Заміна склопакетів

Питання енергоефективності найбільш актуальний в наш час. Особливо, якщо мова йде про холодному пори року. Заміна склопакетів в будинку вирішує цю проблему більш, ніж на 50%.

Заміна склопакета (Київ): функції

Крім того, що нове пластикове вікно хорошої якості буде виглядати естетично і красиво, воно відіграє ряд важливих функцій. А саме:

  1. Висока енергоефективність. Заміна склопакета підвищить температуру в приміщеннях на 5-7 градусів.
  2. Модний інтер’єр і екстер’єр.
  3. Енергоефективні вікна не проглядаються з вулиці. Тобто, побачити, що відбувається в житло при денному світлі, щільне вікно не дозволяє.
  4. Забезпечить комфортний огляд ззовні, комфортну чистку.
  5. Провітрювання приміщення в повному циклі або з функцією мікропровітрювання.
  6. Якісне вікно – це хороший захист від зломів.

Сьогоднішні вікна зі звичайним склопакетом вже давно застаріли і не відповідає багатьом стандартам. З їх допомогою з дому йде дорогоцінний тепло.

Так, з літа 2013-го було затверджено мінімально допустиме значення по опору теплопередачі для світловідбивних конструкцій – 0,75 м2 К / Вт.

Енергозберігаюче скло відображає теплові випромінювання, не даючи їм йти з приміщення.

Заміна склопакетів в пластикових вікнах дозволяє утеплити свій будинок максимально. Ціна при цьому буде набагато менше, ніж поміняти вікна на нові. Замовляючи таку функцію, ви переконаєтеся наскільки технології зробили крок вперед. І як насправді скло може зігрівати будинок.

Заміна скла в склопакеті (Київ)

Заміна стекол – процес, який необхідно здійснювати професіоналам. Тут важливо все до дрібниць. Встановити нові склопакети повинен майстер з багаторічним досвідом. Саме такими професіоналами своєї справи є наші фахівці.

Вартість заміни склопакетів буде залежати від обраного скла, профілів, енергоефективності та розмірів конструкції. Уточнити ціну більш детально можна, зателефонувавши до нас по телефону. Заміна склопакетів в Україні виробляється швидко і недорого!

наверх