Пластикові двері на балкон

Пластикові двері на балкон – це необхідність в кожному будинку. Вони рівноцінно так само, як і вікна, захищають кімнату від шуму і холодного повітря ззовні. Тому пластикові двері повинні бути встановлені при виході на балкон або лоджію в обов’язковому порядку.

Балконні двері з пластику: опис

Балконні двері зазвичай найлегші (в порівнянні з вхідними і міжкімнатними пластиковими полотнами). Для їх виробництва використовують якісний профіль Rehau, який застосовують при виготовленні вікон. За стандартом балконні двері мають високий поріжок і відкриваються всередину. З боку лоджії або балкона встановлюють тільки невелику засувку і ручку.

Важливим при замовленні балконних дверей є наявність функцій: провітрювання (повноцінного відкриття дверей за типом вікна-вгору, або мікропровітрювання).

Двері на балкон: головні завдання

Якісні балконні двері нададуть замовнику максимум комфорту. Вони не тільки забезпечать гармонійний дизайн приміщення, але і нададуть високий рівень:

  • шумоізоляції;
  • теплоізоляції;
  • безшумного відкривання і закривання балконних пластикових дверей;
  • комфортного використання.

Як правило, балконні двері вибирають або повністю засклені, або засклені наполовину. Також, крім стандартних, є підбирати скла в двері:

  • матові;
  • вітражні;
  • тоновані.

Якщо балкон не засклений, важливу роль в захисті приміщення зіграє пластикові двері. Металопрофіль та спосіб закривання дверей зсередини забезпечать вам належний рівень безпеки.

Якщо говорити про захист приміщення від вогкості, холоду або шуму, то впоратися з цим завданням під силу якісним металопластикових дверей від нашої компанії.

Також, ми надаємо послугу ламінування дверей. Це дозволяє домогтися гармонійності в інтер’єрі приміщення.

Де замовити якісні балконні двері?

Вибирайте в нашому каталозі пластикові двері на балкон. Ціна їх доступна і оптимальна в Україні. Більш докладно про вартість вам зможе розповісти фахівець або менеджер відділу продажів пластикових дверей.

Тому, якщо у вас виникають питання – телефонуйте і консультуйтеся з нами.

Ми пропонуємо дійсно якісний і надійний продукт.

А виклик замірника і доставка балконних дверей здійснюється в самі мінімальні терміни.

наверх