Нестандартні вікна

Пластикові вікна нестандартної форми – це нововведення в сучасній архітектурі. Подібні віконні конструкції користуються популярністю як в об’єктному будівництві, так і в приватному. Вони можуть прикрасити оригінальні сучасні споруди або помітно виділитися на тлі сумовитих однотипних будівель.

Проектуванням та монтажем віконних систем нестандартної форми повинні займатися виключно професіонали. Без належного досвіду роботи в цій галузі не вийде виконати проект якісно.

Звернувшись в нашу компанію, ви гарантовано отримаєте нестандартні вікна і весь пакет послуг в цій сфері!

Які можна замовити нестандартні вікна?

нестандартні вікна

Наша компанія пропонує купити вікна нестандартної форми:

  • арочні;
  • трикутні;
  • круглі;
  • овальні;
  • трапецієподібні;
  • квадратні.

Крім нестандартного зовнішнього вигляду щодо форми, такі вікна можуть мати незвичайну фурнітуру, колір, тип відкривання конструкції та інше.

Чому варто сказати “так” вікнам нестандартної форми?

  1. Сучасний підхід до дизайну.
  2. Оригінальність.
  3. Виготовлення за індивідуальним проектом.
  4. Європейська якість (вікна від німецького концерну Rehau).

нестандартні вікна на дахуЗамовити нестандартні вікна (Київ) – це означає звернутися до професіоналів. У свою чергу ми виконуємо такі моделі виключно з високоякісних і надійних матеріалів. Установка пластикових вікон в Україні для нестандартних прорізів, на наш погляд, повинна проводитися з максимально стійким кріпленням віконної рами і забезпечуватися посиленим профілем.

Наприклад, вікна Rehau Geneo мають фіброволоконний підсилювач. Це дозволяє не тільки зробити вікна максимально стійкими і легкими по вазі, але і забезпечити їх хорошою тепло- і звукоізоляцією.

Де купити нестандартні пластикові вікна?

Ми пропонуємо замовити у нас проектування нестандартних віконних систем. Ціна на профіль і склопакети буде залежати від загальних розмірів віконних прорізів і складності роботи. Ми працюємо над такими проектами регулярно і не відчуваємо ніяких складнощів в роботі. Тому замовлення на нестандартні вікна Рехау ви отримаєте швидко і своєчасно.

Ми пропонуємо тільки якісні віконні системи від провідного європейського виробника.

Телефонуйте вже зараз і наші менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант вікна в будинок!

наверх