Пластикові вікна

Заміна старих вікон новими пластиковими – це не просто естетична потреба, це кращий спосіб створити комфорт в будинку. Тут маються на увазі теплоізоляційні властивості, шумоізоляція, зломостійкість і зручність в експлуатації. Крім цього, звичайно, сьогодні дуже важливу роль грає установка пластикового вікна, як спосіб кращої економії електроенергії.

Металопластикові вікна (Україна): чи безпечно використовувати?

ПВХ або полівінілхлорид – це матеріал, що відноситься до групи термопласта (пластмаси, здатні до переробки). На 43% ПВХ складається з продукту нафтохімії і на інші 57% – із зв’язаного хлору, який отримують з кухонної солі.

ПВХ виділяється як порошок, для виробництва вікон в нього додають різні стабілізатори, пігменти і модифікатори.

Всі ці речовини впливають на ряд властивостей віконного профілю, такого як:

  • світлостійкість;
  • стійкість до атмосферного впливу;
  • текстура поверхні;
  • зносостійкість;
  • зварюваність, колір.

Як стабілізатор найчастіше використовують кальцій і свинець, але в ПВХ він перебуває в пасивному біологічному стані. Це абсолютно нешкідлива комбінація.

Переваги пластикових профілів

Пластикові вікна, ціни на які різні, всі володіють такими особливостями, як:

  1. Вони важкозаймисті.
  2. Це самогасний матеріал.
  3. ПВХ поверхня стійка до впливу кислот, вапна, луги або до атмосферних впливів.

З усього цього можна зробити висновок, що пластикові вікна (Київ) і всі матеріали, з яких вони складаються, в своєму комплексі абсолютно нешкідливі для людини.

Особливо, якщо пластикові вікна від виробника сертифіковані.

Вікна пластикові купити вигідно ще й тому, що це хороший спосіб зберегти тепло в будинку, так як якісний профіль має високі теплоізоляційні здібності. Крім цього, для багатьох дуже важлива шумоізоляція. У деяких моделях профілю використовується тришаровий ущільнювач, який (при закритому вікні) стає абсолютно герметичним для будь-яких звукових хвиль ззовні.

Застосування

Металопластикові вікна можна використовувати як в виробничих, офісних і житлових будівлях. Головне, щоб вони відповідали цілій низці технічних вимог, наприклад таких, як: забезпечення нормованого повітрообміну, хороша теплопровідність, звукоізоляція та інше.

Де і як замовити якісні вікна ПВХ в Україні?

Наша компанія займається постачанням віконних профілів і склопакетів від німецького концерну REHAU. Багаторічний досвід провідної компанії випускає тільки якісну і нешкідливу продукцію. Купити вікна пластикові Рехау (Київ і вся Україна) доступно в нашому каталозі. Ціна на запропоновані моделі оптимальна і буде залежати від ширини і структури профілю, кількості камер в склопакеті, розмірів і особливостей вікна (нестандартні / стандартні, розсувні /роздвірні, з ламінуванням / без нього та інше).

Щоб уточнити всі деталі і купити пластикові вікна недорого і з вигодою для себе – телефонуйте нашим менеджерам і отримуйте вичерпну інформацію вже зараз!

наверх