Ціни

Металопластикові вікна: ціна в Києві

Питання вартості пластикових вікон дуже актуальне в Україні. Покупці в першу чергу вважають бюджет ремонту в будинку або квартирі, враховуючи заміну пластикових вікон. Пріоритетом у виборі тут є правильне співвідношення ціни-якості. Тому наша компанія пропонує купити металопластикові вікна в Києві від надійних німецьких і українських виробників.

Як розрахувати вартість вікна

Пластикові вікна додадуть затишку і тепла будь-якому приміщенню. Ця головна покупка, якщо ви робите ремонт в будинку. А щоб вона була максимально успішною, перевагу варто віддавати якісним металопластикових вікон, ціни на які доступні всім користувачам.

Дане правило поширюється на пластикові вікна, які пропонує наша компанія: Rehau, Aluplast, і український бренд – WDS.

Так, ви зможете замовити бюджетний варіант за ціною від 1600 грн і вище.

В ціну металопластикового вікна увійде:

 1. Металопластиковий профіль.
 2. Камерні склопакети.
 3. Конфігурація і механізми.
 4. Фурнітура.

Ціни на металопластикові вікна можуть змінюватися, в залежності від обраної фурнітури. Також ми пропонуємо замовити пластикові лоджії, балкони та вікна для будинку і офісу в кредит.

Ціна металопластикових вікон в Києві: як формується

Остаточна вартість пластикових вікон буде залежати від:

 1. Бренда.
 2. Параметрів віконної системи.
 3. Функціональних особливостей.
 4. Кількості стулок.
 5. Фурнітури.
 6. Механізмів і конфігурації.
 7. Кількості камер.
 8. Рівня шумоізоляції і класу енергоефективності.
 9. Наявності ламінації на профілі, тонування на вікні і так далі.

Чим більше функціональних особливостей у моделі, тим ціна скління балконів або установки вікон буде дорожче. І навпаки. Самі бюджетні варіанти металопластикових вікон будуть коштувати від 2500 грн.

Металопластикові вікна: вартість в Києві

Купити пластикові вікна вигідно в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо різні цінові варіанти – від бюджетних українських вікон WDS до преміальних серій від німецького концерну REHAU.

Так, 1-камерний склопакет розміром 1300 * 800 см коштуватиме від 1645 грн. А преміум варіант металопластикового вікна з 2-камерним склопакетом (+ енерго напилення) і посиленим профілем – від 2480 грн.

Скління лоджії і балконів: ціна в Києві

Засклення балконів і лоджій – популярна послуга в Україні. Її вартість буде залежати від розміру балконного отвору, типу рами, кількості стулок і функціональних особливостей. Також часто клієнти замовляють металопластикові вікна для балкона з теплим або холодним типом. Бюджетний варіант скління балкона в Києві обійдеться покупцеві в 6800, при розмірі рами 2800 * 1500 см і наявністю двох стулок. Теплі вікна на балконі можна замовити за ціною від 8000 грн.

Інструкція по замовленню металопластикових вікон

Перш ніж купити металопластикові вікна, потрібно:

 1. Заміряти віконні прорізи.
 2. Визначитися з функціональними особливостями пластикових вікон.
 3. Визначити кількість і тип відкривання вікон (розсувні, орні).
 4. Вибрати конфігурацію і фурнітуру для віконного профілю.
 5. Підібрати макет металопластикового вікна на сайті.
 6. Зателефонувати нам і викликати замірника на будинок.

 

Комфорт і затишок в домі насамперед залежить від якості встановлених в ньому вікон. Продувається профіль доставить масу незручностей в холодну пору року, а позбавлений мікропровітрювання склопакет – не дасть розслабитися будинку в спеку.

Тому потрібно вибирати металопластикові вікна в Києві, виходячи з особливостей вашої квартири (куди дивляться вікна: південь-північ; сторона будинку: кутова чи ні і так далі).

Купити недорого якісні металопластикові вікна в Україні вигідно у нас!

наверх