон;
 • ✅Скління, установка / заміна балконного блоку, об'єднання балкона і кімнати;
 • ✅Ремонт / установка даху;
⭐ Для зовнішньої обробки застосовують оцинкований профлист, ПВХ вагонку, вінілові панелі (сайдинг), останнім часом дуже популярний оздоблювальний матеріал ✅ Його переваги: ⭐ стійкість до шкідливих впливів (опади, бруд), міцний і довговічний, не вимагає покриття лаком, не вицвітає і з часом не втрачає привабливості, простий у догляді: миється будь-якими миючими засобами.
Чим викликана поява вікон з пластика ❓ Невже дерево гірше ❓ Дерев'яні вікна звичні і приємні. Вони володіють хорошими ізоляційними властивостями і міцністю ✅ Але дерево - це матеріал, який болісно переносить вплив сонця і коливання вологості ⏩ Вироби з дерева потребують складної і дорогої захисту, а вікнам з пластика не страшні ні морози, ні вітру.
наверх