Пластикові двері на балкон

Балконні двері з ПВХ стали невіддільним атрибутом сучасного житла. Вони виконують цілий ряд функцій і мають привабливий зовнішній вигляд. Двері на балкон відрізняються від вхідних або міжкімнатних виробів рядом конструктивних особливостей. За будовою вони схожі на металопластикові вікна, але відрізняються більшими розмірами. Пластикові двері на балкон складаються з ПВХ профілю і склопакета, який може бути холодним або теплим. Ціна напряму залежить від параметрів та експлуатаційних характеристик виробу. В Україні можна купити балконні двері з пластику будь-яких розмірів, вибираючи склопакет з різною кількістю камер.

Пластикові двері на балкон: ключові функції та переваги

Якісна металопластикова конструкція для балкона здатна зробити будь-яке приміщення комфортним і затишним. Балконні двері містять спеціальну фурнітуру, яка забезпечує герметичність виробу і має високу зносостійкість. У Києві можна купити вироби з ПВХ стандартних розмірів або замовити двостулкові двері на балкон під конкретні габарити отвору. Вартість балконної конструкції, виготовленої на замовлення, буде вище. Але такі балконні двері ідеально впишуться в будь-який інтер’єр і підійдуть для сучасного приватного будинку або квартири з дизайнерським ремонтом.

Якісні металопластикові двері на балкон виконують цілий ряд функцій:

 • зберігають тепло, дозволяючи економити на опаленні в холодну пору року;
 • двері на балконі захищають приміщення від шуму з вулиці;
 • відрізняються зручністю експлуатації, рухаючись безшумно;
 • доповнюють дизайн кімнати, виступаючи стильним елементом інтер’єру.

Балконні двері та їх особливості

Металопластикові двері на балкон виготовляються з профілів Aluplast і WDS, які також широко використовуються для виробництва металопластикових вікон. Такі конструкції виступають відмінним бар’єром для холоду, вологи і пилу з вулиці. Балконні двері завжди відкриваються всередину приміщення, мають високий поріг і часто оснащені додатковою ручкою або засувкою, розташованою з боку балкона. Крім цього, балконні двері часто мають функцію провітрювання.

Пластикові двері на балкон можуть містити великий теплий склопакет, який займає всю висоту металопластикової конструкції. Дуже часто двері балконні засклені тільки наполовину, а їхня нижня частина виготовлена з пластику. В такому профілі оптимально поєднуються відмінна якість та доступна вартість, тому він часто зустрічається у квартирах і приватних будинках.

У Києві та інших містах України можна купити пластикові балконні конструкції будь-яких розмірів з різними характеристиками. Щоб забезпечити високий рівень теплоізоляції в приміщенні, можна віддати перевагу цільним виробам з ПВХ. У них віконний блок і пластикові двері на балкон з’єднані в монолітну конструкцію. Пластикові вироби мають доступну ціну та відмінну якість. А їх вартість визначається розмірами готової конструкції та характеристиками склопакета.

Найчастіше у квартирах і заміських будинках встановлюють пластикові одностулкові та двостулкові двері на балкон. Параметри балконних профілів підбираються під габарити конкретного отвору.

Одностулкові балконні двері

У невеликих кімнатах з компактними віконними отворами найчастіше встановлюють одностулкові балконні двері. Такі пластикові вироби крім звичайного поворотного механізму відкривання часто мають поворотно-відкидний механізм. Такі двері на балкон можна відкривати звичайним способом або відкидати верхню частину стулки на невелику відстань від рами для провітрювання.

Одностулкові балконні двері можуть мати різну конструкцію:

 • Класичні одностулкові пластикові двері на балкон — мають суцільний вбудований склопакет, який може займати всю висоту виробу або складатися з двох секцій, розділених горизонтальною перемичкою. Найчастіше внизу такої пластикової конструкції розташована глуха сендвіч панель.
 • Одностулкові балконні двері з кватиркою. Такий металопластиковий виріб має додаткову секцію — глуху або рухому фрамугу, розташовану у верхній ділянці рами. Балконні двері такого типу зручно встановлювати в приміщеннях з великою висотою віконного отвору, для яких складно використовувати пластикові конструкції звичних розмірів.

