З’єднувачі, розширювачі

Поліпшення роботи віконної конструкції забезпечують спеціальні комплектуючі: розширювальні і з’єднувальний профіль. Метою даних деталей є забезпечення належної роботи всієї конструкції. З’єднувачі і розширювачі від нашої компанії – це висока якість продукції і надійність на довгі роки.

Віконні з’єднувачі: види

Всі з’єднувачі для вікон розрізняють по куту з’єднання. Так існують вироби:

  1. З’єднувач 90 градусів. Елемент, що з’єднує частини вікна під прямим кутом. Товщина його армування – 2 мм, а спеціальні зчепи роблять герметичний замок. Його часто використовують в склінні лоджій і балконів в котеджах.
  2. З’єднувач 130 градусів. Елемент, який використовується у випадках, коли зістиковують частині вікна під кутом 130 градусів. Товщина такого армування – 1,5 мм, роз’єм утворює щільний стик, а його розміри залежать від профільної системи.

Навіщо потрібні підсилювачі для вікон?

Підсилювач віконний збільшує загальну жорсткість конструкції. Також профіль допомагає уникнути деформації всіх частин вікна. Товщина його армування – 6 мм. Підсилювальний профіль застосовують для з’єднання об’ємних і важких деталей: дверей французького балкона, панорамного вікна, високих вікон на верхніх поверхах.

Якщо говорити про оригінальний підсилювач і з’єднувач REHAU, то дані елементи армуються щільним металом, товщиною 3-6 мм і мають цинкове покриття.

Навіщо потрібно купити розширювач для пластикового вікна

Розширювач застосовують, коли потрібно зменшити розміри конструкції. Це дозволяє утеплювати стіни і стелі після установки вікон без особливого клопоту. Такий добротний ПВХ профіль використовують в отворах з глибокими чвертями і при склінні лоджій і балконів.

Де купити якісний розширювачі, підсилювачі і з’єднувачі (Україна)?

Ми пропонуємо великий вибір високоякісних віконних елементів від провідних виробників (REHAU та ін.). Ціна на виріб буде залежати від розмірів конструкції і товщини профілю. Віконні з’єднувачі і розширювачі можна замовити з доставкою по Києву та іншим містам України.

наверх