Вікна в приватний будинок

Під час будівництва приватного будинку, важливу роль буде грати вибір і установка віконного профілю. Якщо мова йде про дачної будівлі, в якій не передбачається бувати часто, то можна заощадити і вибрати бюджетний профіль.

Інша справа, якщо мова йде про будинок, в якому ви збираєтеся жити. Тут важливо все врахувати: і вибір профілю, і самого вікна.

Пластикові вікна в приватний будинок: які повинні бути

Існує популярне правило щодо приватних будинків – в них встановлюють тільки теплі вікна. А все тому, що в будь-якому котеджі площі набагато більше, ніж в середньостатистичній квартирі. А значить і обігріти такі будинки набагато складніше. Тарифи на електроенергію для них також вище, ніж для багатоквартирних будинків. Тому тема енергозбереження дуже актуальна для приватних будинків.

У зв’язку з цим, краще купити в будинок енергоефективні вікна – п’яти-, шести-, семікамерний. Дані віконні системи мають підвищену установчу глибину від 7 до 9 см. Це значно зменшує тепловтрати.

Також в таких вікнах часто використовують по три шари ущільнювача. Це в рази їх підвищує енергоефективність.

Пластикові вікна для приватного будинку: вибір декору

Для приватних будинків характерно використання різних елементів декорування вікон. Це має на увазі наклеювання плівки на віконну поверхню. Дуже часто використовується плівка, що імітує різні породи дерев: дуб, сосна, ясен, махагон, горіх та інше.

Зустрічаються також варіанти імітації поширених кольорів: чорний, сірий, червоний, зелений.

Зазвичай профіль ламінується з одного боку. Але в разі, коли ламінують дві частини – необхідно прибрати зі стулки і з торців білий колір. Тоді імітація під дерево буде виглядати дуже натурально.

Так як для приватних будинків сильно завищені вимоги до захисту від зовнішнього впливу, то для їх вікон застосовують 3 шари ущільнювача. А віконна фурнітура при цьому отримує потужний захист (тепло- і шумоізоляцію).

Вибір склопакета для приватного будинку

У приватний будинок потрібно купити склопакети не менше, ніж на 3 скла (двокамерні).

Сам склопакет повинен мати товщину не менше, аніж 4 см. Камера такого вікна може бути заповнена газом – аргоном.

Опір теплопередачі у подібних склопакетів повинно дорівнювати значенню – 1.0. Тоді вони стають пасивною системою опалення (сонячний прогрів).

Нагрівання вікон більше, ніж втрата тепла в будинку.

Де купити металопластикові вікна для будинку недорого?

окна в частном домеПропонуємо ознайомитися з великим вибором вікон, призначених для приватного сектора. Великий вибір енергоефективних склопакетів, надміцного профілю, фурнітури і варіантів декору вікон не залишать вас без уваги.

Ми пропонуємо віконні системи виключно від провідних європейських виробників.

Подавайте заявку на вікна онлайн або дзвоніть нам за телефонами. Наші менеджери допоможуть знайти оптимальний варіант і замовити вікна в приватний будинок недорого!

наверх