Освітлення

Для освітлення на балконі не потрібно багато освітлювальних приладів. Досить буде одного джерела світла. Але якщо, наприклад, лоджія довга, а також поділена на зони (відпочинок, робоче місце та інше), то до установки освітлення потрібно буде поставитися з усією відповідальністю.

Освітлення балконів і лоджій

Локальне робоче освітлення необхідно для майстерні зони або комп’ютерного столу. У випадках, коли ви плануєте використовувати настільну лампу, необхідно заздалегідь подбати про розетках на балконі. Так для читання актуальними будуть світильники-споти або станів лампи. Навіть якщо ваш балкон являє собою місце-склад для зберігання непотрібних речей – і йому знадобитися хоч невелике джерело світла.

Всі роботи, що проводяться на балконі, відносяться до категорії перепланування або перебудови квартири. Це означає, що будь-які монтажні роботи, в тому числі і проведення електропроводки, повинні проводиться фахівцями і мати відповідний дозвільний документ.

Світло на балконі: види і варіанти

Світильники для балкона можна розділити на наступні групи:

  • настінні;
  • бра;
  • стельові;
  • люмінісцентні лампи;
  • підсвічування світлодіодними стрічками;
  • настільні лампи.

Освітлення для балкона: важливі правила

Для балконів відкритого типу або лоджій з холодним склінням і без утеплювача необхідно підбирати світильники з високим класом захисту від пилу і вологи (від IP 44). У таких приміщення освітлювальні прилади закріплюють тільки на несучій стіні з боку дверного отвору.

Для утеплених і засклених балконів підійдуть всі типи ламп. Але для поверхів, де балконні дах є незахищеною (дах будівлі), не підійдуть стельові світильники. Проводка по стелі такого балкона також не проводиться в заходах безпеки.

Де замовити установку освітлення для балкона (Київ)?

Ми пропонуємо здійснити якісні роботи по монтажу даху, утеплення, скління балконів і лоджій, а також проведення освітлення в тих приміщеннях. Виконаємо роботи якісно, недорого і в стислі терміни.

Попередньо ви можете переглянути освітлення на балконі (фото) інших проектів і вибрати ідею для себе.

Для більш детальної інформації по вартості і варіантах світла в лоджії – телефонуйте нашим консультантам.

наверх