Пластикові офісні двері

Двері із пластику – правильне рішення для офісних приміщень. Їм властива зносостійкість, міцність, гігієнічність і зовнішня привабливість. Крім цього, офісні пластикові двері володіють ще рядом властивостей. Одним з яких є – презентабельність. Двері, як ніщо інше, краще розкажуть клієнтам про ваш бізнес.

Офісні двері з пластику: варіанти

Пластикові двері для офісу розрізняють по:

  1. Кількості стулок (одно-, дво-, багатостулкові).
  2. Механізму відкривання (ручні, автоматичні).
  3. Способом відкриття (розсувні, орні).

Таким способом, ніж солідніше офіс, тим якісніше і солідніше повинні там бути двері. Наприклад, якщо вони відкриваються автоматичним способом, то це скаже багато про що.

Як замовити і купити двері в офіс (пластикові)?

У нас в компанії ви зможете замовити дверні полотна в нестандартних варіантах або найпростіших. Так у вас з’явиться можливість купити:

  • двері в офіс будь-якого забарвлення (завдяки ламінації);
  • моделі, декоровані шпросами (декоративні вставки, якими оформляється дверне скло);
  • двері нестандартних форм (арочні або дверні полотна складної геометричної конструкції.

Пластикові двері в офіс: процес виготовлення

Як тільки ви прийняли рішення – замовити онлайн двері в офіс, то можете зателефонувати в нашу компанію і викликати замірника.

Потім дверні полотна для офісу виготовляють з ПВХ-профілю, ширина якого – 90-120 мм. Профіль нарізається згідно заявленим розміром і армується. Після чого починається процес зварювання. По закінченню головних робіт починаються естетичні: проводиться чистка та шліфування кутів, встановлюється фурнітура, елементи кріплення (замки, петлі, вічко, доводчики). Не забудьте заздалегідь обумовити модель порожка. Але для офісів варто віддавати перевагу алюмінієвим моделям, які більш довговічні в експлуатації.

Двері покриваються захисною плівкою і доставляються за місцем призначення.

Де купити пластикові двері для офісу?

На нашому сайті ви зможете вибрати якісні двері в офіс. Ціна буде залежати від розміру профілю, фурнітури, оформлення (біле або ламіноване полотно).

Виклик замірника і доставка товарів здійснюється дуже швидко.

Замовляйте якісні двері від провідних виробників металопластикових конструкцій!

наверх