Про компанію

Компанія “Євровікна” була створена в 2006 році. За 12 років роботи ми стали експертом і надійним партнером для наших клієнтів в питанні виробництва і установки пластикових вікон, дверей, перегородок, зимових садів, французьких балконів і балконів “під ключ”.

Кожен день ми працюємо над поліпшенням якості сервісу і вибираємо тільки перевірених постачальників віконних профілів. Ми пишаємося тим, що вже багато років щільно співпрацюємо з найвідомішим і відмінно зарекомендували себе на світовому ринку німецьким брендом REHAU.

Ми вирішуємо такі завдання як:

 • Теплозбереження. Якісна віконна система допомагає зберегти тепло в приміщенні і скоротити витрати на опалення
 • Звукоізоляція. Надійні камерні пакети допомагають уникнути потрапляння зайвого шуму в приміщення.
 • Безпека. Досягається підвищеним захистом від протягів і системою антівзлома.
 • Екологічність. Матеріали металопластикових вікон мають безпечний хімічний склад.

Основні принципи нашої роботи:

 1. Якість. У своїй роботі ми використовуємо сучасне обладнання та якісні матеріали.
 2. Надійність. Ми надаємо гарантії на всі види робіт, які здійснюються виключно кваліфікованим персоналом.
 3. Індивідуальний підхід. Кожне замовлення ми вивчаємо разом з клієнтом і формуємо кращий варіант реалізації, враховуючи всі запити і особливості приміщення.

Різні способи оплати:

 • Готівкова форма оплати
 • Безготівкова форма оплати. Для безготівкової оплати замовлення необхідно укласти договір. Після його укладення для юридичних осіб виставляється рахунок, який необхідно сплатити перед початком робіт.
  Для фізичних осіб після укладення договору можлива безготівкова оплата замовлення через банк на розрахунковий рахунок компанії “Євровікна”
 • Оплата карткою. Оплатити замовлення пластиковою карткою також можна в центральному офісі компанії за адресою: вул Закревського 15, оф.23

Співпраця з компанією “Євровікна” дає вам можливість отримати продукцію високої якості і кваліфіковане технічне обслуговування. Наші фахівці нададуть всю необхідну інформацію, запропонують оптимальну для вас продукцію і вартість, здійснять виїзд нашого інженера на будинок для замірів, справлять і встановлять металопластикові вікна. І все це протягом усього тижня!

 

Компанія “Євровікна” – це надійний партнер з сучасним виробництвом і продукцією відмінної якості!

наверх