Пластикові підвіконня

Без підвіконь зараз вже неможливо уявити собі ні одного вікна. Їх можна сміливо назвати дизайнерським доповненням і завершальним штрихом в виборі та монтажу вікон. А крім цього, пластикові підвіконня приносять велику користь, виконуючи цілий ряд побутових функцій. На них зручно спиратися, спостерігаючи за зовнішнім виглядом з вікна, на підвіконнях можна ставити горщики з квітами, рамки з фото, посуд та інше. А якщо в будинку є вихованець, він напевно буде проводити час на підвіконні (якщо розміри підсоблять).

Загалом, віконний підвіконня – це потрібний і важливий елемент як для спалень і віталень, так і кухонних приміщень і дитячих кімнат.

Залежно від загального числа і типу використовуваних матеріалів для виробництва, все підвіконня можна розділити на 2 групи:

  • мономатеріальние;
  • композитні.

Мономатеріальние вироби роблять тільки з одного матеріалу. Великим мінусом таких підвіконь є невеликий рівень теплоізоляції.

Композитні моделі складаються з декількох компонентів: матеріалу для виробництва основи підвіконня і покриття, яке наноситься на виріб.

Останнім часом великим попитом користуються пластикові підвіконня, купити які в Києві найпопулярніші.

На всі актуальні моделі ціна є доступною. При виборі підвіконня обов’язково варто звертати увагу на його фірму-виробника. Найкраще щоб вона була лідером на ринку подібних виробів.

Переваги пластикових підвіконь

Підвіконня ПВХ мають велику кількість переваг в порівнянні з класичними дерев’яними. По-перше, пластик зовсім не боїться води: він її не вбирає і не піддається своєму руйнування при тривалому контакті з рідиною. По-друге, поверхня таких підвіконь не має пір, в яких можуть збиратися хвороботворні мікроби. Такі вироби є нешкідливими для людини. Крім того, вони є зносостійкими, надійними і безпечними.

А також, що важливо для господинь – з них легко прибирати пил і будь-які забруднення.

Де замовити і купити пластикове підвіконня?

Ми пропонуємо тільки якісні і стійкі підвіконня від надійних виробників: Опентек (Openteck), ЕКО, Данке (DANKE) та інші. Великий вибір матових і глянсових ПВХ-підвіконь дозволяє кожному зробити вдалий вибір.

Ви можете замовити також ламіновані підвіконня під колір вікна або меблів в домі.

Якщо у вас виникли питання – телефонуйте нам і отримаєте експертну консультацію від нашого фахівця!

наверх