Ремонт балкона

Балкон – це частина квартири, яка виступає зовні будинку, має відкритий огляд з однієї або двох сторін. Раніше вони замислювалися архітекторами, як частина прикраси будівлі та покладалися бути відкритими (без скління). Але з часом грамотний користувач зрозумів, що балкон може стати повноцінною частиною квартири. А допомагає в цьому як раз скління і ремонт балконів.

Такі невеликі приміщення дозволяють значно розширити простір в будинку. Але мало хто використовує їх раціональним чином. Ще з далеких часів ми звикли перетворювати балкони в склади. Найчастіше там зберігаються рідко використовувані речі: санки, велосипеди, банки з під консервації та інше. А грамотно це?

Адже балкон і лоджія – це ті місця в будинку, де може бути більше світла і чистого повітря. Так чому б не облаштувати їх правильно?

Ремонт балконів: варіанти

Виходячи з ваших потреб, варіанти балконного ремонту можуть бути наступними:

  1. Простий і лаконічний. Для простого зберігання речей на балконі, можна замінити там вікна, зробити невеликий косметичний ремонт, поставити вузький шафа і повісити полки для зберігання різних речей. Все завжди залежить від побажань замовника.
  2. Обшивка та утеплення. Часто клієнти остекляют балкони якісним склопакетом, але при цьому, забувають утеплити його нижню частину. А це робить приміщення незахищеним ні від вітру, ні, тим більше, від морозів. У такому випадку варто замовити ремонт балкона з утепленням і акуратною обшивкою внутрішньої і зовнішньої частини. В даному випадку можуть застосовуватися матеріали: стиродур, пінопласт, мінеральна вата, сендвіч-панелі, вагонка, гіпсокартон та інше.
  3. Ґрунтовний. Такий ремонт передбачає повну заміну металопластикових конструкцій, утеплення і обшивку простору всередині і зовні. А також – ремонт стін, стелі та підлоги даного приміщення. Часто в таких проектах металопластикові конструкції ставляться від статі (французький балкон).
  4. Розширення. Сьогодні дуже популярно розширювати балконні отвору методом установки металевих рейок, на які зміщуються металопластикові конструкції. Якщо розширювати тільки віконну зону (вище підвіконня), то замовити таку послугу просто. У випадках, коли необхідно розширити весь балкон – може знадобитися документальне дозвіл місцевої влади.

Будь-який з запропонованих варіантів повинен виконуватися професіоналами. Особливо, якщо справа стосується розширення планування і вимагає ґрунтовного грамотного підходу в усьому.

Також експерти добре знають, які матеріали краще застосувати для таких приміщень як балкон.

Де замовити ремонт балконів (Київ та інші міста)?

Пропонуємо вам виконати ремонт балконів якісно і швидко. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте швидке рішення побутового питання і гарантію на термін експлуатації балконних споруд. Будь-які послуги, щодо встановлення металопластикових конструкцій і ремонту лоджій виконуються нашими фахівцями на високому рівні! Не знаєте як вибрати ремонт балкона, фотографії, представлені на багатьох ресурсах в інтернеті допоможуть вам вибрати ідею.

Не втрачайте ні хвилини – телефонуйте вже зараз.

наверх