Однокамерні склопакети
Однокамерний склопакет – конструкція для скління балконів, лоджій, підсобних приміщень, неутеплених будівель (сараї, літні кухні та дачі, гаражі), міжкімнатних дверей. Без рам займає близько 85-90% усієї площі готового вікна, може використовуватися з рамами із ПВХ (пластикові), алюмінію, дерева та іншого матеріалу. 1 камерний склопакет можна купити для встановлення в приватних будинках, офісах і квартирах в регіонах, де не буває холодних, морозних і снігових зим.
Особливості конструкції однокамерних склопакетів без рам
Конструктивно однокамерний склопакет складається з двох цільних стекол, які з’єднані між собою дистанційною планкою в нижній частині. Утворений простір між склом називається камерою. Камера, у свою чергу, наповнюється звичайним повітрям або газовою сумішшю, що забезпечує захист від промерзання та підвищує теплозберігаючі властивості конструкції. Кращі варіанти також обробляються абсорбуючим просоченням, яке не дає конструкції пітніти.
Класична формула однокамерних склопакетів має такий вигляд: 4+16+4, де 4 — товщина скла, 16 — відстань між ними. Підсумкова товщина конструкції складає 24 міліметри, що вважається базовим розміром для більшості сучасних пластикових, дерев’яних, алюмінієвих вікон провідних фірм. Зустрічаються також нестандартні варіанти – наприклад, 16 чи 32 мм. Розрахувати відповідний розмір скління (у тому числі – по ширині та м2) та уточнити, скільки коштує готовий варіант, допомагають виробники склопакетів перед оформленням замовлення.
Плюси та мінуси однокамерних склопакетів без рам
Однокамерні склопакети мають більшу товщину і надійність конструкції, ніж вікна зі звичайним склом, що обумовлює цілий ряд їх переваг:
- надійний захист від сторонніх звуків – наприклад, проїжджаючих машин;
- мінімальний % втрати тепла у приміщенні;
- висока міцність: пошкодити навіть однокамерну конструкцію непросто;
- рідкісні випадки появи хвороботворних утворень на кшталт нашарування плісняви;
- дешевизна ремонту та заміни (наприклад, якщо тріснув зовнішній шар).
Серед усіх варіантів склопакетів однокамерні мають найнижчу ціну, що пояснює їхню популярність. Водночас такі конструкції мають і недоліки:
- ризик промерзання та запітніння при морозах;
- обмежене місце експлуатації.
Замовити однокамерні безрамні склопакети можна для заміни або монтажу в приміщеннях, які не потребують опалення (балкони, літні дачі), або для житлових будівель у випадку, якщо температура за вікном зазвичай не опускається нижче нуля. Також склопакети однокамерні можна додатково утеплити за допомогою енергозберігаючого шару та полімерної рамки, що підвищує шанси зберегти їх первісний зовнішній вигляд та відповідну температуру в кімнаті навіть взимку.
Якими бувають склопакети без рам
Можна виділити цілий ряд видів склопакетів за особливостями конструкції:
- Енергозберігаючі. Основу конструкції складають i-стекла з покриттям іонами срібла. Енергозберігаючі склопакети однокамерні утримують максимум тепла, не дозволяючи кімнаті охолоджуватися в зимовий період. При цьому сріблясте енергозберігаюче покриття не перешкоджає проникненню сонця до приміщення.
- Тоновані. Зовнішнє скло покривається світловідбивною плівкою із дзеркальною або матовою поверхнею, яка не дає шкідливим УФ-променям діставати до предметів у приміщенні. Тоновані однокамерні конструкції зберігають прохолоду в кімнаті навіть спекотного літа, і не дозволяють перехожим на вулиці розглядати, що відбувається в будинку.
- Броньовані. Скло в них має велику товщину, оскільки збирається з декількох листів. Броньовані однокамерні склопакети рідко бувають розбитими: щоб вікно тріснуло, потрібно хіба що цілеспрямовано бити по ньому. Якщо розбита ділянка все-таки з’являється, скло не розлітається, а утримується спеціальною захисною плівкою (дзеркальною або матовою), тому його зручно замінити і можна не переживати, що домочадці пораняться осколками.
- Мультифункціональні. Найкращі склопакети, в яких скляні листи пропускають через себе хвилі різної довжини через особливу будову. Результат – збереження комфортної температури в кімнаті цілий рік, відсутність шуму, достатня кількість денного світла. Мультифункціональні склопакети коштують дорожче за звичайні, але висока вартість повністю виправдана складним виготовленням і відмінним виконанням функцій.
Чому варто купити однокамерні склопакети за вигідною вартістю в інтернет-магазині Євровікна
Компанія Євровікна — реалізатор найкращих віконних конструкцій в Україні (у тому числі власного виробництва) за низькими цінами. Представники магазину допоможуть розрахувати відповідний розмір однокамерного склопакета по м2, що відповідає товщині та ширині, детально проконсультують з питань правильного вибору, розкажуть, скільки коштує виготовлення вікна, яке сподобалося, з ПВХ, алюмінію, дерева і так далі, а після покупки — відправлять фахівців, щоб замінити профіль або здійснити встановлення. У каталозі фірми Євровікна представлені тільки якісні е склопакети з відповідними сертифікатами та супутньою гарантією, які можна утеплити або тонувати за бажанням замовника.
Відгуки від наших клієнтів
Потрібно викликати спеціаліста?
Заміна стекол – процес, який необхідно здійснювати професіоналам. Тут важливо все до дрібниць. Встановити нові склопакети повинен майстер з багаторічним досвідом. Саме такими професіоналами своєї справи є наші фахівці.
Ціна на послугу при оформленні монтажу вікон – відсутня. Тому скористайтеся грамотної допомогою фахівця ще до установки їм вікна. Викликати замірника вікон є онлайн або в телефонному режимі. Чекаємо на ваші заявки!