Чому люди вибирають пластикові вікна

Чому люди вибирають пластикові вікна

Красиві і ергономічні пластикові вікна зима-літо користуються в Києві підвищеною популярністю. Багато людей вважають, що пластикові вікна краще дерев’яних і мають безліч переваг. Наша компанія більше 12 років пропонує на ринку хороші рішення для будинків, котеджів і квартир, ми можемо запропонувати вам високу якість за прийнятною ціною.

У чому полягає різниця між пластиковими і металопластиковими вікнами

Євровікна пластикові виробляються з ПВХ і складаються з декількох шарів скла, красиво вставлених рамою. Вони мають чудову звуко і теплоізоляцію, тому їх прийнято встановлювати в квартирах і вдома. Ці вікна мають термін служби близько 20-30 років. Купити у нас пластикові вікна в квартиру означає зробити правильний і виважений вибір.

Якщо ж вам потрібен більший запас міцності, то рекомендуємо придбати металопластикові вікна, які мають жорсткий металевий каркас. Вони настільки міцні, що згідно з будівельними нормами, їх рекомендують до установки в несприятливих кліматичних умовах і на верхніх поверхах висотних будинків, де сильно позначається вплив вітрів. Такі вікна можуть прослужити вам більше півстоліття без необхідності в заміні рами або склопакета.

Переваги, якими володіють вікна з пластику

Фахівці нашої компанії провели опитування клієнтів на предмет того, чому вони вибирають металопластикові та пластикові вікна. Пріоритетні відповіді розподілилися наступним чином:

  1. Високий ступінь енергозбереження;
  2. Привабливий дизайн;
  3. Герметичність;
  4. Вологостійкість;
  5. Довговічність;

Україна сьогодні переживає складну економічну ситуацію, з кожним днем ​​ростуть ціни на енергоносії, тому дуже затребуваними є енергозберігаючі технології.

Пластикові вікна виготовляються з ПВХ, який служить прекрасним теплоізолятором. До того ж віконні профілі, вироблені з цього матеріалу, не горять, що дозволяє гарантувати підвищену пожежну безпеку. Такі вікна значно дешевше дерев’яних, а енергозберігаючі характеристики у них вище.

Теплоізоляційні властивості металопластикових вікон залежать від кількості встановлених склопакетів. Для приміщень, в яких немає опалення використовуються трикамерні профілі, в той час як для опалювальних приміщень знадобитися 5-6 камерний профіль.

Пластикові вікна дуже герметичні, крізь них не проникне в приміщення вітер і пил з вулиці. Жвавий рух автотранспорту по вулиці теж не стоятиме на заваді вашому відпочинку, оскільки вікна мають хорошу ступінь звукоізоляції. Вони вологостійкі, віконна рама ніколи не буде потіти і на ній не збереться конденсат.

За бажанням ви маєте можливість вибрати зручний варіант відкривання:

  • поворотний;
  • відкидний;
  • поворотно-відкидний

Для зимових умов дуже слушним є режим мікропровітрювання. Все це забезпечить вам постійний доступ свіжого повітря і комфортні умови перебування в приміщенні.

Євровікна володіють красивим і ергономічним дизайном, відмінно підходить до будь-якої архітектури та дизайну. На них встановлюється найкраща європейська фурнітура, вони легко піддаються фарбуванню і ламінації. У відповідності зі своїми вподобаннями ви можете вибрати вікна бажаного кольору. Ламінація акриловими плівками може додати вікну різний колір – один, видимий з вулиці і інший для внутрішньої сторони рами.

За пластиковими евроокнами дуже легко доглядати, необхідно лише час від часу мити їх з використанням звичайних миючих засобів. При цьому термін служби таких вікон становить понад півстоліття.

У каталозі нашої компанії ви маєте можливість вибрати різні моделі пластикових євровікон та металопластикових вікон, підібрати до них комплектуючі.

Купуйте у нас якісні вироби за вигідними цінами і ви надовго забудете про негоду, що бушує за вікном.

наверх