Двостулкові пластикові двері на балкон

Для великих, широких отворів ідеальним варіантом стане профіль, що складається з двох секцій. Як дізнатися, скільки коштують балконні двері подібної конструкції? Необхідно враховувати їхні габарити та характеристики склопакета. Двостулкові металопластикові конструкції мають велику площу скління, забезпечуючи хороший доступ сонячного світла всередину приміщення. Такі вироби з ПВХ візуально збільшують площу простору, забезпечують більш ефективне провітрювання, є стильним елементом будь-якого інтер’єру.

Двостулкові двері на балкон можуть бути декількох видів:

 • Стандартні вироби з глухою і рухомою стулкою. Вони мають невисоку ціну і відрізняються практичністю.
 • Двостулкові пластикові конструкції з двома рухомими секціями. Між секціями такого виробу розташована вузька вставка з ПВХ, яка забезпечує щільне прилягання рухливих секцій до рами для гарної тепло- та звукоізоляції.
 • Розпашні двостулкові балконні двері. У таких конструкціях стулки відкриваються послідовно. Коли перша секція рухається, друга фіксується в стаціонарному положенні спеціальними засувками, розташованими на рамі.
 • Металопластикові двері на балкон з розсувним механізмом. Оснащені фурнітурою, яка дозволяє рухати стулки у вертикальній площині. Такі вироби зручні та стильні, дозволяють економити місце в кімнаті, не створюють шуму в процесі експлуатації.

Двері балконні: як вибрати металопластикову конструкцію?

Вибираючи пластикові двері на балкон, потрібно враховувати характеристики ПВХ профілю, розміри кімнати та її цільове призначення. У Києві можна замовити конструкції будь-якого виду, які ідеально впишуться в інтер’єр конкретного приміщення. А кількість і вид стулок підбираються залежно від габаритів отвору.

Якщо балкон не засклений, то ідеальним рішенням стануть теплі балконні двері, які мають подвійний склопакет. Для кімнат, в яких не потрібна висока теплоізоляція і захист від шуму з вулиці достатньо встановити металопластикові конструкції з однією камерою — такий профіль має невисоку вартість і мінімальну вагу.

Скільки коштує якісна металопластикова конструкція в Україні? Точно визначити ціну допоможе майстер, виконавши всі необхідні виміри.

Де купити балконні двері в Києві?

Ми пропонуємо балконні двері з різними характеристиками, які можна купити за доступною ціною. При виготовленні пластикових конструкцій використовується високоякісна фурнітура, тому наші вироби зручні в експлуатації, довговічні та забезпечують надійний захист приміщення від шуму, пилу, атмосферних опадів і холоду.

Щоб визначити, скільки коштує монтаж дверей на балконі, достатньо звернутися до наших менеджерів. Кваліфікований майстер виконає виміри отвору, узгодить з вами характеристики профілю і допоможе розрахувати його точну вартість. Доставка готових виробів по Києву виконується в мінімальні терміни, а монтаж здійснюється бригадою досвідчених фахівців.

Залишилися питання? Телефонуйте нам прямо зараз і отримайте детальну консультацію від нашого менеджера. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції та найкращий сервіс!

❗️ Часті запитання при замовленні балкона під ключ в Києві

Ціна дверей ПВХ на балкон розраховується під кожен випадок Індивідуально: Робляться виміри та враховуються побажання клієнта;
 • ⭐Розрахунок проводиться на підставі:
 • ⭐Вимірів та вибору одно- або двостулкової конструкції;
 • ⭐Бренду (вітчизняний виробник чи імпортний);
 • ⭐Необхідності тонування вікон;
 • ⭐Механізму балконних дверей (поворотний механізм або поворотно-відкидний).
При замовленні балконних дверей ми надаємо супутні послуги:
 • ✅Замірник зробить виміри та розрахує вартість;
 • ✅Швидка доставка по Києву;
 • ✅Монтаж виконують професіонали.
Ми допоможемо Вам визначитися з вибором та виготовимо балконні двері під Ваші вимоги. Виходячи з Ваших побажань:
 • ⭐Поворотний механізм або поворотно-відкидний;
 • ⭐Одно-або двостулкова конструкція;
 • ⭐З глухою та рухливою стулкою;
 • ⭐З розсувним механізмом чи ні;
 • ⭐З розсувним механізмом;
 • ⭐З глухою або рухомою фрамугою.
наверх