Двокамерні склопакети
Двокамерні склопакети – конструкція для скління житлових, побутових та комерційних приміщень, балконів. Варіанти без рам складаються з трьох окремих стекол і двох дистанційних сполучних планок, іноді також з додаткових елементів (наприклад, срібне покриття в енергозберігаючих конструкціях). 2 камерний склопакет надійно захищає приміщення від проникнення вуличних опадів, поривів вітру, спекотного сонячного проміння, але при цьому не заважає природному, денному світлу наповнювати кімнату.
Як влаштовані склопакети
Двокамерний склопакет складається з 3 стекол, які поетапно з’єднані між собою спеціальними планками. В результаті утворюється цільна конструкція з двома окремими камерами, внутрішній простір у яких заповнюється повітряною, газовою або комбінованою сумішшю. Кращі виробники додають також вологовбираючі добавки, які мінімізують ризик появи грибка та утворення конденсату при високій вологості за вікном.
Без рам двокамерний склопакет займає до 90% загальної площі вікна. Конструкція «упаковується» в пластиковий (ПВХ), алюмінієвий, дерев’яний профіль і герметизується по периметру. Стандартна формула виглядає так: 4+10+4+10+4 (одиниця виміру — міліметр), де 4 — товщина кожного скла, а 10 —утвореної внутрішньої камери. Це найпоширеніший варіант, але зустрічаються й інші конструкції із сумарною товщиною 16-46 мм.
Перед тим, як замовити на виробництві та поміняти двокамерний склопакет, варто розрахувати відповідну квадратуру (м2), товщину і ширину конструкції без рам за допомогою досвідчених майстрів.
Сфера використання
Двокамерний склопакет має чудові експлуатаційні характеристики, і підходить для встановлення абсолютно в будь-яких приміщеннях. Погода за вікном також не має значення: випадків, коли скло тріснуло навіть при сильних морозах, не зустрічається. Двокамерні склопакети можна замовити для таких місць:
- житлові кімнати приватних будинків, квартир, котеджів, засклені балкони;
- офісні приміщення, торговельно-розважальні центри;
- внутрішнє скління (міжкімнатні двері);
- місця, які не потрібно утеплювати (вуличний балкон, лоджія, гараж, сарай);
- комерційні та промислові будівлі.
Переваги та недоліки двокамерних склопакетів
Склопакети з двох камер мають цілий ряд переваг:
- Не пропускають шум з вулиці. Такі конструкції підходять для будинків, поряд з якими пролягає жвава траса або балкон виходить на дитячий садок.
- Не пітніють. Абсорбуюче просочення разом із двокамерною конструкцією мінімізують ризик збору конденсату та хвороботворних відкладень на вікні навіть у дощові періоди.
- Мають високий рівень теплозбереження. Склопакети не пропускають холод із вулиці, і навпаки — не дають нагрітому від опалювальних приладів повітрю потрапити з кімнати назовні. Результат – у приміщенні тепло та сухо навіть у сильні морози.
- Легко ремонтуються. Можна змінити тільки розбите скло, а не все скління одночасно, що знижує витрати на заміну.
- Стійкі до ушкоджень. Щоб конструкція такого розміру тріснула, потрібно постаратися.
Єдиний недолік двокамерних склопакетів – висока ціна (особливо, якщо додатково утеплити конструкцію або купити варіант з іншими опціями). Чимала вартість пояснюється міцністю, надійністю, функціональністю та складністю виготовлення на фірмі подібних склопакетів.
Додаткові особливості
Види склопакетів та відповідь на питання, скільки коштує те чи інше скління, відрізняються від кількості реалізованих опцій, наприклад:
- Енергозберігаючі варіанти покриваються напиленням із твердого або м’якого срібла. Результат – відбивання теплових хвиль та збереження оптимального мікроклімату у приміщенні. Енергозберігаючі склопакети користуються найбільшою популярністю.
- Тоновані конструкції покриваються дзеркальною або матовою плівкою, яка не дає сонячним променям активно проникати всередину будинку. Це необхідно, щоб знизити рівень температури влітку та захистити предмети інтер’єру від вигорання. Трапляються також рефлекторні варіанти з дзеркальним покриттям, які не дають стороннім поглядам проникнути в будинок.
- Шумоізоляційні склопакети складаються з товстих камер та додаткової полімерної (зазвичай – матової) плівки. Їхнє завдання — максимально відрізати вуличний шум.
- Броньовані варіанти виготовляються з дуже товстого скла. Таку конструкцію складно побачити розбитою, а якщо тріщина все-таки з’явилася, уламки фіксуються на полімерному шарі і не розлітаються по кімнаті.
- Мультифункціональні двокамерні склопакети виконують всі завдання одночасно, від шумоізоляції до регулювання температури. Їхній єдиний недолік — висока вартість.
Чому варто купити двокамерний склопакет за низькою ціною в магазині Євровікна
В асортименті фірми Євровікна представлені найкращі мультифункціональні, тоновані, броньовані, енергозберігаючі та інші види склопакетів без рам або з обрамленням з ПВХ (пластикові), алюмінію, дерева. Досвідчені майстри розкажуть, скільки коштує скління, допоможуть розрахувати розмір (м2), товщину і ширину потрібної конструкції для виробництва, а після виготовлення зроблять встановлення або заміну склопакета.
Відгуки від наших клієнтів
Нужно вызвать специалиста?
Замена стекол – процесс, который необходимо производить профессионалам. Здесь важно все до мелочей. Установить новые стеклопакеты должен мастер с многолетним опытом. Именно такими профессионалами своего дела являются наши специалисты.
Цена на услугу при оформлении монтажа окон – отсутствует. Поэтому воспользуйтесь грамотной помощью специалиста еще до установки им окна. Вызов замерщика окон есть онлайн или в телефонном режиме. Ждем ваших заявок!