Кому і навіщо потрібно скління вікон?

навіщо потрібно скління віконЯкщо віконні рами в приміщенні вже давно перестали захищати від холоду і зовнішнього шуму, якщо ви регулярно відчуваєте в своєму будинку протяги, і навіть поролон між щілинами у вікнах не рятує. Те саме час просто замінити вікна!

Металопластикові вікна – це не тільки привабливий сучасний зовнішній вигляд вікна, але перш за все, це можливість заощадження тепла в будинку і усунення зовнішнього шуму.

Зараз існує така кількість типів і модифікацій ПВХ вікон, що можна знайти підходящий варіант на будь-який смак і гаманець. Ви можете замовити пластикові або дерев’яні, однокамерні або чотирьох камерні, з можливістю відкриття вікна або глухі – всі ваші бажання будуть враховані і втілені.

Якщо ви все ще сумніваєтеся чи потрібні Вам пластикові склопакети, тоді пропонуємо ознайомитися з рядом переваг, які ви отримаєте замовивши пластикові вікна або двері в нашій компанії:

  • Теплозбереження. Щоб в будинку було тепло, не потрібно купувати потужні обігрівачі, почніть краще з установки нових енергозберігаючих вікон, які допомагають максимально зберегти тепло всередині приміщення. Ця функція регулюється кількістю камер у віконному профілі.
  • Шумоізоляція. Металопластикові вікна будь-якої конфігурації значно знижують чутність зовнішнього шуму.
  • Термін служби. За умови використання якісних матеріалів, кваліфікованої збірці і установці віконних профілів термін експлуатації ПВХ вікон і дверей ставати максимально довгим.
  • Комфорт. При виготовленні металопластикових вікон і дверей враховуються всі ваші побажання по функціональності і додаткових опцій, таким як мікропровітрювання або установка москітних сіток.
  • Безпека. ПВХ вікна та двері виготовлені згідно з виробничими & nbsp; стандартам і з використанням якісної фурнітури забезпечує захист від злому і проникнення.
  • Прийнятна вартість. При замовленні вікон у нас як у виробника є можливість уникнути націнки посередників і знайти оптимальну вартість з урахуванням усіх побажань і наявного бюджету.
  • Гарантія якості. Ми надаємо гарантію на всю вироблену і встановлену нами продукцію.

Також наша компанія готова допомогти вам в питанні скління балконів, лоджій, фасадів та інших бажаних об’єктів.

Будь-яку додаткову інформацію про умови роботи або прорахунку згідно з вашим запитом ви зможете отримати зв’язавшись з нами по телефону або залишивши свою заявку на сайті.

наверх