Як перевести пластикові вікна на зимовий режим
Металопластикові вікна за досить короткий термін встигли зайняти лідируючі позиції щодо кількості установок. Зараз пластикові вікна встановлюють майже у кожному будинку та квартирі. Щоб термін їхньої служби був довгим, за ними необхідно здійснювати особливий догляд, про що ми й поговоримо.
Як правильно доглядати за пластиковими вікнами
Грамотний догляд за пластиковими вікнами дозволяє продовжити термін їхньої служби. Якщо їх не доглядати, то вікна втрачають герметичність, швидко зношується гумовий ущільнювач, виходить з ладу фурнітура. Догляд за вікнами починається з моменту встановлення. Адже перше, що слід зробити, зняти захисну стрічку. Через дію сонячних променів згодом вона міцно приклеїться до рами і тоді видалити її буде дуже складно.
Як часто потрібно мити вікна? Металопластикові вікна рекомендується мити перед кожною зміною сезону. Варто приділити особливу увагу відкосам, стулкам та важкодоступним місцям, де накопичується бруд. До правильної підготовки вікон ПВХ до зими відноситься і очищення водостічних каналів. Якщо цього не зробити, то взимку тут починає накопичуватися вода.
Перед миттям самого скла потрібно прибрати бруд та пил щіткою з м’якою та товстою щетиною. Потім нанести правильно підібраний миючий засіб і протерти вікно серветкою або мікрофіброю. У жодному разі не можна використовувати агресивні миючі засоби та гострі предмети для видалення плям.
Важливо звернути увагу і на аксесуари. Адже це ті місця, де накопичується бруд і старе мастило в суміші з пилом. Усю фурнітуру рекомендується добре очистити від жиру, пилу та бруду. Після цього її потрібно промити. Коли всі рухомі частини механізму та фурнітура будуть очищені, можна сміливо приступати до змащування рухомих елементів. Можна використовувати мастило для віконної фурнітури. Для цих цілей підійде і звичайне мастило.
Також, 2 рази на рік потрібно регулювання всієї фурнітури євровікон – так званий перехід із літнього на зимовий режим і навпаки.
Як перевести вікна на зимовий режим
При встановленні пластикових вікон покупець часто не знає і не здогадується про особливості та можливості експлуатації європейських віконних конструкцій. Або про те, чи є можливість переходу вікна на зимовий та літній режим. І дуже часто при настанні холодів виникає проблема поганої теплоізоляції. Цю ситуацію дуже легко вирішити. Для цього потрібно лише оглянути конструкцію і з’ясувати, чи є можливість налаштувати зимовий режим.
Більшість виробників (Rehau, Рехау, Века, Maco, WDS) випускають віконні конструкції, у яких налаштований стандартний режим. Цей режим може бути налаштований всі сезони. До того ж він забезпечує оптимальний тиск ущільнювача. У ньому передбачено середнє притискання стулки, а ексцентрик знаходиться посередині.
У зимовому режимі стулка щільніше прилягає до рами, тим самим обмежуючи потік повітря зовні. Це допомагає зберегти тепло у приміщенні під час холодів. Саме герметичність притискання стулки захищає від небажаного задування. Переведення вікон у зимовий режим виконати нескладно. Для цього можна звернутися за допомогою до майстра або виконати цю процедуру самостійно. І ми зараз розповімо, як правильно налаштувати вікна на зимовий режим.
Регулювання стулки для переходу на зимовий режим
Переведення вікон у режим на зиму нескладно. Сам процес складається із простих дій, а саме:
- Для початку потрібно оглянути вікно та знайти всі цапфи. Стандартно їх може бути від 4 до 8 штук, все залежить від розміру стулки. Чим стулка більше, тим більше штифтів. Для збереження тепла у приміщенні взимку рекомендується затягнути усі цапфи.
- Для того, щоб затягнути цапфи, потрібно підібрати відповідний шестигранник.
- За допомогою звичайного шестигранника цапфу потрібно повернути до ущільнювача під прямим кутом. При цьому регулювальна накатка повинна бути спрямована до ущільнення.
Перевірити якість притиску можна за допомогою звичайного аркуша А4. Потрібно помістити лист А4 між рамою та стулкою та закрити вікно. Далі потягти його на себе. Якщо папір витягнути складно або лист розірвався, то означає, що якість притискання хороша і правильно встановлена.
Але не варто забувати в теплий період змінювати режим. Адже при постійному дотриманні зимового режиму швидко зношується матеріал ущільнювача. Але чи всі вікна можуть мати можливість переходу на літній чи зимовий режим?
Наявність функції перемикання режимів вікна
Потрібно викликати спеціаліста?
Заміна стекол – процес, який необхідно здійснювати професіоналам. Тут важливо все до дрібниць. Встановити нові склопакети повинен майстер з багаторічним досвідом. Саме такими професіоналами своєї справи є наші фахівці.
Ціна на послугу при оформленні монтажу вікон – відсутня. Тому скористайтеся грамотної допомогою фахівця ще до установки їм вікна. Викликати замірника вікон є онлайн або в телефонному режимі. Чекаємо на ваші заявки!
Для перемикання з літнього режиму на зимовий потрібна спеціальна фурнітура, яка встановлюється на вікнах. Залежно від типу деталей можна визначити, чи є ця функція.
Деталі бувають кількох видів:
- Дешеві (бюджетні). Вікна з такими деталями не мають зміни режиму.
- Стандартні. Є перехід на режим зима-літо.
- Спеціалізовані. Крім наявності функції переходу зима-літо є протизламний захист.
Багато сучасних виробників випускають вікна зі спеціалізованими і стандартними деталями. І в багатьох вікон є функція перемикання режиму зима-літо.
Популярні виробники вікон в Україні:
- Rehau;
- Рехау;
- Века;
- Maco;
- WDS.
При встановленні віконних конструкцій радимо вивчити докладну інформацію про функціональність вікон. Слід звернути увагу на маркування, зовнішній вигляд. Або уточнити ці деталі у виробника.
У нас ви можете замовити
Вікна у районах Києва
- Вікна у Деснянському районі Києва
- Євровікна у Дніпровському районі Києва
- Вікна у Дарницькому районі Києва
- Євровікна у Голосіївському районі Києва
- Вікна у Печерському районі Києва
- Євровікна у Подільському районі Києва
- Вікна у Солом’янському районі Києва
- Євровікна у Святошинському районі Києва
- Вікна в Оболонському районі Києва
- Євровікна у Шевченківському районі Києва
Балкони у районах Києва
- Балкон в Деснянском районе Киева
- Балкон під ключ в Днепровском районе Киева
- Балкон в Дарницком районе Киева
- Балкон під ключ в Голосеевском районе Киева
- Балкон в Печерском районе Киева
- Балкон під ключ в Подольском районе Киева
- Балкон в Соломенском районе Киева
- Балкон під ключ в Святошинском районе Киева
- Балкон в Оболонском районе Киева
- Балкон під ключ в Шевченковском районе Киев
НАШІ ПАРТНЕРИ
Вікна у Київській області
Балкони у Київській області
- Балкон під ключ у Бучі
- Балкон в Ірпіні
- Балкон під ключ у Гостомелі
- Балкон у Броварах
- Балкон під ключ у Вишгороді