УКРГАЗБАНК знову пропонує “теплі кредити” з відшкодуванням до 70%

В рамках державної програми населення України знову може претендувати на кредит під “Теплий дім”. Це означає, що кожен резидент країни при заміні вікон в будинку або при іншому вигляді утеплення в кредит може отримати хорошу знижку. Частина вартості витрат оплатить держава. Теплі кредити і раніше були доступні, але тепер відновилися. За роботу над програмою береться Укргазбанк.
теплий дім

На кого поширюється програма “Теплий дім”?

Укргазбанк розпочав черговий етап роботи по проекту кредитування “Теплий дім”, діючи в рамках держпрограми. Вона передбачає надання допомоги: фізособам, ЖБК, ОСББ.
Мета програми “Теплі кредити” – модернізація і теплоізоляція будинків і різних будівель. Тут мається на увазі установка нових склопакетів, котла, утеплення стін, підлог та іншого). Як показує практика, тільки енергоефективні вікна допомагають значно економити на опаленні і електриці.

Які умови “теплих кредитів” в Укргазбанку?

Якщо ви вирішите утеплити своє житло або нежитлове приміщення за програмою “Теплий дім”, то можете розраховувати на відшкодування коштів з боку держави.
Ця сума буде дорівнює для фізосіб:

  • 20% – у разі придбання негазового котла (якщо позичальникові не призначено субсидію) і 35% в цьому ж випадку, якщо субсидія є.
  • 35% – якщо “теплий кредит” оформляється на інше енергозберігаюче обладнання або матеріали.

Це мінімальні відсоткові ставки і в кожному окремому випадку вони можуть бути переглянуті.
Для інших будівель відсоток кредитної знижки складе близько 40%. Це буде можливо в тому випадку, якщо фінансування за програмою “Теплі кредити” буде направлено на енергоефективне обладнання для приміщень ОСББ та ЖБК.
Сім’ї, які оформили субсидію в складі ОСББ можуть розраховувати на знижку до 70%.

Чому програму “Теплий дім” фінансує Укргазбанк

За словами директора департаменту роздрібного банкінгу в Укргазбанку, проблема енергоефективності дуже актуальна. Крім того, що це пряма турбота і допомога громадянам, які не мають можливості утеплити свій будинок, “Теплі кредити” вирішують економічну проблему України. Впровадження енергоефективних заходів є першим кроком до зменшення попиту на електроенергію.
Другий крок: надати допомогу тим громадянам, які цього потребують. А визначальним фактором тут виступає наявність субсидії. Якщо вона нараховується, то позичальник за програмою “Теплі кредити” може отримати максимальне повернення коштів – 40-70%.

На європейському досвіді було доведено, що максимальне утеплення приміщень значно позначається на економіці. Також на прикладі деяких українських міст для ОСББ, в яких вже діяли “теплі кредити”, держава з’ясувало, що зменшити витрату енерговитрат можна вдвічі. Крім того, утеплені квартири коштують на порядок дорожче, стандартних аналогів. У таких приміщеннях завжди тепло і затишно.

наверх