Внутрішня обшивка балкона

Останнім часом з’явилася тенденція утеплення балконів у багатоквартирних будинках. Для багатьох тут стає істотним питання утеплення приміщення.

Теплоізоляція особливо актуальна під час холодного сезону. Внутрішня обшивка балкона дозволяє вирішити дану проблему найкращим чином.

Обшивка балкона (Київ)

Ми пропонуємо великий перелік послуг з монтажу, виносу і утеплення балконів і лоджій. А останнє, до речі, сприяє не тільки ефективної теплоізоляції, але і шумо- та гідроізоляції. Загальна вартість обшивки балкона полягає в ціні будматеріалів для оздоблення стін, стелі та підлоги.

Роботи проводяться, виходячи з індивідуальних переваг замовника, дизайну приміщення, архітектурного стилю будинку і іншого. Крім цього також враховуються фінансові можливості клієнта і необхідні терміни, відведені на роботу по внутрішній обшивці балкона.

Обшивка балкона: використовувані матеріали

Найчастіше при утепленні внутрішньої частини балкона можуть застосовуватися такі матеріали:

  1. Дерев’яна вагонка.
  2. Панелі ПВХ.
  3. Гіпсокартон.
  4. Коркове покриття.
  5. OSB – панелі.
  6. Стиродур.
  7. Сендвіч-панелі.
  8. Пластикова вагонка.

Обшивка вагонкою (Київ), ціна якої найдешевша, здійснюється в самі мінімальні терміни. У той час, як з іншими матеріалами трохи коштує “повозитися”.

Обшивка балкона в Києві

Утеплення внутрішньої частини балкона – дуже трудомісткий процес, що вимагає кваліфікації і багаторічного досвіду. Якщо не закрити всі щілини, не дотримуватися розташування шарів, “обійти” правильну технологію і методи грамотної обшивки, то ви ризикуєте отримати постійну сирість і надлишок вологи на балконі. Так, на стінах, по кутах і вікнах в холодну пору року буде з’являтися конденсат.

Щоб на балконі було тепло і затишно, а про вогкості ви забули назавжди – варто замовити обшивку балкона в Україні у професіоналів!

Вартість обшивки лоджії і балкона буде залежати від обраних матеріалів розмірів приміщення, термінів роботи. Уточнити всі деталі і вартість можна, зателефонувавши до нас по телефону або залишивши заявку на замір балкона на сайті.

наверх