Ціни на металопластикові вікна

Вартість склінняВартість металопластикових вікон формується з двох складових – ціна самого пластикового вікна і вартість монтажних і демонтажних робіт. Пропонуємо детально зупинитися на кожній складовій і розглянути що впливає на ціну кожної з них.

  1. Ціна пластикового вікна має наступні складові:
  • Вид склопакета – кількість стекол і відсіків. Більша кількість стекол забезпечує більшу звуко і теплоізоляцію, але має і більш високу ціну.
  • Тип скла – стандартні або енергозберігаючі з напиленням іонів срібла.
  • Розмір і форма профілю – дуже важливий показник у формуванні ціни. За нестандартну конструкцію буде доплата, як спецзамовлення.
  • Стулки – кількість і функціонал стулок (глухі, поворотно-відкидні) визначається шириною прорізу і вашим запитом.
  1. Ціна на демонтаж і монтаж:
  • Демонтаж часто має стандартну вартість, крім особливо складних випадків.
  • Ціна на монтаж ПВХ профілю формується при обліку розмірів профілю і від типу споруди (якщо споруда цегляна, то необхідно спеціальна технологія установки, яка складніше і вище за вартістю стандартної).
  • Укоси та інше. Переказ укосів естетичного вигляду після монтажу, утеплення спеціальними сендвіч-панелями і установка підвіконня оплачується окремо.

ПВХ профіль

Окрему увагу хочемо приділити видам віконної профільної системі. Ми пропонуємо ПВХ профілі з різною функціональністю і тільки від перевірених світових виробників. Модифікація профілю дає можливість підібрати найоптимальніший варіант згідно ваших очікувань, запитів і бюджету.

Моделі профілів відрізняються шириною склопакета, кількістю камер, тепло і звукоізоляцією, морозостійкістю і терміном експлуатації.

Отримати кваліфіковану консультацію в підборі потрібного вам ПВХ профілю ви можете зв’язавшись з нашими фахівцями за телефонами на сайті.

Фурнітура

Хочемо звернути вашу увагу, що якість фурнітури (ручка, петлі, клапани для клімат-контролю і фіксатори) прямим чином впливає на якість експлуатації всього вікна. Радимо вам не економити і використовувати тільки якісну сертифіковану фурнітуру. Це допоможе вам збільшити термін експлуатації всього віконного профілю і комфортно використовувати всі наявні модифікації.

Наша компанія, щоб допомогти вам визначитися і знайти найкращий варіант саме для вас, надає можливість прорахунку різних модифікацій металопластикового вікна.

наверх