Установка вікон

Установка пластикових вікон – кропіткий процес. Довірити цю роботу професіоналу – гарантія того, що металопластикові конструкції прослужать довго.

Ми гарантуємо якісну установку вікон, завдяки наступним пунктам:

  1. Наші фахівці знають свою справу. Якісна установка вікон завжди залежить від роботи майстра. Наші співробітники мають спеціальну підготовку і атестат досвідченого фахівців від інсталяторів вікон Rehau. Всі демонтажні і монтажні роботи виконуються ними на високому рівні.
  2. Професійні інструменти. Ні для кого не секрет, що швидкість і якість процесу в будь-якій будівельній роботі, безпосередньо залежить від інструментів. Ми використовуємо в роботі тільки сучасні установки і прилади. Наші інструменти дорогі, так як на якості не можна економити!
  3. Застосування експертних технологій. Кожен процес проводиться в рамках технології. За умови грамотного виконання всіх етапів робіт, ваші вікна прослужать максимально довго. В установці вікон багато що може залежати від дрібниць. Тому кількість кріпильних елементів, достатня кількість піни, перевірка рівнем та інше виконується нами за всіма нормативами. Наш клієнт може бути впевнений – м чітко дотримується запропонованих правил.
  4. Акуратність у всьому. Як то кажуть – “бардак на робочому місці говорить про бардак в голові”. Наші працівники виконують всю роботу акуратно. Так, під час демонтажу, укоси і стіни практично не руйнуються. Утилізація пилу, плівки та іншого сміття під час установки вікна, проводиться нашими майстрами.
  5. Весь пакет послуг. Ви можете замовити не тільки демонтаж і установку пластикових вікон, але і супутні роботи: монтаж підвіконня, відливів, виготовлення укосів. Змінюючи вікна в житловому будинку, або встановлюючи конструкції в споруджуваному, ви можете розраховувати на повний обсяг робіт. А це зручно!

Установка металопластикових вікон (Київ): як замовити?

Монтаж пластикових вікон – дуже популярна послуга сьогодні. Ми пропонуємо дійсно кращий продукт (вікна від провідних виробників) і що не менш важливо – послугу якісної установки вікон в житловому будинку, магазині або адмінбудівлі.

Свою репутацію ми завойовували роками. Тепер нам довіряють багато.

Якщо ви вирішили поставити якісний склопакет в приміщенні – телефонуйте вам.

Виклик замірника – безкоштовний. А замовлення та встановлення вікон проводиться в мінімальні терміни!

наверх