Ремонт пластикових вікон

Ремонт вікон в Києві та інших містах країни – популярна послуга. Все через те, що в процесі установки металопластиковий конструкцій, майстри могли не дотримуватися нормативів в технології. Крім цього, є ще цілий ряд причин, чому ламаються пластикові вікна.

Ремонт пластикових вікон: головні причини поломок

При тривалому використання вікон, з часом в утеплювачі і фурнітурі починає накопичуватися пил. Якщо її не прибирати вчасно, незабаром це може сприяти зносу фурнітури. Так відбувається через сильний тертя рухомих механізмів, відстань між якими забирається через шару бруду. Наприклад, до такої поломки можна віднести блокування віконної ручки або її неправильну роботу.

Сила, яка застосовується до цієї ручці, відкриваючи вікно, може завдати їй шкоди взагалі. Так, причиною поломки вікон часто стають прості побутові дії.

Щоб подібних ситуацій не відбувалося, необхідно періодично замовляти регулювання вікон.

Потрібно пам’ятати, що вся віконна система вимагає своєчасної і регулярного очищення. Також чиститься і віконний ущільнювач. У цьому допоможуть впоратися професійні засоби по очищенню і мастилі гуми.

Регулювання вікон: Київ та інші міста

Але будь-яка робота повинна виконуватися за технологією, слідуючи нормативам. Не варто самостійно намагатися очистити або відремонтувати віконні механізми. Краще довірити ремонт металопластикових вікон професіоналу. Тобто – нашої компанії з багаторічним досвідом роботи з продажу, монтажу та регулювання пластикових конструкцій.

Що ми пропонуємо

Ми готові надати клієнтам такі послуги:

  1. Заміна ущільнювача. Якщо гумова прокладка зношена, вікно втрачає свою герметичність. В такому випадку виїзд майстра критично необхідний. Спеціаліст за короткий час зробить заміну ущільнювальної гумки на стулках, а також змаже її спеціальним засобом в профілактичних цілях.
  2. Заміна фурнітури. Віконні стулки не можуть працювати повноцінно, якщо фурнітура частково або повністю зламалася. Тому її заміна в таких випадках необхідна. Інакше ви ризикуєте залишитися “без провітрювання” або навпаки – вікно не закриється в холодну пору року.
  3. Регулювання і ремонт віконних конструкцій. Для кращої і більш тривалої роботи вікон, їх періодично регулюють. Майстер подивиться і почистить все механізми і налаштує їх, де це необхідно.
  4. Заміна склопакета. У випадках нанесення шкоди склу, його потрібно демонтувати і поставити нове. Спеціаліст виконає цю роботу максимально якісно і швидко. До того ж, ви зможете замовити енергозберігаюче скло – новинку в області пластикових вікон.
  5. Москітні сітки. Якщо ваша москітна сітка прийшла в непридатність або її просто не було, ви можете замовити її у нас. Дана послуга дозволить зробити виміри самостійно і вказати їх просто по телефону. Установка проводиться або нашим майстром, або самим клієнтом.

Ремонт вікна – це процедура, на якій не варто економити. Якщо якийсь механізм став погано працювати – не чекайте, поки він зламається зовсім. Своєчасний ремонт та регулювання вікон (ціна яких невисока) дозволить зберегти конструкцію і механізми, не доводячи до повної заміни вікна!

наверх