Де замовити пластикові вікна?

пластиковые окнаПластикові вікна або склопакети ПВХ, вже давно стали невід’ємною частиною будь-якого будинку і офісу. Саме завдяки пластиковим вікнам ми забили що таке готуватися до зими і клеїти, утеплювати вікна. Але навіть склопакети стеклопакетам ворожнечу! Одні можуть прослужити довго, а інші вже через пару років почнуть ламатися або ж відчувається. Щоб уникнути подібної ситуації радимо серйозно поставитися до вибору постачальника пластикових вікон. У цій статті ми розповімо де шукати і на що варто звертати увагу при пошуку надійної компанії для установки вікон.

Перш ніж приступати до пошуку віконної компанії сформулюйте якомога більше конкретніше ваш запит:

  • який у вас бюджет (вікна бувають стандартні і преміум якості);
  • які основні побажання за формою, кольором і матеріалом віконного профілю (стандартний розмір і колір рами чи ні, пластиковий або дерев’яний профіль);
  • які вимоги до тепло і шумоізоляції (стандартні або підвищені вимоги – двох, трикамерний пакет).

Після того, коли ви чітко визначилися в своїх запитах, приступайте до пошуку відповідної компанії.

Оцініть компанію по 4 критеріям:

  1. Репутація. При виборі постачальника зверніть увагу на термін його роботи і репутацію на ринку. Серйозні гравці ринку зацікавлені в підтримці свого іміджу і завжди якісно виконану роботу.
  2. Спеціалізація. Якщо у вас нестандартний запит (особлива форма або призначення приміщення) шукайте постачальника, який спеціалізується саме на виконанні таких замовлень. Це дасть вам можливість уникнути ситуації, коли ви будете в ролі першого, піддослідного варіанту.
  3. Якість. Перевіряйте якість пропонованої продукції. Дуже важливо віддавати перевагу компаніям, які реалізують сертифіковану продукцію і установку. Це допоможе вам уникнути покупки неякісного віконного профілю, а установка вікна буде зроблена при дотриманні всіх стандартів.
  4. Гарантія. Постачальник, який впевнений в якості своєї продукції і професіоналізмі фахівців з монтажу вікон, завжди готовий надати гарантійний сервіс кожного клієнта.

Після попереднього відбору по вищевказаним критеріям, порівняйте отримані комерційні пропозиції від компаній за вартістю, строками виготовлення і матеріалів віконного профілю. Ця нескладна процедура допоможе вам визначити оптимальний варіант відповідний вашим запитам.

Бажаємо вдалих пошуків і плідної співпраці!

наверх