Главное менюЗакрыть меню

Освітлення

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Для освітлення на балконі не потрібно багато освітлювальних приладів. Досить буде одного джерела світла. Але якщо, наприклад, лоджія довга, а також поділена на зони (відпочинок, робоче місце та інше), то до установки освітлення потрібно буде поставитися з усією відповідальністю.

Освітлення балконів і лоджій

Локальне робоче освітлення необхідно для майстерні зони або комп’ютерного столу. У випадках, коли ви плануєте використовувати настільну лампу, необхідно заздалегідь подбати про розетках на балконі. Так для читання актуальними будуть світильники-споти або станів лампи. Навіть якщо ваш балкон являє собою місце-склад для зберігання непотрібних речей – і йому знадобитися хоч невелике джерело світла.

Всі роботи, що проводяться на балконі, відносяться до категорії перепланування або перебудови квартири. Це означає, що будь-які монтажні роботи, в тому числі і проведення електропроводки, повинні проводиться фахівцями і мати відповідний дозвільний документ.

Світло на балконі: види і варіанти

Світильники для балкона можна розділити на наступні групи:

  • настінні;
  • бра;
  • стельові;
  • люмінісцентні лампи;
  • підсвічування світлодіодними стрічками;
  • настільні лампи.

Освітлення для балкона: важливі правила

Для балконів відкритого типу або лоджій з холодним склінням і без утеплювача необхідно підбирати світильники з високим класом захисту від пилу і вологи (від IP 44). У таких приміщення освітлювальні прилади закріплюють тільки на несучій стіні з боку дверного отвору.

Для утеплених і засклених балконів підійдуть всі типи ламп. Але для поверхів, де балконні дах є незахищеною (дах будівлі), не підійдуть стельові світильники. Проводка по стелі такого балкона також не проводиться в заходах безпеки.

Де замовити установку освітлення для балкона (Київ)?

Ми пропонуємо здійснити якісні роботи по монтажу даху, утеплення, скління балконів і лоджій, а також проведення освітлення в тих приміщеннях. Виконаємо роботи якісно, недорого і в стислі терміни.

Попередньо ви можете переглянути освітлення на балконі (фото) інших проектів і вибрати ідею для себе.

Для більш детальної інформації по вартості і варіантах світла в лоджії – телефонуйте нашим консультантам.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
наверх