Замір вікон – виклик фахівця додому

Як правильно заміряти вікна перед установкою нових? Даний процес є обов’язковим і від нього залежить якість і швидкість установки. Успішний монтаж вікна в багатоквартирному будинку здійснюється не тільки від загальних показників віконних прорізів в ньому. У кожній квартирі габарити прорізів можуть відрізнятися на кілька сантиметрів. До того ж, наші будинки дуже часто мають неправильну форму стін.

Тому здійснювати завмер пластикових вікон повинен професіонал.

Замір вікон ПВХ: правильні дії

Щоб уникнути неприємностей в експлуатації пластикового вікна в майбутньому, необхідно провести правильні заміри вікна перед його виготовленням та монтажем. Майстер зробить все, слідуючи існуючим стандартам та технологіям. Правильний завмер пластикових вікон дозволить зберегти встановлене вікно на багато років вперед. У такій роботі важливо наступне:

  1. Потрібно розуміти, що рама не повинна упиратися в віконні отвори, а бути трохи менше їх в розмірі. Цей монтажний зазор дозволяє розширити конструкцію в разі потреби. Його ширина може становити від 2 до 5 см.
  2. Заміри проводяться не тільки зсередини приміщення, а й зовні.
  3. Як правильно заміряти вікно? Бажано перевірити рівнем рівність прорізів і стін у вікна.

Замір вікон (Київ)

Заміна стекол – процес, який необхідно здійснювати професіоналам. Тут важливо все до дрібниць. Встановити нові склопакети повинен майстер з багаторічним досвідом. Саме такими професіоналами своєї справи є наші фахівці.

Ціна на послугу при оформленні монтажу вікон – відсутня. Тому скористайтеся грамотної допомогою фахівця ще до установки їм вікна.

Викликати замірника вікон є онлайн або в телефонному режимі. Чекаємо на ваші заявки!

наверх