Вікна в квартиру

Вікна пластикові в квартиру найчастіше купують з використанням від 3-х до 5-ти камерних профільних систем. І це при тому, що мається на увазі використання централізованого опалення.

Так як, більш 80% тепла в будинку йде саме через вікно, воно повинно бути максимально утепленим. Але при цьому для квартир в багатоповерхових будинках з наявністю батарей в кожній кімнаті доцільно купити склопакет більше, ніж 5-ти камерний.

Як вибрати металопластикові вікна в будинок?

З запропонованого асортименту віконних систем вибрати відповідний завжди не так просто. Пластикові вікна, ціни на які самі різні, мають багато відмінних рис. Одні більше гріють, але пропускають менше сонця в квартиру, інші справляються на відмінно з обома завданнями, а треті пластикові вікна коштують недорого. Як вибрати?

Тут можна врахувати все самому або порадитися з фахівцями. Так, необхідно озвучити йому наступні дані:

  1. Вказати, в якому будинку будуть встановлюватися вікна (новобудови, вторинне житло).
  2. Поверх і поверховість житлового будинку.
  3. Вікна виходять на кутову частину будинку або тильну.
  4. Обгрунтувати їх застосування (в дитячій, в спальні, в залі).

З огляду на дані фактори, менеджер підбере вам найоптимальніший варіант пластикового вікна.

Квартирні пластикові вікна: ціна

Коли головну роль у виборі вікон для будинку грає вартість, то необхідно вдатися до вибору кращого співвідношення ціни-якості. До таких моделей сьогодні можна віднести:

  • Вікна Рехау (Rehau) від німецького виробника.
  • Недорогі євровікна.

Металопластикові вікна європейських брендів, що виробляються частково і на території України, мають хорошу якість і оптимальну ціну. Завдяки тому, що заводи підприємств функціонують в нашій країні, сюди не враховується вартість за перевезення. Однак якість вікон точно таке ж, як на виході з заводів Європи.

Пластикові вікна в квартиру: важливі особливості вибору

Для широких і високих вікон, французьких балконів, а також – для останніх поверхів (в яких сильна вітрове навантаження) використовують з високими показниками армування. До таких профільних систем відносять німецькі вікна Рехау.

Важливо звертати увагу на те, щоб сталевий підсилювач в такому профілі мав товщину не менше 2 мм.

Крім цього, перед тим як замовити пластикові вікна в квартиру, зверніть увагу на склад ущільнювача. Раніше його проводили виключно з чорної гуми. Сьогодні доступний вибір: білого і сірого каучукового матеріалу. За ціною він трохи дорожче, але естетичніше виглядає в квартирах.

Тут важливо пам’ятати, що білий колір швидко брудниться, а сірий – твердне від холоду. Тому чорна гума все-таки практичніше. Але по зносостійкості вона дещо поступається світлого сучасному заміннику.

Додаткове керівництво

Не варто замовляти для квартир пластикові вікна без наявності енергоефективного вікна.

У випадках, коли кімната виходить на південну сторону і навпаки немає дерев, більш усвідомлено буде замовити склопакет з багатофункціональним склом.

Воно заощадить електроенергію на охолодження житла жарким літом, і збереже тепло взимку.

А якщо вікно виходить на галасливу магістраль – віддавайте перевагу шумозахисні склопакету. До них відносять – двокамерний склопакет зі склом 6 і 4 мм.

Де вигідно купити пластикові вікна в Києві?

Пропонуємо ознайомитися з великим вибором віконних профілів і склопакетів в нашому каталозі. Ми спеціалізуємося на модельному ряді від провідних європейських виробників. Металопластикові вікна (Україна) від нашої компанії – це євровікна високої якості і енергоефективні.

Щоб замовити їх, набирайте нас по телефону або залишайте заявку онлайн.

Купити вікна недорого і при цьому – моделі хорошої якості, є тільки в компанії Євровікна!

наверх