Як визначити якість ПВХ вікон?

Хочемо вам надати пару корисних порад, які допоможуть вам вибрати якісних ПВХ вікна:

  • Профіль – є основою конструкції, від чого залежить зовнішній вигляд і міцність віконної рами. Профіль виготовляють з дерева або алюмінію, але найпоширенішим є полівінілхлорид (ПВХ). Дана конструкція оснащена спеціальними комплектуючими (металеві вставки, повітряні порожнини), які сприяють підвищенню теплоізоляції.

Віконні профілі класифікуються за таким показником, як товщина стінок:

  • клас А – найкраща теплоізоляція і якість;
  • клас В – стійкість до деформації поступається на 15%;
  • клас С – виготовлення здійснюється без дотримання якихось певних стандартів.
  • Склопакети заслуговують на окрему увагу, тому що займають близько 80% загальної площі вікна. Якість склопакета безпосередньо впливає на збереження тепла і шумоізоляцію в приміщенні. За стандартами, скло повинно бути не менше 4 мм завтовшки. Сам склопакет повинен бути повністю герметичний. Для усунення зайвої вологи і у запобігання запотівання скла дистанційна рамка повинна бути заповнена селикогелем.
  • Утеплювачі необхідні для забезпечення тепло і шумоізоляції. Утеплювач повинен бути двухлепесткових і змінним. Це дозволити через 10-15 років експлуатації провести заміну утеплювачів отримати практично нові вікна.

Фурнітура впливає на комфортність і термін експлуатації вікна. Тільки оригінальна металева фурнітура забезпечує всі можливості поворотно-відкидних опцій вікна і коректну їх роботу.

  • Віконна ручка відрізняється за якістю і комфорту в експлуатації. Найчастіше на вікна ставлять найпростішу віконну ручку. Але вибираючи правильну багатоступеневу ручку, ви забезпечуєте собі можливість вибору різних режимів відкриття вікна, наприклад, з’являється можливість зимового провітрювання.

Хочемо зазначити, що крім якості всіх комплектуючих вікна, важливу роль відіграє і сам процес збору та установки віконної рами. Адже навіть у разі придбання найкращих комплектуючих для вікон, але недбалої і непрофесійної установці, без дотримання всіх тонкощів процесу гарантувати тривалу і комфортну експлуатацію вікна, з хорошою шумо-і теплоізоляцією просто неможливо!

При виборі компанії для покупки і установки вікон обов’язково перевірте наявність ліцензії та сертифікату якості на представлену продукцію. Також зверніть увагу на гарантійний термін, який готова надати компанія, вона повинна складати не менше 5 років!

Щоб отримати більш детальну консультацію і розрахувати вартість виробництва і установки потрібних вам вікон, зв’яжіться з нами по телефону або залиште свою заявку на сайті.

наверх