Відновлення укосів

Сьогодні неможливо уявити комфортне життя в будинку без пластикових вікон. Вони забезпечують тепло- і шумоізоляцію, а ще виглядають акуратно і привабливо. Але після установки таких вікон необхідно зробити невеликий ремонт. А саме – зробити віконні укоси. Як зробити їх швидко і акуратно? Пластикові укоси, гіпсокартонні або штукатурні краще відразу замовити у майстра з монтажу вікон від нашої компанії.

Обробка укосів вікон: процес

Віконні укоси – це відстань між стіною і вікном. Це місце також називається віконним отвором. Укоси сильно страждають при демонтажі старих вікон, адже всі частини останнього в прямому сенсі вибиваються з них. На місце старого встановлюється нове вікно, а щілини і зазори задуваються монтажною піною.

Після того, як піна висохне, потрібно акуратно зрізати зайве і приступати до забивання вибоїн – формування укосів.

Віконні укоси неправильної форми будуть псувати загальний дизайн і естетичність вікна. Тому це справа потрібно довіряти професіоналам, які в найшвидші терміни зроблять рівні і красиві віконні прорізи.

Укоси для пластикових вікон: варіанти виконання

  1. Цементна суміш. Укоси вирівнюються спеціальної стяжкою. Потім покриваються фінішу.
  2. Штукатурний укіс. Віконні отвори витягаються штукатурними сумішами.
  3. Гіпсокартон. Матеріал кріпиться до порожнечам за допомогою спеціального клею, а потім шпаклюється за допомогою легкої за текстурою фінішної шпаклівки.
  4. Стиродур. Порожнечі разом з рівною поверхнею віконного отвору можна проклеїти тонким шаром стіродур, використовуючи спеціальний клей. Потім нанести цей же клей з тильної поверхні. А після висихання – пройтися фінішної шпаклівкою.
  5. Вагонка або пластикові укоси. В такому випадку на віконні прорізи монтується вагонка. Такий процес відбувається швидко і не вимагає додаткового часу на висихання і нове нанесення будь-яких сумішей.

Пластикові укоси на вікна в Києві

Наші майстри не тільки зроблять всі необхідні роботи по заміні віконних конструкцій і склопакетів, але і зможуть виконати якісні віконні укоси.

Вибирайте варіант укосу і телефонуйте нам для замовлення недорогий послуги!

наверх